MUDr. Iryna Moyseyenko - zkušenosti nebo jiný zubař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kailem
Povídálka 31 příspěvků 11.01.18 12:37
MUDr. Iryna Moyseyenko

Nemáte někdo zkušenost s touto zubařkou? Uvažuju o změně lékaře. Nebo nevíte o dobrém zubaři v okolí ČB, který bere nové pacienty? :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 13:06

Chválí si Jiřího Bočka z Písku.

Kailem
Povídálka 31 příspěvků 11.01.18 13:32

Díky, ale Písek už je pro mě docela daleko :(

Kailem
Povídálka 31 příspěvků 11.01.18 13:34

Nevíte, jestli MUDr. Moyseyenko na ZZ Máj je ta samá jako na EUC Klinika České Budějovice?

Pave1 S.
Nováček 1 příspěvek 09.01.19 10:28
@Kailem píše:
Nemáte někdo zkušenost s touto zubařkou? Uvažuju o změně lékaře. Nebo nevíte o dobrém zubaři v okolí ČB, který bere nové pacienty? :roll:

Ano, já mám převelice dobrou zkušenost. Je moc šikovná. To člověk hned pozná. A také mi skvěle mi opravila zub, který mi můj bývalý zubař dobře spravit nedokázal. Nyní je MUDr. Iryna Moyseyenko na EUC Klinika (Poliklinika JIH) v Českých Budějovicích. Jenom doufám, že nám nikam neodejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >