MS a Utrogestan

Anonymní
19.10.20 16:48

MS a Utrogestan

Ahoj, potřebovala bych poradit, jsem 5. den po KETu a beru pouze Utrogestan 100 mg 0-0-2, dnes by měla přijít MS, zatím nic, chtěla jsem se zeptat na vaše zkusenosti, myslíte, že tak malá dávká by udržela MS a nepřišla by? Nebo by měla přijít i přes ten Utrogestan? Vím, že u každého je to jiné, spíš mě zajímají vaše zkušenosti, protože to čekáni je opravdu dlouhé :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
19.10.20 17:03

Ahoj, když jsem brala Utrogestan, z jiného důvodu tedy, tak ms normálně dorazila, ale taky to nebylo 100% jak hodinky. Třeba dva dny zpoždění úplně v pohodě…takže zatím je asi brzy dělat závěry, ale držím palce :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17499
19.10.20 17:04

Ten utrogestan drží menzes, kdyby ti ji neměl zdržet, tak by nemělo smysl dělat ket pět dní před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
19.10.20 17:07

Mě tedy neudržel. Když se KET, nebo ET nepovedl, proste přišla i přes to, ze jsem brala utrogestan - a to ve vyšších dávkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
19.10.20 17:12

Tak 5 dní po Ketu ti utrogestan klidně menstruaci podrží. Máš nějakou krátkou lutealni fázy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:24
@karkarka píše:
Tak 5 dní po Ketu ti utrogestan klidně menstruaci podrží. Máš nějakou krátkou lutealni fázy.
Podle doktorky jsem měla později ovulaci až 20.dc a dnes jsem 31.dc, neměla by lutealni faze trvat kolem 10 dní?
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:32
@Janli píše:
Ten utrogestan drží menzes, kdyby ti ji neměl zdržet, tak by nemělo smysl dělat ket pět dní před.

Jakoze, ze by se mimi nemělo čas za hnízdí a odešlo by s MS? No tak to doufám, že ji ten Utrogestan udrží :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
8212
19.10.20 17:57
@Anonymní píše:
Podle doktorky jsem měla později ovulaci až 20.dc a dnes jsem 31.dc, neměla by lutealni faze trvat kolem 10 dní?

Lutealni fáze by měla být cca 14 dní. Takže ještě čas na menstruaci nemáš. Jestli si měla 5 denní embryo a máš 5 dní po Ketu, tak máš mít menstruaci za cca 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama