Můj přítel dal dceři pohlavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_.Emilyyy
Povídálka 35 příspěvků 05.02.19 11:15
Můj přítel dal dceři pohlavek

Dobrý den,
Chci se Vam svěřit s menším problémkém, ktery se týka mé 15-tilete dcery a meho přítele s ktery uz s nama zije 7 let
A ma dcerka si ho oblibila, ma ho celekm i omotaneho kolem prstu a dobre s nim vychazi, ale hodne si k nemu dovoluje, je na nej tak drza a nachval ho provokuje a ildyz na ni zarvu tal to porad pokracuje.. ale jednoho dne se přítel už vytocil a dal ji lehce silny pohlavek..Dcera pak odesla trucovat do pokeje.. a jako mne se to taky nelibilo, ja dceru nikdy nebila a v 15-ti mi prijde zbytecne aby dostavala nejaky pohlavky..Přitel mi na to odpovedel, ze musi znat hranici… od te dobz uz dcera na neho neni drza, ale bojim se, ze to zase zacne… :nevim:
Mohu znat Vas nazor prosim na tuhle situaci? Jaka by byla vase reakce?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 05.02.19 11:20

Boze muj kdyby ji bylo pet let, ale drze nevycvalane pubertacce pohlavek fakt neublizi…se priteli docela divim, ze nevylitl driv. Pubertalniho fracka bys fakt si mela srovnat ty a daleko driv nez v 15 letech…pak se nediv, ze se pritel neudrzel…

Khalesi
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 05.02.19 11:20

Saam bych ji uz davno vlepila. Udelal “dobre” nezbil ji,usmernil pubertacku kterou vychovava a ktera se k nemu chova jako smrad.

Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 05.02.19 11:20

Jste spolu dlouho, v patnácti si umím představit, ze partnerovi děla i peklo- nech to na něm.
Popravdě, před rokem a něco nevlastním synovi bylo také 15 a já v pokročilém stadiu těhotenství a vyletela jsem na nej tak, ze jsem ho malém vykopala z gatí břicho nebricho

tosh
Stálice 53 příspěvků 05.02.19 11:20

Třeba si konečně zapamatuje, že se má chovat slušně.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 05.02.19 11:21

Tak jestli sama uznáváš, že je drzá , provokuje a po okřiknutí tě má na háku tak se dá pochopit, že nervy už ujedou.. Prostě pokud se tohle stalo jednou tak bych to úplně nehrotila. Neuznávám fyzické tresty, ale nám děckám se nic hrozného nestalo když jsme zlobili a táta nám dal na zadek.

Králičice
Extra třída :D 13314 příspěvků 05.02.19 11:21

Že příteli uletěly nervy a zaslouženě. Nemotala bych se do toho..Pokud to bylo jednou a oprávněně.. Možná bych pak příteli řekla, že ho chápeš, ale pro příště by mohl reagovat jinak ;)

dasajur
Kecalka 229 příspěvků 05.02.19 11:27

Ahoj,
tak když ho provokuje a schválně vytáčí, tak naprosto souhlasím s přítelem, že holka musí znát hranice. Já bych s tím problém neměla. Naopak. Když nepomůže upozornění, klidné slovo, tak i 15 leté bych jí střihla.

stock
Echt Kelišová 8268 příspěvků 05.02.19 11:30

Myslím, že se přítel zachoval hur než Tvoje dcera. Nechal se vyprovokovat. V jeho věku by se už měl umet ovládat.

ivabozi
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 05.02.19 11:31

Pokud se ti tělesné tresty nelíbí, s přítelem i s dcerou bych si promluvila. Buď s každým zvlášť nebo klidně s oběma dohromady. Dcera už je velká a asi se nemlátíte navzájem, tak není důvod mlátit dceru jen proto, že je drzá. Na druhou stranu by si ona měla uvědomit, že by se měla chovat jako dospělá. :mavam:

Meredithx
Stálice 87 příspěvků 05.02.19 11:35

Žije s Vámi 7 let, hádám, že se aktivně podílí na výchově, má nějakou roli v rodině, stará se o dceru.. Tak buď jsi ho měla pasovat pouze do role můj přítel, bez závazků k dceři, nebo být spokojená s tím jak jsi to dříve nastavila, že má přítel nárok na výchovu. 15holka co je na přítele drzá je fakt terno. Možná by sis mohla spíš promluvit s dcerou a výsvětlit jí pojem autorita :think:

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 11:39

Puberťákovi fakt neublíží „lehce silná facka“ ani od někoho, kdo není jeho biologický rodič :P Možná je naopak dobře, že jí jí lípnul, alespoň bude vědět, že si na něj nemá dovolovat a sama píšeš, že je na něj drzá a provokuje ho. Když si jí neumíš srovnat ty, musel zasáhnout on ;)

Meredithx
Stálice 87 příspěvků 05.02.19 11:40
@stock píše:
Myslím, že se přítel zachoval hur než Tvoje dcera. Nechal se vyprovokovat. V jeho věku by se už měl umet ovládat.

Na druhou stranu, zakladatelka přiznává problém s chováním dcery, je často drzá, trefuje se do přítele, dovoluje si,.. a nikde tam nevidím větu, že by ona sama nějak zasáhla. Nebo to, že je holce 15 let a je v pubertě, je nějaká omluva? Pokud to vypadá tak, že dcera je drzá, nemá hranice od zakladatelky, tak se příteli ani nedivím.

Janča.Nov19
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 11:41

Jako takhle, v 15 s dítětem cloume kdeco.. A myslím, že nás tu bude víc, co jejich rodiče nešli daleko pro facku. Ono věčné vysvětlování taky není úplně efektivní. Jedna facky nikdy nikoho nezabila

sandra.se.snazi
Nováček 8 příspěvků 05.02.19 11:41
@_.Emilyyy píše:
Dobrý den,
Chci se Vam svěřit s menším problémkém, ktery se týka mé 15-tilete dcery a meho přítele s ktery uz s nama zije 7 let
A ma dcerka si ho oblibila, ma ho celekm i omotaneho kolem prstu a dobre s nim vychazi, ale hodne si k nemu dovoluje, je na nej tak drza a nachval ho provokuje a ildyz na ni zarvu tal to porad pokracuje.. ale jednoho dne se přítel už vytocil a dal ji lehce silny pohlavek..Dcera pak odesla trucovat do pokeje.. a jako mne se to taky nelibilo, ja dceru nikdy nebila a v 15-ti mi prijde zbytecne aby dostavala nejaky pohlavky..Přitel mi na to odpovedel, ze musi znat hranici… od te dobz uz dcera na neho neni drza, ale bojim se, ze to zase zacne… :nevim:
Mohu znat Vas nazor prosim na tuhle situaci? Jaka by byla vase reakce?

Kvůli Tvé „nevýchově“ mají trpět dceri její drzé výstřelky? Divím se,že ji nenafackoval . Jednou ji vychovává… :roll: Pohlavek mi přijde málo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >