Můj první den ve školce

8
8.1.20 13:36

Můj první den ve školce

Ahojky holky, dáte mi prosím inspiraci jak zachytit vzpomínky na první školkový den? Chtěla bych udělat deník kde ji budu zapisovat básničky co se budou učit, výtvory ze školky, foto…
Dáte mi prosím inspiraci? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3113
8.1.20 13:39

Já osobně raději první dva dny od dcery raději mažu z paměti… bylo to hrozné!! Rvali mi ji nasílím a ona plakala že tam nechce zůstat. Nyní po půl roce super. Už se tam těší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.1.20 13:43

@Veru1987 tak to je mi líto. Dcerka je ve školce od pondělí a zatím se jí tam líbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23402
8.1.20 13:44
@Veru1987 píše:
Já osobně raději první dva dny od dcery raději mažu z paměti… bylo to hrozné!! Rvali mi ji nasílím a ona plakala že tam nechce zůstat. Nyní po půl roce super. Už se tam těší.

To chtělo určitě zachytit do deníčku, nejlíp i s fotodokumentaci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8683
8.1.20 13:48

Smekám před tvým odhodláním. Já jim udělala fotku před školkou a vyfotila je na besídce, z každého roku schovávám tak 3 nejhezčí obrázky a zbytek letí časem do tříděného odpadu, protože bychom se tu nehli.
Ale jedna maminka dceru neustále natáčí. Přiznám se, že je mi to velmi nepříjemné, protože natáčí i to křoví. Takže např. dav rodičů čeká před besídkou a ona prochází a točí s komentářem „A tito všichni lidé taky čekají, až bude naše Anetka zpívat písničky…“ (jméno jsem změnila) a natáčí nás. Kdo to vidí, tak se automaticky otáčí, pár rodičů se trpitelsky usmívá, a 1 nadšeně zamává.
Děti jedou z výletu a paní už stojí na obrubníku a točí si všechny děti vystupující z autobusu. Mě tohle štve, většina rodičů se třeba na besídce nedívá na svoje děti, ale zírá do mobilu, protože si to točí. K čemu jim bude, že se na to budou moct doma podívat, když to dítě hledá očima tatínka a tatínek zírá do mobilu a máchá rukou ze strany na stranu, protože hledá správný úhel. Z tohoto důvodu už se mi ani nechce na koncerty, kde se zvedne les rukou s mobilem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
8.1.20 13:51
@pikola píše:
To chtělo určitě zachytit do deníčku, nejlíp i s fotodokumentaci :mrgreen:

Noo to by bylo… a pak přidat moji fotku jak jsme já doma brečela.. ufff. Ještěže ted už se tam těší. A je tam ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
8.1.20 13:52
@lejkas píše:
@Veru1987 tak to je mi líto. Dcerka je ve školce od pondělí a zatím se jí tam líbí

Naštěstí to je už za námi. Prvních 14 dní bylo všelijakých, pak lepší. A ted už super naštěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
8.1.20 13:59
@Veru1987 píše:
Já osobně raději první dva dny od dcery raději mažu z paměti… bylo to hrozné!! Rvali mi ji nasílím a ona plakala že tam nechce zůstat. Nyní po půl roce super. Už se tam těší.

Náhodou to sis měla vyfotit a schovat.
Za pár let až nebude chtít od tebe ani pusu, bys jí to připomněla. Nebo až by si domů přivedla kluka :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
8.1.20 14:00

Doporučuji Scrapbook. Je spousta možností jak ho dělat, na netu je spousta návodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
8.1.20 14:03
@Netopirek píše:
Náhodou to sis měla vyfotit a schovat.
Za pár let až nebude chtít od tebe ani pusu, bys jí to připomněla. Nebo až by si domů přivedla kluka :rofl:

Včera mi říkala že jsem její nejoblíbenější maminka… :D. Nooo netuším kde má další… za pár let budu matka protivná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
8.1.20 14:29
@Veru1987 píše:
Včera mi říkala že jsem její nejoblíbenější maminka… :D. Nooo netuším kde má další… za pár let budu matka protivná

Neboj, i protivná matka se jednou změní, v babičku a to budeš zase úžasná :lol: :lol:, že jim budeš hlídat prtata a i si sama uvědomí, co v tobě má :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5706
8.1.20 14:49
@zrcadlo píše:
Ale jedna maminka dceru neustále natáčí. Přiznám se, že je mi to velmi nepříjemné, protože natáčí i to křoví. Takže např. dav rodičů čeká před besídkou a ona prochází a točí s komentářem „A tito všichni lidé taky čekají, až bude naše Anetka zpívat písničky…“ (jméno jsem změnila) a natáčí nás. Kdo to vidí, tak se automaticky otáčí, pár rodičů se trpitelsky usmívá, a 1 nadšeně zamává.

Omlouvám se za OT, ale nedá mi to. U nás v parku je pejskař, který takhle natáčí a komentuje své psy a jejich „kamarády“. „A tady je Asta, to je Alíkova velká kamarádka. A tohle Bobík s Rexem, zrovna se tahají o klacek…“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
8.1.20 14:52
@Veru1987 píše:

Já jsem momentálně nejhorší matka světa, ale zároveň i nejlepší. Jedná z výhod více dětí :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11991
8.1.20 14:52
@Ba-stet píše:
Omlouvám se za OT, ale nedá mi to. U nás v parku je pejskař, který takhle natáčí a komentuje své psy a jejich „kamarády“. „A tady je Asta, to je Alíkova velká kamarádka. A tohle Bobík s Rexem, zrovna se tahají o klacek…“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:rofl: :joy: :rofl: :joy:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
8.1.20 15:18
@zrcadlo píše:
Smekám před tvým odhodláním. Já jim udělala fotku před školkou a vyfotila je na besídce, z každého roku schovávám tak 3 nejhezčí obrázky a zbytek letí časem do tříděného odpadu, protože bychom se tu nehli.
Děti jedou z výletu a paní už stojí na obrubníku a točí si všechny děti vystupující z autobusu. Mě tohle štve, většina rodičů se třeba na besídce nedívá na svoje děti, ale zírá do mobilu, protože si to točí. K čemu jim bude, že se na to budou moct doma podívat, když to dítě hledá očima tatínka a tatínek zírá do mobilu a máchá rukou ze strany na stranu, protože hledá správný úhel. Z tohoto důvodu už se mi ani nechce na koncerty, kde se zvedne les rukou s mobilem :roll:

Tisickrat pravda!

Syn mel pre Vanoci verejne zpivani koled, pres neproniknutelny les rukou s mobilama jsem ho ani nevidela. :(

Mmch, te mamince jste zkusili neco rict?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama