MS po porodu

2964
10.11.06 19:26

MS po porodu

Mozna trosku naivni dotaz, ale je normalni, ze 7m po porodu se jeste nedostavila MS? Pred mesicem jsme zacali s prikrmama, jinak kojime, ale intervaly pres noc jsou treba i 7hod. Je teda mozne, ze jsem chranena proti poceti? Lze na to spolehat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
10.11.06 19:33

Spolehat na to nelze. Sestrenka kojila co tri hodiny a stejne otehotnela uz v sestinedeli…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
10.11.06 20:07

Že nemáš MS je normální, někdo je dostane i po 1,5roku, je to individuální. Ale to, že nemáš MS neznamená, že nemůžeš otěhotnět. Kojení není antikoncepce, to bys musela kojit co 1 hodinu a ani tak by to nebylo 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.11.06 21:04

Taky jsem stale bez MS (kojim 8× denně) a uzivam si to :lol: Jako antikoncepci to ale rozhodně nepoužíváme, odstrašujících případů je hodně :wink:
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.11.06 21:59

Normální to je. Ale kojením nejsi proti početí chráněna nikdy (i když plně kojíš) :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
10.11.06 22:07

Potvrzuju, že nedostat menstruaci 7m po porodu, pokud kojíš, je ZCELA normální - mně ta první přišla, když Aničce bylo 11 měsíců. Samozřejmě jsem se na tuto „antikoncepci“ nespoléhala - výsledkem takového „spolehnutí se“ bývají často „neplánovaní“ sourozenci :D

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
11.11.06 10:44

Ahoj, ja som tiež ešte bez MS, a stráááášne sa z toho teším! :lol: Kiež by to ešte nejaký mesiac vydržalo! Pri staršom som to dostala, keď mal asi 8,5 mesiaca, tak už tuším, že mi prázdniny čoskoro skončia :cry: (kojím aspoň 10× za deň)
Otehotnieť ale možeš, pretože k ovulácii už može dojsť.

Maj sa krásne a užívaj!

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
10596
12.6.12 20:28

Holky
jsem 6a půl měsíce po porodu, 5neděl už nekojím, před 3 týdny jsem byla na gyndě sliznice 5mm dohromady, 14dní jsem měla hustý bílý výtok bez zápachu, teď přestal, jen mě sem tam dole píchne
ptám se, nikdy jsem netrpěla na ms bolesti že by se červená hlásila?
za jak dlouho Vám přišla po takovýhle příznacích?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4751
12.6.12 21:45

Tak takový příznaky jsem neměla, ale zase jsem poznala před 3 týdnama ovulaci, takže jsem teď čerstvě po první MS po porodu, bez ní teda bylo líp, byl to celkem masakr, tak doufám, že se to ještě srovná, že to tak nebude pokaždý :pocitac:. A přestala jsem kojit ca před měsícem, před tím jsem kojila asi měsíc jen jednou denně a stejně nepřišla, až teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
12.6.12 22:13

Ja jsem prvni MS po prvnim porodu mela v 9 mesicich dcery a po druhem porodu az ted, kdy je synovi rok. Vubec mi to nechybelo a bylo to teda udesne silny, fuj, snad se to zase srovna a pred tim me bolelo asi tyden bricho na levy strane, ze jsem si nemohla ani sednout. Jinak zadny jiny naznaky ze dorazi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
12.6.12 22:18

:roll: tak uvidim, jestli prijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu