MŠ Tolstého, Praha 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 07.03.17 10:32
MŠ Tolstého, Praha 10

Dobry den, mate prosim nekdo zkusenosti se skolkou MS Tolsteho na Praze 10? Jake jsou tam ucitelky, jak se Vam libi prostory, jsou tam Vase deti spokojene? Predem dekuji!

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 07.03.17 11:28

@sghsgh Já se byla podívat před třemi lety a teda ředitelka mi nebyla sympatická vůbec. S učitelkami jsem nemluvila, prostory takové normální - holt školka z nějakých cca šedesátých let…

Ale kamarádka tam měla loni malého v prázdninové školce (měli „službu“) a byla nadšená, říkala, že by tam kluka klidně měla, že to tam bylo moc příjemné (lepší než v jejich MŠ).

Rezina
Kecalka 442 příspěvků 07.03.17 22:57

Také bych se ráda něco dozvěděla, bohužel ji máme spádovou a tak se chci připravit.

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 07.03.17 23:10

Prostory ok, zahrada je hezka..
Pro deti delaji ruzne akce cca jednou mesicne, je tam krouzek keramiky (pokud ho nezrusili),plus i nejake jine.. predskolaci chodi vzdy jeden tyden lyzovat na Chotoun (rano se odjizdi, na obed se vrati). Ucitelky jak ktere, asi nejlepsi je pani ucitelka Anicka, ktera tam je dlouho. Angela, Blanka, Pavla - to same.. Nektere ucitelky dokonce zorganizuji rodice a udelaji piknik v Heroldovych sadech. Co se mi nelibilo bylo spani - povinne i predskolaci a caj na piti, preslazena brecka. Ale rekla bych, ze je to normalni skolka, ne kazda ucitelka je uplne super, ale tak to bude vsude.. Ja napr neslysela dobre slovo na Kodanskou a Vladivostockou. Klidne se ptejte na to, co vas zajima..

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 08.03.17 08:34

@evinina Moc diky za odpoved! Synovi budou tri roky az v listopadu ale sonduji informace radsi uz ted. Vy jste tam mela potomka az v pozdejsim veku? Jsou ucitelky k detem laskave? Pobyt venku maji mensi deti vyhradne na zahrade skolky nebo chodi i mimo areal (ptam se kvuli bezpecnosti s ohledem na dopravu apod.)?

Nemate zkusenost treba i se skolkou MS Hradesinska? Nebo Jakutska? Magnitogorska? Jde mi hlavne o laskavy pristup, klidne prisny s tim nemam problem ale desi me kricici ucitelky bez respektu a pochopeni pro deti.

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.03.17 10:29

@sghsgh sel tam ve 4 letech.. Jinak vetsinou jsou na zahrade, pokud sly nekam jinam, tak si to snad ani nepamatuji :-) Jedine v ramci nejake akce..
Hradesinska je super, taky Benesovska (jsou pod jednou reditelkou).. Magnitogorskou neznam, Jakutskou taky ne..
Tak vyslovene kricici tam snad neni zadna.. Ja jsem treba dve ucitelky moc nemusela, ale nemuzu o nich rict, ze by na deti kricely. Jen i proste nesedly.. Nejvic se tam asi rozciluje reditelka, ktera ten posledni rok ucila minimalne.. Jak je to ted, to nevim, ale myslim, ze se snazi neucit..

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 08.03.17 18:41

@sghsgh Magnitogorská je super, příjemná, pohodová (samo někdo víc, někdo míň), ale je tam nová ředitelka, tak je otázka, co to udělá.

Hradešínskou strašně chtěla kamarádka pro svou malou, byly tam nadšené, ale ona je dost napřed (polyglot, odmala chodí na kroužky atd.), já zkušenost nemám.

Jinak křičící přístup Roháčovky, Kodaňská (obé vyzkoušeno na vlastní dceři).

Rezina
Kecalka 442 příspěvků 08.03.17 22:28

Jak myslíte kodańskou a roháčovky křičící učitelky. Mají komunistický přístup či co :-)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 08.03.17 22:32

@Rezina Jo, mají. Moje dítě totálně vystresovaný, obdobné zkušenosti i u dalších maminek (záleží na odolnosti dítěte, zda to snese; moje je cíťa).

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 09.03.17 11:20

@Rezina v rohacovkach jak ktere, na Kodanske jsou nany..

pidak
Nováček 1 příspěvek 09.03.17 22:22

Zdravím maminy, chci se také zeptat na školku tolsteho, jaky tam mají kritéria pro přijeti? Máme školku spadovou, takže tam jdeme na zapis, malému budou v květnu tři tak snad se tam dostaneme. dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >