Můj 4měsíční syn mě dneska ignoruje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 13:11
Můj 4měsíční syn mě dneska ignoruje

Ahoj, mám syna, je mu 3 měsíce a jeden týden a dneska se mě rohodlo totálně ignorovat. Ráno se smál na tátu, povídal si, když jsem přišla za půl hodiny já, vůbec se na mě ani nepodíval, když jsem se nastavila do jeho zorného pole, tak se otočil jinam nebo dělal, že jsem průsvitná. Po tom, co se vyspal se to na půl hodiny zlepšilo a zase pokračuje dál. Nejsem si vědomá, že bych mu něco provedla. Stalo se vám to někdy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jeni
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 08.01.10 13:17

Ahojky, chapu te, ze to asi neni zrovna dvakrat prijemne, ale chci te uklidnit - je to uplne normalni. Nic si z toho nedelej, treba jen proste dnes nema naladu. Pokud vidis, ze ho nic neboli nebo mu neni nejak nedobre, tak bych asi byla v klidu.
Ono ho to zase prejde a bude mooooc rad, ze ma mamku nablizku.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 13:17

Ahoj já tedy miminko teprve čekám, ale neřešila bych to. Prostě nemá náladu dneska koukat na maminku, ale na tatínka. Nezměnila jsi třeba účes nebo tak něco? Ale fakt bych to neřešila

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 08.01.10 13:29

hele ja bych byla stastna, kdyby me chvili ignoroval a nevyzadoval moji stalou interakci…

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 13:32
Pudloslava píše:
hele ja bych byla stastna, kdyby me chvili ignoroval a nevyzadoval moji stalou interakci…

Ono to ale není tak, že bych ho odložila o on si spokojeně hrál. Vyžaduje pořád nosit, aby se mohl koukat po okolí. Ale hlavně ne na mě. Teď byl 2 dny nemocný. Měl teplotu a rýmu, ale to byl v pohodě. Dneska už teplotu nemá a začalo todle. Může být na mě naštvaný, že mu stříkám do nosu kapky?

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 08.01.10 13:32

ahoj,tak to mě taky nikdy nenapadlo se tím zabývat 8-o a když si to vybavuji zpětně,samnozřejmě holky-mimnka- nekoukaly pořád jen na mě.
Neber to tak tragicky,vždyt kolem něj je pllllllno zajímavých věcí a musí si je prohlídnout :wink:

fidla
Kecalka 469 příspěvků 08.01.10 13:40

Pockej jak te bude ignorovat v puberte :mrgreen:
Ne, vazne si z toho nic nedelej, je to jen prechodne, urcite si nepamatuje, zes mu „ublizovala“ strikanim do nosiku. Proste mlady pan nema naladu, odpust mu to :-)

janinka4444
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 08.01.10 13:48
neczuz píše:
Ahoj, mám syna, je mu 3 měsíce a jeden týden a dneska se mě rohodlo totálně ignorovat. Ráno se smál na tátu, povídal si, když jsem přišla za půl hodiny já, vůbec se na mě ani nepodíval, když jsem se nastavila do jeho zorného pole, tak se otočil jinam nebo dělal, že jsem průsvitná. Po tom, co se vyspal se to na půl hodiny zlepšilo a zase pokračuje dál. Nejsem si vědomá, že bych mu něco provedla. Stalo se vám to někdy?

já jsem četla,že to mominka někdy dělají,když jsou unavená z přílišné pozornosti :nevim:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 08.01.10 13:50

aha, tak kdyz nosim, rafanek tez nekouka na me. muze si hlavu ukroutit, kdyz se mu nahoidou nacpu do vyhledu.
on te ma rad a potrebuje, ses pro nej jistota, pevny bod, ze ktereho tedka poznava svet okoli. rozhodne te neignoruje, to bys ho mohla odlozit a odejit.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 08.01.10 13:51

jo a do nosu taky strřikam, dokonce i vysavacem jsem odsavala a vojtovku s nim cvicim a jsem presvedcena, ze mladej si ty krivdy se mnou nespojuje. dite miluje rodice, ikdyz ho rodic pali zehlickou, to je ten paradox zneuzivanych deti.

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 08.01.10 13:55

Taky bych to neřešila. Vždyť jsou to herečky :-P chvíli brečí, ve vteřině se chechtaj :-D

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 13:55

Mě je jasné, že na mě nebude celé dny zbožně koukat. Ale překvapil mě tak rychlý obrat.

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 08.01.10 14:00

Pudli: koukam mame ty kluky podobne, vojtovka a tak, proc cvicite??????

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 08.01.10 14:03
neczuz píše:
Mě je jasné, že na mě nebude celé dny zbožně koukat. Ale překvapil mě tak rychlý obrat.

Těch obratů ještě budeeeee :wink: :-D

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 14:22

To, že se směje na tátu a na sebe v zrcadle a na mě vůbec, bych mu tolerovala. 6e se celé dopoledne culí na tu šílenou pruhovanou plyšovou krávu z teska ještě taky. Ale teď se smál i na tu děsně protivnou pošťačku, která mi odmítla přinést poštu do bytu a musela jsem ho kvuli né oblíc a vyrazit za ní ke vchodu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >