Špatné vysvědčení a doučování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
me57h
Stálice 95 příspěvků 29.01.19 20:07
Špatné vysvědčení

Ahoj holky, dneska jsem se dozvěděla, že mi dcera donese v poletí domů hned dvě čtyřky, matiku a elektro. O matice jsem věděla, ale ta elektrotechnika? Nevíte o nějakém kvalitním doučování v okolí Ovy? Druhá věc je, že nevím, jak ji k tomu přimět - je to hrozný flákač, výsledky ji nezajímají.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
joanee
Závislačka 3838 příspěvků 29.01.19 20:13

Napis mi sz, kamarádka uci na elektrotechnicke skole….

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 29.01.19 20:19

Ve kterem rocniku je? Ja jsem jen chtela napsat,ze jak uz nejaky ten patek bydlim v cizine,kde je slovni vysvedceni, zadne znamky,zadne pisemky do 11let, tak me prijde to znamkovani strasne stresujici.
A pak kdo se zepta ve 25letech,kolik 4 jsi mela na vysvedceni?nejvic se toho clovek nauci az pak v praxi. Hlavne,ze projde.Nerikam,ze musi mit 4 od shora az dolu,ale proste nejaky predmety detem nesednou.
ALE zase na druhou stranu,znamkovani muze nekoho nakopnout vic se ucit.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19291 příspěvků 29.01.19 20:20

Teprve dnes? Jinak, jestli je flákač a výsledky jí nezajímají, pak jí doučování bude stejně houby platné.

me57h
Stálice 95 příspěvků 29.01.19 20:24

Já právě nevím, jak ji na to doučko dotlačit. Protože si jede svoje, já mám dobré známky z maturitních předmětů a nic jiného mě nezajímá. Je ve „čtvrťáku“. Známky na maturitu max. za 2, všechno ostatní děs - tělocvik za 3 například. A tak to jde i dál.

tereza12345
Extra třída :D 11010 příspěvků 29.01.19 20:31
@me57h píše:
Já právě nevím, jak ji na to doučko dotlačit. Protože si jede svoje, já mám dobré známky z maturitních předmětů a nic jiného mě nezajímá. Je ve „čtvrťáku“. Známky na maturitu max. za 2, všechno ostatní děs - tělocvik za 3 například. A tak to jde i dál.

Nechci byt za spatnou. Ale ma pravdu. Pokud neni vysvedceni v pololeti prekazkou k treba prijimackam na vs. Dneska bych se na to uztaky vykaslala. K cemu me byly furt dobry znamky ze vseho? Nikdo se na to nikdy neptal. :roll:

SAJ
Závislačka 3345 příspěvků 29.01.19 20:35
@me57h píše:
Ahoj holky, dneska jsem se dozvěděla, že mi dcera donese v poletí domů hned dvě čtyřky, matiku a elektro. O matice jsem věděla, ale ta elektrotechnika? Nevíte o nějakém kvalitním doučování v okolí Ovy? Druhá věc je, že nevím, jak ji k tomu přimět - je to hrozný flákač, výsledky ji nezajímají.

Na jakou přesně chodí školu? Do kterého ročníku?

Jinak, z pohledu středoškolské kantorky - pokud má na vysvědčení dvě čtyřky a ty to zjišťuješ až nyní, tak se nijak zvlášť nezajímáš ani ty jako rodič. Nediv se tedy, že ji označuješ za flákače - vždyť její studium nijak zvlášť nezajímá ani tebe. :nevim: A to si říkám, o kolika na poslední chvíli odvrácených čtyřkách vůbec nevíš…

Jinak, co jsem slyšela, tak slušná doučovací škola je v Porubě.

Edit - pokud je ve čtvrťáku a z maturitních předmětů má max za dvě, tak nevidím problém.

me57h
Stálice 95 příspěvků 29.01.19 20:41
@SAJ píše:
Na jakou přesně chodí školu? Do kterého ročníku?

Jinak, z pohledu středoškolské kantorky - pokud má na vysvědčení dvě čtyřky a ty to zjišťuješ až nyní, tak se nijak zvlášť nezajímáš ani ty jako rodič. Nediv se tedy, že ji označuješ za flákače - vždyť její studium nijak zvlášť nezajímá ani tebe. :nevim: A to si říkám, o kolika na poslední chvíli odvrácených čtyřkách vůbec nevíš…

Jinak, co jsem slyšela, tak slušná doučovací škola je v Porubě.
Školu specifikovat nebudu, ale z elektra ani matiky nematuruje, tak je prostě vyčlenila. 4. ročník. Tělocvik taky strašný, za tři, prý protože to slečinku nebaví.
Přitom vím, že má navíc, tenhle pokles začal až ve čtvrťáku, kdy mi narovinu řekla, že v těch a těch předmětech se už nebude snažit, aby prý zbytečně neplýtvala mozkovou kapacitou :roll:

Bohužel se poslední dobou moc nebavime, mám malého syna a dcera chodí každý den domů nejdříve v pět. Stihne akorát tak vysát, vytřít, utřít prach, vyžehlit… prostě co je potřeba, a během toho většinou alespoň na jedno sluchátko poslouchá tu svoji strašnou „hudbu“. O víkendech je s klukem, kterého vůbec neznám :roll:

me57h
Stálice 95 příspěvků 29.01.19 20:42

Ale prostě mě štve ten přístup, jakože je mi to jedno, dokud nepropadám. Smířila jsem se s matikou, ale tohle už je pro mě teda dost velká rána…

J_Doe
Závislačka 3189 příspěvků 29.01.19 20:47

@me57h doučko nemá smysl, pokud sama nechce…
Tak mi napadá - nech ji vést pár měsíců domácí účetnictví, možná jí to docvakne ;)

Murka
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 29.01.19 20:49

No třeba na tělocvik potřebuje opravdu hodně mozkové kapacity :nevim: Taky jsem maturovala, ale nenapadlo by mě, že se ve čtvrtém ročníku budu učit jen maturitní předměty a ostatní odflákám, abych prolezla. A říct to takhle doma, tak bych viděla to tóčo, co by nastalo.
Teď už s tím asi nic moc nenaděláš, hlavně aby odmaturovala, předpokládám, že na VŠ nechce. Hudbu ji nech poslouchat jakou chce, je to její věc, stejně tak kluk. To stejně nezměníš. Aspoň, že doma pomůže.

svapi
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 29.01.19 20:50

Nechte uz svou dceru napokoji…mam bohužel tu smulu, ze na vami založenou diskuzi vždy narazim..takze jsem cetla vsechny..„nasla si starsiho“, „kvuli klukovi chce na spatnou skolu“, „je drza a nezvlada skolu“, blablabla…uz je dospela, odmaturovat chce, nejspis vi, co si muze dovolit. Tohle bych asi neprezila, moji rodice nade mnou drzeli hul snad do prvaku na stredni, pak to proste nechali na mne, protoze věděli, ze uz mi musi zacit davat vic svobody a nezbude jim nic jineho, nez verit v to, ze tu vychovu zvladli a neco mi utkvelo v hlave. Vasi dcery mi je upřímně lito a prala bych vam vyzkouset si na par dni nekterou z jejich spoluzacek ze stredni. Mozna byste si ji teprve zacala vážit. :cert:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 29.01.19 20:50

@me57h Ale vždyť má pravdu. Na co být premiantkou, když to v životě nikoho zajímat nebude?Pro Tvůj dobrý pocit?

me57h
Stálice 95 příspěvků 29.01.19 20:51
@J_Doe píše:
@me57h doučko nemá smysl, pokud sama nechce…
Tak mi napadá - nech ji vést pár měsíců domácí účetnictví, možná jí to docvakne ;)

To moc nechápu…

Markéta80
Hvězda diskuse 42106 příspěvků 29.01.19 20:53

@me57h tak místo úklidu jí nech čas na učení. Ty zjistíš její známky těsně před vysvědčením :palec: A co finština ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >