MS se nesdostavila

Anonymní
24.2.20 13:00

MS se nesdostavila

Dobrý den, 23.1. Jsem měla první den MS, 7.2. Jsme měli s přítelem nechráněný sex a udělal se do mě. Thruba před týdnem jsem jeden den měla naruzovely výtok. Tento měsíc se MS ještě nedostavila, TT jsou negativní mě by jen zajímalo jestli mám ještě vydržet s testem a nebo jestli by jsme se mohli těšit na miminko. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

118
24.2.20 13:08

Ještě bych s radováním vyčkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
24.2.20 13:09

Nechci vám kazit radost, ale pokud by k oplodnění došlo toho 7.2., tak už by na testu bylo něco vidět. Pokud nedojde MS tak zkuste test za dva dny, ale moc šancí bych tomu nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 13:10

A kolik dní máš zpoždění? Mně obě těhotenství ukázal TT krásnou čárku po 3 dní zpoždění. Ale každý to má jinak…známé třeba slabou až po týdnu vynechane M.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2980
24.2.20 13:13

A toho 7.2. jdi měla ovulaci? Pokud ne, tak je pravděpodobnost malá a i v období ovulace je šance tak 25%. Nicméně od styku dle uvedeného data už uběhla docela doba a test už by měl něco ukázat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3400
24.2.20 13:20

Ten naruzovely výtok před týdnem, to byla teprv ovulace ;) mám ho při vrcholu ovulace taky. To jste na to měli hupnout :mrgreen: teď ocekavej MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 14:34

Ja mela posledni ms 18.1 mam cca 36 dni dlouhe cykly, a ms furt nedorazila dneska jsem 38 dc tak jsem zvědavá co z toho (ne)bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 22:59

V lednu jsem na tom byla podobně. Spozdeni 15 dnu a testy nic neukázaly. Byl to zřejmě projev změny jídelníčku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 17:09

Moc děkuji za rady a zkusila ještě vydržet :) každopádně dnes už jsem myslela ze už přišla, ale stále nic :zed: tak snad ještě přijde :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama