Můj strach jménem těhotenství, jsem v 6. týdnu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisila
Nováček 4 příspěvky 13.12.16 13:47
muj strach jmenem tehotenstvi

Ahoj jsem tu nova, a asi potrebuju utechu, uklidneni protoze jsem v 6tt tehotenstvi a zezacatku mi boleli hodne prsa i bricho a hlavne nohy, cely stehna jakoby namozeny, no a ted mi boli prsa mene i bricho se ozve jen jednou za cas…a ja mam strach, moje prvni dve tehotenstvi nedopadla a ted sem otehotnela po 2-3 letech od tech potratu tak se strachuji, vsude akorat ctu a zamlklem, biochemickem, mimodeloznim takze se desim i ja na prvni utz jdu 15.12.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Reakce:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 13.12.16 13:58

@sisila Loni jsem byla touhle dobou taky na začátku těhotenství :mrgreen:, já měla předtím potrat v létě. Dokonce jsem i trochu krvácela, asi 2 dny. Příznaky jsem moc neměla. Prsa mě začala bolet až později. Na kontrolu jsem byla objednaná až na 28.12., takže to bylo děsný čekání. Ještě jsem si ke všemu zkoušela dělat znovu testy a čárky byly slabší, no nervy. Teď tu mám skoro pětiměsíčního prcka, takže to dopadlo dobře :mrgreen: Ale celý těhu jsem byla neklidná, od kontroly ke kontrole. Pořádně jsem si těhu neužila. Asi taky proto, že jsem četla emimino, co všechno se může stát. No, loni jsem napsala dopis Ježíškovi, že chci zdravý miminko, tak mi to splnil :mrgreen:

sisila
Nováček 4 příspěvky 13.12.16 14:05

@PapeJ ja prave tim jak kazdy rika ze ho boli bricho a ze to je spravne, a me to mizi tak se nervuju asi na tom budu stejne jako ty od kontroly ke kontrole, jinak je krasny jak ti jezisek splnil darecek ja doufam v totez, preju at jste vsichni zdravi a dekuju zvedla si mi naladu :kytka:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 13.12.16 14:16
@sisila píše:
@PapeJ ja prave tim jak kazdy rika ze ho boli bricho a ze to je spravne, a me to mizi tak se nervuju asi na tom budu stejne jako ty od kontroly ke kontrole, jinak je krasny jak ti jezisek splnil darecek ja doufam v totez, preju at jste vsichni zdravi a dekuju zvedla si mi naladu :kytka:

Hele, já měla nervy, protože ten potrat v létě byl taky uplně bez příznaků. NOrmálně jsem začala krvácet, ani břicho mě moc nebolelo a do týdne bylo po těhotenství. Naštěstí samovolně a bez revize. Tak jsem ten potrat vzala jako silnější menstruaci a snažili jsme se hned o mimčo a zadařilo se. To další těhu jsem zjistila už asi tři dny před menstruací, takže strach, že odejde s menstruací, pak tedy to dvoudenní krvácení, to jsem před tím potratem měla taky, to jsem si už říkala, do háje, je to konečná, ale prcek to ustál. Brala jsem tedy utrogestan, ale ten jsem brala i v tom prvním a to nedopadlo :nevim: No, máme vytouženýho chlapečka k čtyřletý holčičce :mrgreen: Je doslova vymodlenej :mrgreen: Já se i děsila genetiky, protože mi bylo 38 let, ale všechny testy byly ukázkový, to jsem zase panikařila, aby nebyly falešně negativní :roll: A při dceři jsem neměla vůbec žádný těhu příznaky, prsa mě začala natýkat a bolet až těsně před porodem :mrgreen: A břicho mě nebolelo vůbec. Nemít tenkrát těhotenskou cukrovku, tak snad ani nevím, že jsem těhotná :mrgreen:

sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 13.12.16 15:07

@sisila Bude to dobré, hlavně moc nečíst ty negativní věci na internetu. Jen ty pozitivní! :mavam:

sisila
Nováček 4 příspěvky 15.12.16 13:31

Tak ja dneska byla na utz a pan doktor rekl ze to vypada na 4 tyden a ne na 6 je tam vacek ale ne mimco ze mozna byla opozdene ovulace, to ja nevim posledni dva mesice sem to moc pravidelny nemela ale mam tam i cystu dvoukomorovou nevim co to je, no stejne sem se rozervala, koupila sem si femibion a cekam az 23.12. Jdu na dalsi utz jestli roste, hrozne doufam ze je trvalo mi skoro 3 roky otehotnet

sisila
Nováček 4 příspěvky 15.12.16 14:33

Dnesni utz 7,1mm vacek pry to vypada na 4 tt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >