Můj chlap mě nebere vážně

Anonymní
4.4.20 16:36

Můj chlap mě nebere vážně

Zdravím všechny maminky. Na úvod si uvědomuji ze ta karantena je v některých rodinách přežít těžká.
K věci máme spolu 17Mesicni holčičku Adelku
Dnes jsme “ měli “ dorazit na stryčkovo narozeniny které se konají u nej na zahradě kde bude plno lidi a jak se mi potvrdilo tak Roušky tam nejsou a nebudou jak by pak pili ze… S malou jsem řekla ze nikam nejdu raději si zajdem do lesa. A to je kamen úrazu muž ke na mě tak naštvaný. A hlavně mi říká jaká jsem hysterka atd… přitom mě jde o zdravý rodiny. Přijdu si vážně blbě. Jsou tak lidi kteří dělají za pokladnou každý den a navíc malá mít roušku proste nechce tak proto chodíme do lesa. Muž je proste úplně nepříčetny ke mě kvůli tomu. A co mě ještě více štve ze tetkon jsem mluvila s mužem a ani on sám roušku nemá. :zed: Je toto normální? Jsem už zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14580
4.4.20 16:39

Ne, je to banda idiotů. Přesně takhle se to nejrychleji přenáší. Stačí, aby na ně soused zavolal policii nebo hygienu a mají průšvih, tuším, že už jsou schválené desetitisícové pokuty za porušení zákazu. Děláš dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8377
4.4.20 16:45

To je banda ignorantů. Netuším, jak bych si svého muže po něčem takovém ještě vážila.
Příbuzný zrušil oslavu, která je naplánovaná na konec května, všichni to chápeme…
Upřímně doufám, že je někdo udá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
4.4.20 16:46

Ne, není to normální…bohužel těchhle ignorantů je pořád ještě dost…poslala bych jim na oslavu policejní hlídku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8918
4.4.20 16:53

Tak jestli mu je fuk vaše zdaraví, a nedokáže pochopit situaci, tak to je pak těžký. Pokud budou slavit někde na zahradě, bude tam hodně lidí atd, tak můžou počítat s tím, že na ně někdo zavolá policii. Vůbec se ti nedivím, že tam nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 16:58

Taky jsem mu to říkala ovšem není to moje oslava. Řečeno mi bylo ze je to na soukromém pozemku a vlastně “ doma”. A že tam nejsou žádné podmínky :zed: holky díky za reakce alespoň vím ze nejsem žádná “ hysterka “. Nechci jim prát noc ošklivého to musíte pochopit je to i moje rodina ale jsou to vážně blbci.

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.20 16:58

A já si pořád říkám, jak je možné, že přes všechna opatření se nemoc pořád šíří dál!? Tak takto!!! To si opravdu tu oslavu nemohou odpustit? A když pomyslím, kolik takových ignirantů v celé republice je, pak je to jasné! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
4.4.20 16:59
@Anonymní píše:
Taky jsem mu to říkala ovšem není to moje oslava. Řečeno mi bylo ze je to na soukromém pozemku a vlastně “ doma”. A že tam nejsou žádné podmínky :zed: holky díky za reakce alespoň vím ze nejsem žádná “ hysterka “. Nechci jim prát noc ošklivého to musíte pochopit je to i moje rodina ale jsou to vážně blbci.

no hlavně ti může dotáhnout bůhví co domů…na soukromém pozemku může být ale jen rodina a to ještě ta, která bydlí spolu…nikdo jiný…takže podmínky jsou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3413
4.4.20 17:03

S malým dítětem bych to taky neriskla. Docela se divím, že si to někdo lajzne, táta má za 14 dní šedesátku a taky čekáme s oslavou až po koroně. Nestojí nám za to se třást, aby na nás někdo nezavolal cajty, nebo že by někdo něco přitáhl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
4.4.20 17:03
@Anonymní píše:
Taky jsem mu to říkala ovšem není to moje oslava. Řečeno mi bylo ze je to na soukromém pozemku a vlastně “ doma”. A že tam nejsou žádné podmínky :zed: holky díky za reakce alespoň vím ze nejsem žádná “ hysterka “. Nechci jim prát noc ošklivého to musíte pochopit je to i moje rodina ale jsou to vážně blbci.

soukromý pozemek, ale i tak by na něm měli být jen členové jedné domácnosti a to asi nejsou, že? ;) Dobří ignoranti!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 17:12

Maminky díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
950
4.4.20 17:12

Já bych šla nejsem zas taka hysterka jak ostatní. A ono to vaše udání je k ničemu. Je to na zahradě takže soukromá oslava, tedy rouška nemusí být a v případě že je někdo udá a přijede policie. No tak co oslavenec zůstane venku s policii, zbytek půjde dovnitř domů. Kde policie bez povolení nesmí a vaše udání s pokutou je k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 17:16

Abych uvedla na pravou míru jsou tam jen rodinný příslušníci. “ rodina oslava “. Krom mého muže. Ovšem tetkon mi muž volal ze zřejmě konci :lol: :D :lol: neříkal mi proč ale zněl nasrane :lol: takže holky zřejmě muselo buď dojít k něčemu mezi nima což je zcela možné a nebo někdo zasáhl. Bozi mlýny melou!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
14580
4.4.20 17:17

@smajlik345 jsi na omylu. Setkávat se může jen blízká rodina a z nutných důvodů. Kdo toto nesplňuje, může se vyskytovat maximálně po dvou. Tohle je porušení karantény jako prase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
4.4.20 17:18

Přesně tento případ se už propíral v médiích. Párty na soukr. pozemku a vzešli z toho 4 nakažení…To že jsi tam nešla je dobře, nicméně pokud je tam tvůj muž a případně by se nakazil, budu vám přát aby ne, tak je to jakoby jsi tam byla taky, protože by vás později zcela jistě nakazil on. Nic osobního, ale kvůli takovým ignorantům jako je tvůj muž a rodina se z toho nevylížem do prázdnin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama