Muz me nuti do ridicaku

Anonymní
2.7.20 17:47

Muz me nuti do ridicaku

Ahoj, prosim anonym… S manzelem jsme se seznamili a zili v byte v praze, po case jsme chteli jit ven do domecku. Nasli jsmd super dum v okresnim meste. Vse v dochazkove vzdalenosti 15 min max. Jenze manzel mne v korone dvakrat vezl do prahy k doktorovi. Delal z domova a tak to nemelo nejaky vliv, a nechtel abych jela verejnou dopravou sama. Ale od te doby mne furt premlouva at si udelam ridicak, za mne je to zbytecne. Muz ma luxusni firemni auto a spolu mame 3 roky stare standartni auto, ktere vicemene jen stoji v garazi.Ja uz autoskulu zkousela hned v 18, ale instruktor byl nervak a kricel po mne tak jsem se asi po 4 lekci na to vyprdla. Nikdy jsem papiry nepotrebovala a dle mne ani nepotrebuju. Nakupy zvladam rucne prace kousek, a pro baliky piti se stejne stavuje muz ve velkoskladu, takze nechapu proc vyhazovat penize za vlastne nic…a dnes me dorazil, na vikend jsme meli jit na turu, ale ze mi dohodl v autoskole trenazer… jsem fakt vytocena. Znam rodinu kde se jim zabil kluk v aute tak mam k autum respekt a zit s tim ze nekoho nabouram, fuj…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1178
2.7.20 17:57

Já bych se v sobotu sbalila a šla za kamarádkou, však co na provázek tě dát nemůže, aby tě tam na sílu odtáhl, jak nechápe, že řidičský průkaz nechceš. Možná to pak pochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
2.7.20 17:57

Také mě pořád někdo nutí do řidičáku. Ačkoliv mně by se tedy hodil, ale strach je větší. Třeba to někdy překonáme :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9312
2.7.20 17:58

Hele narovinu, dneska je řidičák skoro nutnosti, zkus to znovu, přece kvůli tomu že kdysi na Tebe nějaký blbéc křičel v autoškole nebudeš už nikdy řídit… Aspoň to zkus :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72343
2.7.20 18:04

Asi takhle, nutit te nemůže a dělat taxikáře ti nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 18:05

Moje máma i ségra řidičák mají a stejně neřídí, ségra si pak udělala i kondiční jízdy a stejně nejezdí. Někdo na to prostě není. Já jezdím svoje známé trasy, do Prahy bych se nepustila. Ale zajedu si nakoupit, do vedlejšího města, i na wellness jsem dojela podle navigace. Ale existují i jiné možnosti dopravy. :kytka:
Anonym z důvodu informace o rodinných příslušnících.

• Nahlásit
  • Citovat
56095
2.7.20 18:05

Aspoň to zkus…
Mít řidičák je fajn, navíc ti v garáži stojí auto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
788
2.7.20 18:06

Já řidičák mám, žijeme v Praze a nedokážu si představit být než něho. Do budoucna se může stát cokoliv, třeba budeš muset pomáhat nemohoucim rodičům, manžel může být nemocný nebo vozit děti někam dál a hodi se. Chápu manžela co ti tím chtěl říct, ale nechápu tvoji reakci, kdyby se na to řízení ze dne na den vykašlal kromě jízdy do práce asi by to nebylo příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
2.7.20 18:07

Blbcem z autoskoly někdy v osmnácti letech bych se neridila. Předpokládám že teď už jsi někde jinde. Taky jsem osm let neridila a pak jsem se do toho ze dne na den pustila, s respektem a pomalu, kdy jsem sama chtěla. Spíš by mi vadilo, že tě manžel nutí do něčeho, do čeho se dle popisu pustit nechces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13931
2.7.20 18:07

Já osobně považuji řidičák za takový základ. Aspoň nebudeš na nikom závislá. A tahat v ruce nákupy, děti, atd… Pak auto určitě oceníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
2.7.20 18:13

Ja si ulehcila situaci automatem a jezdim vesele, ptz je to jednodussi s tim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
2.7.20 18:14

A ta svoboda je fakt super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 18:16

To tě chápu, mě doma taky nutí, rodina, ale já mám prostě strach a respekt, takže v tomhle se přemlouvat nenechám :mrgreen: raději závislá, než někde sešrotovaná. Ale pokud se na to cítíš a nemáš z toho strach, tak proč do toho nejít.

• Nahlásit
  • Citovat
3219
2.7.20 18:20

Jestli nechceš řídit tak nerid. Nejhorší je když sedne za volant člověk co se bojí, a je nejistý. Což odhaduju z tvého popisu že se někdo zabil v autě… Pokud řízení nevyuzijes, zvladas život i bez auta, tak proč ne. Já si život bez řízení nedokážu představit, ale my žijeme v malé vesnici, a nic tu není.. :lol: takže řidičák je pro mě základ.. Nicméně bych to manželovi vysvětlila, nenechej se do ničeho tlačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
2.7.20 18:23

Zakladatelko, ještě bych to na tvém místě přece jen zvážila. Já si taky řidičák dělala teprve loni, když mi bylo 31, protože v Praze jsem ho nepotřebovala a dost dlouho ani tady v UK ne, ale pak jsem si řekla že by nebylo od věci ho mít, jen tak pro jistotu do zálohy, i když jinak nás všude vozí partner, který řízení miluje. A jsem ráda, že jsem se proto rozhodla, i když jsem z toho také ze začátku měla velký respekt. Máš mnohem větší svobodu a nemusíš se vždy spoléhat jen na toho druhého. Neznamená to, že budeš muset řídit vždy a všude, tak třeba jen jednou za čas, abys nevyšla ze cviku, a budeš jezdit jen trasy které znáš, třeba jen do obchodu a zpátky, tak jak jsem to ze začátku dělala já.

Že se tvým známým zabil syn v autě, to je velmi smutné :( Ale potencionální nebezpečí na nás číhá všude, nejen v autě, to bys pak ve finále nemohla dělat nic. Stejně tak instruktor v autoškole - ano, taky znám spoustu historek od mých známých, že jsou instruktoři vocasové, co ječí za každou prkotinu, ale rozhodně ne všichni. Dnes je na výběr spoustu dobrých autoškol, kde mají normální přátelské instruktory, někde si dokonce můžeš vybrat že chceš aby tě učila žena, nebo mají i speciální kurzy pro lidi, kteří se opravdu velmi bojí. Stačí pogooglit :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama