Muž chce dítě do střídavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 12:34
Muž chce dítě do střídavky

Prosím o anonymitu, jinak smazat - soukromé informace choulostivé z hlediska okolí.

Hodně žen určitě zažilo že od nich muž po létech hezkého manželství utekl,, nebyla bych první ani poslední. Nebyla bych první ani poslední i když mi manžel po letech hezkého manželství utekl s chlapem. Bylo to těžké období a já tomu prostě nerozumím, nerozumím tomu že do toho se když ví, že je na chlapy…pořád to hrozně bolí. :,( Máme spolu syna kterému je letos šest a ex se začíná čím dál častěji ozývat, že by ho chtěl do střídavé péče. Jenže žije s novým partnerem v našem městě a mně je to tak neskutečně proti srsti, o tom partnerovi se nešuškají úplně dobré věci, drogy… Jednu dobu sám hodně hýřil po barech a po rozchodu střídal chlapi jak ponožky… musela jste se některá někdy vypořádat s podobnou situaci? Jak se s tím srovnat, dovolit nebo jen na zkoušku? Jeho partnera vůbec neznám, nevím co je to za člověka ale vzhledem k minulosti se bojím… Nechci mu odpírat syna ale zároveň je tam úplně šílená nedůvěra :(

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 20.08.19 12:56

Asi bych sebrala odvahu a i přes zklamání z mužovy strany bych se sešla a zkusila si nejdříve „prověřit“ toho druhého chlapa :) Zkusit zatnout zuby a prostě zjistit, zda nebudou mít špatný vliv na syna.. Nebo pak druhá varianta syna nedávat a chtít, aby měl styk otec se synem jen u vás doma ale bez druhého chlapa.. Což by se ale muž asi mohl ozvat někde u soudu apod.. No zkusila bych to nejdřív s tím první případem.. Ten druhý případ se dá použít vždy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 12:59

Ted je stridavka hrozne v mode a razi se teorie, ze oba rodice maji pravo sve dite vychovavat tak, jak uznaji za vhodne. Takze bohuzel, i kdyby si manzel nasel chuvu Rumburaka, tak z hlediska „prava“ je to uplne jedno.
Jedine, co se s tim da delat, je vecne a konstruktivne odargumentovat, ze je to nevhodne nebo neuskutecnitelne pro to dítě- vzdalenost, zdravotni ci psychicke problémy atd. Ale musi fakt trpet to dite, ne matka, ktera se doted obetave starala. Jestli jsi tak hrozne proti a bojis se, tak mu ho rozhodne nedavej na zkoušku, jakmile ta zmena to dite okamzite nesejme, tak to mas prakticky dany.

Jinak drzim palce a chapu, ze jsi na mrtvici.

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 20.08.19 13:03

Ja taky razim cestu, ze oba rodice maji pravo travit s ditetem stejny cas a doprat mu stejnou peci. Ale z pohledu ditete je stridavka uplne zlo :nevim: Tohle za me ne, bez ohledu na to, jestli manzel odesel k nove zene nebo novemu muzi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:04

@Andrea.Tom S ex má syn vztah dobrý, ex není špatný táta ale jeho partner byl jednu dobu takový místní delikvent. Bral drogy a prostě se toho všeho bojím. Prý už je čistý ale já mám problém tomuhle věřit… uvidím, zkusím proklepnout a pak děj se vůle boží. Ex to potáhne k soudu pokud u něj nebudu chtít syna nechávat na delší dobu víkendy a tak. Zázemí má a já nevím jestli je nevyhovující partner záminka :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:07

Kdyby muž bydlel sám, tolik by mi to nevadilo. Je to stejné město v jakém bydlím i já a není nijak velké takže bude blízko, ale s tím chlapem je to takové blbé vzhledem k jeho pověsti a tomu jak ho celé město zná :nevim:

Váš příspěvek
Reklama