Muž Beran

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eul
Povídálka 13 příspěvků 24.08.18 15:12
Muž Beran

Ahoj, zajímá mě, jaký je váš muž Beran? Jak projevuje city, klady, zápory, sex, cokoliv…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:19

Můj beran je prostě beran - tvrdohlavý, těžko přiznává svoji chybu, rád si stojí za svým i když už tuší, že nemá pravdu :mrgreen: Nedělá mu problém jít do sporu a to i v rámci rodiny. Jinak city projevuje nadstandardně, rád lichotí, je pozorný, rád plánuje aktivity, je nevyčerpatelný, neustále v pohybu, má nespočet koníčků a 2 práce a i přesto dokáže aktivně trávit čas i s dětmi. Život s ním rozhodně není nuda, občas jsem z toho kolotoče ale KO. :lol:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 24.08.18 15:26

Je citlivější. Vždycky chodí kolem horké kaše, ale když víš jak na něj (a já vím), tak to vyklopí. Přede mnou dává city najevo, ale jen v soukromí. Smích, pláč, bolest, zlost, radost. Sex je fajn, ale není nadrženej 24/7, takže se s ním dají dělat i jiné věci.
Není lenivec s motivuje mě k hodně věcem. Třeba, když se mi něco nechce, tak to s ním je prostě skvělé.
Nemá moc cit pro peníze, ale je zodpovědný a systematik, takže si dokáže všechno spočítat. I to, co na první pohled nevidí, nebo mu to nedojde. Takže bych řekl, že nakonec je na tom lépe, než někdo, kdo sice vidí, ale kašle na to.
Jinak je prostě svůj :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:28

Beran beranovič. Workoholik, sportovní nadšenec, kutil, sexuální maniak :mrgreen: , pro rodinu by se rozkrájel. Na druhou stranu sobec, vztekloun, neústupný, těžko mění názor. Život s ním rozhodně není nudný, ale je náročný, občas přestávám stíhat. Ale když Beran opravdu miluje, tak na 200% a jeho vyvolená je jediná v celém vesmíru. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:30
@Anonymní píše:
Beran beranovič. Workoholik, sportovní nadšenec, kutil, sexuální maniak :mrgreen: , pro rodinu by se rozkrájel. Na druhou stranu sobec, vztekloun, neústupný, těžko mění názor. Život s ním rozhodně není nudný, ale je náročný, občas přestávám stíhat. Ale když Beran opravdu miluje, tak na 200% a jeho vyvolená je jediná v celém vesmíru. :kytka:

No to je naprosto přesnéééé. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:30

@eul anonym kvůli rodině.
City a emoce moc neprojevuje. Řekl mi to ale hned na začátku vztahu, že to neumí a neumí se ani naučit. Za 3 roky mi ani jednou neřekl „,mám tě rád, miluju tě, jsem s tebou šťastný“. Ale dává mi to najevo činy, plánuje výlety podle mých přání, myslí na mě při nákupech ( nejsem zlatokopka, ale on to tak má nastaveno). Má rád moje děti a dělá pro ně to stejné jako pro své. Co mi řekl, bylo, že kdybych nebyla jeho žena č.1, nebydleli by jsme spolu a nevychovavali naše děti ( říká jim naše, ač společné nemáme).
Nebudu říkat, že mě to nemrzí a nechybí mi to, občas mě prepadne litost, že to neuslyším. Ale dotýká se mě, pohladi, pomazli, jak v soukromí, tak na veřejnosti. Je pozorný, kdekoliv kde jsme, tak mě ibskakuje a má starost,jestli mám, co pit, co jist atd.

V sexu je dokonalý, jsme sehrany tým a milujeme se téměř denně. Nemluví ani při tom, ani po tom neřekne, že to bylo fajn, pěkný. Ale citim, že je, nikdy mě neodbyde a téměř vzdy se ještě poté prituli. S když výjimečně ne, tak se ptá, jestli mi nebude vadit, že…

Neberu si to osobně, jeho exmanzelka mu toto taky prý vycitala ale nevydrzela a našla si jiného. Toto mi potvrdila i jeho kamarádka a nepřímo i jeho ex pri jedné debatě. Je to skvělý chlap, táta svym dětem i pro ty mé. Naucila jsem se s tim zit, i když je to těžké a jak říkám, občas jsem taky z toho smutná.
Oproti tomu můj exmanzel mě miloval id rána do večera, at už po telefonu, sms nebo osobně, alebyl to zadluženy alkoholik a manipulator. Takže já jsem za berana vděčná.

Proč se ptas?

Detsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 24.08.18 15:31
@Anonymní píše:
Beran beranovič. Workoholik, sportovní nadšenec, kutil, sexuální maniak :mrgreen: , pro rodinu by se rozkrájel. Na druhou stranu sobec, vztekloun, neústupný, těžko mění názor. Život s ním rozhodně není nudný, ale je náročný, občas přestávám stíhat. Ale když Beran opravdu miluje, tak na 200% a jeho vyvolená je jediná v celém vesmíru. :kytka:

Jsem beran muž a nepotvrzuji zmíněný popis :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:32
@Anonymní píše:
No to je naprosto přesnéééé. :mrgreen:

A ještě bych dodala, že navrch působí jako drsňáci a jsou velmi citliví. Nejúžasnější sex v životě. Pro uspokojení ženy je ochotný odpichovat se i ušima. Prostě někdy na zabití, ale většinou k sežrání. Anonymní slunečnice. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 15:33
@Anonymní píše:

I já s tímto souhlasím, až na to, že ten můj není až takový vztekloun ani sibec. Ale vim, že jeho žena na 200% skutečně jsem.

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 24.08.18 15:36
@Detsa píše:

Také záleží na datu narození a ascendentu. Kdo se narodil na rozhraní Ryb a Berana nebo Berana a Býka je trochu jiný. A co přesně nesedí?

Detsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 24.08.18 15:37
@Bellatrix Lestrange píše:
Také záleží na datu narození a ascendentu. Kdo se narodil na rozhraní Ryb a Berana nebo Berana a Býka je trochu jiný. A co přesně nesedí?

Nechci se popisovat veřejně. Jsem tu docela známý, promiň :). Ale tak s polovinou musím nesouhlasit.
Ale já astrologii nevěřím, ascendent mi taky nesedí.

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 24.08.18 15:39
@Detsa píše:
:mavam: jejda já si myslela že jsi beran. To se povedlo!
Detsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 24.08.18 15:40
@Ebbi77 píše: :mavam: jejda já si myslela že jsi beran. To se povedlo!

Dle čeho si soudila ? :think:

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 24.08.18 15:45

@Detsa Neuhneš z vyjeté koleje. :lol:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6254 příspěvků 24.08.18 15:45
@Anonymní píše:

Přesně tohle mám doma :palec: . A já jsem beran taky, takže jsme pěkná dvojka :mrgreen: . Nedovedu si představit mít doma něco jinýho :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >