Muž na plavání s dětmi

225
2.9.21 18:12

Muž na plavání s dětmi

Ahoj,
chtěli bychom syna brát na kojenecké plavání, ale u nás je na RD manžel, já chodím do práce. Co jsem se ptala známých, tak nikdy chlapa přímo v bazénu s miminkem nezažili, max. jako diváka. Chtěla bych se tedy zeptat, myslíte, že to bude nějaký problém, kdyby tam byl mezi maminkama? Ja vím, že v klasickém bazénu je to taky jedno, ale jde mi spíš o to speciální plavání pro děti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2154
2.9.21 18:13

Co by tam prosimtě mělo být za problém :lol: vůbec nechápu otázku :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4054
2.9.21 18:13

Nerozumim.. v čem by měl být problém 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
2.9.21 18:17

Chodí tam i muži. Otázka je, že má větší šanci zahlídnout prso (často jsme tam děti různě v šatně kojily) nebo dokonce nahatou maminku, zvládneš to? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
10699
2.9.21 18:19
@Letynka16 píše:
Ahoj,
chtěli bychom syna brát na kojenecké plavání, ale u nás je na RD manžel, já chodím do práce. Co jsem se ptala známých, tak nikdy chlapa přímo v bazénu s miminkem nezažili, max. jako diváka. Chtěla bych se tedy zeptat, myslíte, že to bude nějaký problém, kdyby tam byl mezi maminkama? Ja vím, že v klasickém bazénu je to taky jedno, ale jde mi spíš o to speciální plavání pro děti :kytka:

Manžel chodil s jedním, já s druhým (a pak společně se třema), žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
10699
2.9.21 18:20
@Kfětoslava píše:
Chodí tam i muži. Otázka je, že má větší šanci zahlídnout prso (často jsme tam děti různě v šatně kojily) nebo dokonce nahatou maminku, zvládneš to? :D

No vidíš, to mě nikdy nenapadlo… :mrgreen: Se musím muže zeptat, jestli to bylo dobrý. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
2.9.21 18:25

Nebyl problém, byly dvě šatny, plavalo se ve 4 rodičích a 4 dětech. Nahoře v herničce se i kojilo, ale decentně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
2.9.21 18:28

Moji sestrenice manzel chodil a naramne si to uzival. A ostatni maminky taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8485
2.9.21 18:30
@Kfětoslava píše:
Chodí tam i muži. Otázka je, že má větší šanci zahlídnout prso (často jsme tam děti různě v šatně kojily) nebo dokonce nahatou maminku, zvládneš to? :D

To jste měli společné šatny?
Taky jsme s holkama chodili plavat. Když to manželovi vyšlo, šel do bazénu on, šatny vždy oddělené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
2.9.21 18:33

U nas na plavani v Kyjich som v bazene zazila tatov pomerne pravidelne. I bez manzelek. Aspon nekdy bolo na co koukat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11118
2.9.21 18:37

Ja tedy chodila v úplně malé vesničce a tátové chodili docela pravidelně. Někteří jen koukat, někteří i plavat. Pokaždé tam byl nejméně jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
2.9.21 18:38
@bublinek píše:
To jste měli společné šatny?
Taky jsme s holkama chodili plavat. Když to manželovi vyšlo, šel do bazénu on, šatny vždy oddělené.
Šatna byla společná
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
2.9.21 18:40

@bublinek V Praze - Kyjich je tiez oddelena… Si to neviem preddtavit, ze by tam bol chlap 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
2.9.21 18:43

Chpdim koukat na vnucku a tatinci tam jsou a jedna ze tri saten je prednostne pro ne. Chodi tam hlavne tatkove od dvojcatek. Je to mile 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
2.9.21 19:08

@Letynka16 dělala jsem na recepci, kde jsem měla na starosti i wellness, každý týden se tam konalo plavání a tatínku tam byla spousta. Řekla bych, tak 40% tatínku a 60% matek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat