Mravenčení nohy?

215
18.4.07 13:11

Mravenčení nohy...?

Čau holky…potřebuju radu…tak tři, čtyři dny mně mravenčí pravá noha. Konkrétně nárt a jenom když propnu špičku. Nikdy se mi to nestalo a tak nějak to nechápu. Mám nízký tlak a to že si občas přeležím ruku nebo přesedím nohu beru jako „normální“. Ale toto mi vrtá hlavou…nemáte s tím některá zkušenost, případně nevíte co s tím???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Vvv
1364
18.4.07 13:24

Zkus si koupit vitamíny - magnesium a „béčko“ - v lékárně ti určitě něco konkrétního doporučí.

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5356
18.4.07 14:14

Přesně, jak píše Vvv, magnésium pomáhá…ale pozor, ať se nepředávkuješ, protože pak je z toho sr…čka jak hrom :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
18.4.07 14:59

když 3-4 dny, tak nevím jestli magnesium pomůže, ale uřčitě tim nic nepokazíš. Je dobré na křeče třeba v lýtku..Nehnula si se nějak blbě, že bys měla trochu zablokovaná záda? Zkusila bych pár uvolňovacích cviků na záda, masáž nohou a teplou sprchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
19.4.07 20:06

Určitě si kup magnezium, je to nedostatek hořčíku v těle, může ti cukat i víčko u oka. Já na to trpím a v porodnici mě 3×denně dávali do kupy injekcema s magnezkem, protože jsem měla takové třesy,jako bych ty nohy ani necítila a nebyly moje. Fakt to pomůže, taky pomáhá pít kakao, ale pravé, ne nějakou náhražku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
19.4.07 20:37

Holky díky za rady, zitra skoupím lékárnu… :lol: … s tím okem se mi to taky párkrát stalo… :( …tak zkusíme magnesium… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.07 13:48

Mívám to taky, brnění nohou hlavně špičky u nohou a magensium mi pomáhá, tak si ho určitě kupú, snad pomůže i tobě!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.13 21:04

Mravenčení v palci

Ahoj,
už asi týden mě bez přestání mravenčí v palci levé nohy. Myslíte, že by mi na to taky zabralo magnesium, nebo to může být příznak nějaké nemoci a mám raději zajít k lékaři? Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21912
5.11.13 21:25

To muze byt klidne od zad, zasla bych k lekari, tohle dela ischias nerv.Ale to je jen hadani, muzes mit take dnu, proste to nechej na lekari ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.13 16:35

Díky, zítra tam pro jistotu zajdu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie