MS kalíšek a protečení

Anonymní
9.9.20 14:46

MS kalíšek a protečení

Ahoj všem, potrebovala bych radu. Ms kalíšek používam jiz nekolik let, vzdy jsem byla spokojená, ale po porodu (2 roky) jsem přešla na ten velikostne největší a poslední dobou se mi stává při silné MS, že ten 2.,3. Den vždy protékám. Když jsem doma, tak si můžu vlézt do vany a umýt, ale problém je, když potřebuji být v práci nebo někde. To samé při vyndávání se mi poslední dobou se stáva pri tech silnejsich dnech, ze vzdy neco vytece ven, takze pak resim spinave oblečeni, podlahu atd.
Nejsem začátečník a používat ho umím, nevím jestli je to tou silnější ms a vůbec nevím, co v téhle dnech dělat jinak. K tamponum už se vracet nechci a větší kalisek už asi neexistuje, nenašla jsem.
Za rady děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9898
9.9.20 14:51

Asi byc se v těch dnech, kdy máš ms tak silnou že kalíšek proteče jistila vložkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
9.9.20 14:54

A nebo by mohla pomoci častější výměna. :) Nevím, jak často měníš teď, ale zkusit to třeba co 2-3 hodiny by mohlo zabrat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
9.9.20 15:01

No kromě častého měnění mě napadá co se vrátit k tomu starému?

Mám silnou ms, čistím často, ale velký by mi protékal protože by dobře nedolehal, to ho raději proplachnu co 2 hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
9.9.20 16:45

Zkušenost nemám, ale četla jsem někde, že ty větší někdy protékají, když jsou moc velké. Že se snad nerozvinou pořádně a nedoléhají celým obvodem. Takže bych možná zkusila menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat