Edenred benefits x cafeteria??

4.4.20 15:09

Edenred benefits x cafeteria??

Hezky den holky, muz dostal v praci kartu edenred benefits ale jsem z toho zmatena… jidlo se tim platit neda? A na internetu konkretne lekarna pilulka ma platbu edenred ale nejaka cafeterie… to je neco jineho? Poradte prosim. Dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.20 15:15

V pilulke sa da nakup platit online cez cafeteriu - to je web kde sa da sledovat kolko ma bodov, dobit si edenred benefits kartu a tak.
Priamo kartou sa da tiez platit v niektorych lekarnach, optikach, ja si treba objednavam zbozi (rozne) na eiffel optic a potom pri vyzdvihnuti na pobocke platim edenred kartou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20235
4.4.20 15:16

@Michaela.9196 Edenred na jidlo neni. Doporucuju prostudovat portal pro zamestnance, pripadne poptat u zamestnavatele skoleni ci manual.
V podstate lze platit bud tou kartou (kdyz si ji nabijes), objednat si poukazky, platit primo pres tvuj edenred ucet (funguje to pak trochu jako internetova pkatba) a u nekterych sluzeb jde vyuzit i platbu na fakturu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
4.4.20 15:18

Ahojky, nevím přesně kterou tu kartičku myslíš. Já mám Endered - ticket restaurant - můžeš platit např. v Albertu, Tescu atd. (ne v Lidlu) a v různých stravovacích zařízních (prodejny s rychlým občerstvením, Cross Café atd. (seznam najdeš na internetu/aplikaci).
A lékárny a ostatní NE stravovací zařízení (např. fitka a různé masáže, také najdeš na netu) na to je karta Benefit Plus.
Alespoň já mám tyto dvě karty. Ale ta karta Endered má hodně verzí. Některé fungují i právě jako ty dvě co mám já.
Určitě ke kartě dostal letáček, podívala bych se na ty stránky co na letáčku má napsané a budeš tam mít vše po ruce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 15:19

@PrincesseJasmine takze i kdyz mam nejakou tu edenred benefits card tak dam platit edenred cafeteria a asi nejspis se pak zadava cislo karty ci tak a pujde to? Dekuji za odpoved jste hodna. Tak to je parada, aspon to utratim za veci pro mimco. Na pilulce toho maji dost. A s tim jidlem na to tahle karta asi neni ze? Na to je asi zas ta reataurant… mejte se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 15:21

Nie, tam sa potom priamo prihlasuje na stranku cafeterie.
Urcite k tomu v praci dostal instruktazny email.
Benefit kartu si tiez treba zaregistrovat a prepojit s cafeteria uctom (ak teda ma aj ten)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 15:29

@PrincesseJasmine tak to vunec nevim. Prihlasena jsem akorat v aplikaci na mobilu edenred tam mam zaregistrovanou tuto kartu a vidim zustatek ale zadny jiny ucet asi nemame. No az bude doma musim se ho na to poptat jestli mu tedy v praci k tomu jeste neco rekli a tak. Tak dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 15:41

@kaja00 tuto mame :mavam: na netu jsem koukala o jidle tam nepisi jen jsem chtela radu od nekoho kdo ji treba ma jestli i to jidlo to vezme nebo ne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama