MUDr. Dobrovolná Dagmar

3.4.20 20:45

MUDr. Dobrovolná Dagmar

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda máte některá v současnosti zkušenosti s gynekoložkou MUDr. Dobrovolnou z Brna. Vždy jsem s ní byla spokojená, ale v poslední době se začala chovat vyloženě hulvátsky, což během těhotenství není vůbec jednoduché. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, abych zjistila, jestli má problém pouze se mnou nebo se změnila a je nepříjemná i na jiné pacientky/nastávající maminky.
Děkuju :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.4.20 20:49
@Kalamajka1 píše:
Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda máte některá v současnosti zkušenosti s gynekoložkou MUDr. Dobrovolnou z Brna. Vždy jsem s ní byla spokojená, ale v poslední době se začala chovat vyloženě hulvátsky, což během těhotenství není vůbec jednoduché. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, abych zjistila, jestli má problém pouze se mnou nebo se změnila a je nepříjemná i na jiné pacientky/nastávající maminky.
Děkuju :-).

Můžu se zeptat, v čem se chová hulvátsky? Já k ní chodím už několik let, vždy bez problémů, během mého těhotenství 4 roky zpět byla perfektní. Teď už chodím zase jen na prevenci, loni mi přišla jen trochu unavená, ale jinak v pohodě, a ani na fb v místních skupinách si na ni nikdo zatím, co jsem postřehla, nestěžoval :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
3.4.20 21:01

Já jsem z toho právě taky hodně překvapená, vždy jsem s ní byla spokojená a to včetně prvního těhotenství. Nyní, když se chci zeptat na nějakou otázku ohledně léčby (mám v těhotenství nějaké problémy), tak mě “sepsuje,” jako malé dítě a to jde pouze o to, že chci, aby mi vysvětlila, co se vlastně děje. Mám z ní pocit, jakoby už byla unavená stálými otázkami těhotných. Byla jsem i svědkem jednoho jejího telefonátu s pacientkou, ke které se taky chovala velmi hrubě. Díky bohu za sestřičku, která je k nezaplacení. Ráda vše vysvětlí a je velmi milá.
Mohla byste mi, prosím, napsat, jaké facebookové skupiny máte na mysli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 21:08
@Kalamajka1 píše:
Já jsem z toho právě taky hodně překvapená, vždy jsem s ní byla spokojená a to včetně prvního těhotenství. Nyní, když se chci zeptat na nějakou otázku ohledně léčby (mám v těhotenství nějaké problémy), tak mě “sepsuje,” jako malé dítě a to jde pouze o to, že chci, aby mi vysvětlila, co se vlastně děje. Mám z ní pocit, jakoby už byla unavená stálými otázkami těhotných. Byla jsem i svědkem jednoho jejího telefonátu s pacientkou, ke které se taky chovala velmi hrubě. Díky bohu za sestřičku, která je k nezaplacení. Ráda vše vysvětlí a je velmi milá.
Mohla byste mi, prosím, napsat, jaké facebookové skupiny máte na mysli?

Přišla mi naposledy taková odtažitá, taky mě to trochu zarazilo, ale přičetla jsem to jen únavě. Skupiny tu nechci jmenovat, byla bych už snadno identifikovatelná :kytka:, ale zkus se přidat do různých těch lokálních (sídliště a okolní městské části hlavně ty „maminkovské“ včetně té celobrněnské), bývá doporučovaná jako dobrá doktorka tady v té části města. Sestřička je bezvadná, i když chodím jen jednou ročně, pokaždé chce vidět fotky dítěte a hrozně mě překvapilo, jak si pamatuje mé těhotenství, pomalu víc jak já :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
3.4.20 21:19

Úplně chápu, taky píšu co nejobecněji, abych nebyla identifikovatelná a paní doktorka mi nedělala ještě větší problémy. Zkusím se každopádně kouknout a moc děkuju za reakci! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.20 16:52

Moje zkušenosti s paní doktorkou byly ještě tak před dvěma lety dobré, ale v poslední době to není nic příjemnýho. Problém nastává, když se chci zeptat na otázky, které jí evidentně nejsou příjemný. Člověk má pocit, že ji tím jenom obtěžuje. Čekací doba je někdy i dvě hodiny, i když je člověk objednaný na přesný čas. Po skončení koronavirové krize ji plánuju vyměnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat