Může být ještě naděje?

25.4.17 12:57

Může být ještě naděje??

Ahoj všechny, které čtěte můj příběh. Dnes je to přesně 2 a půl roku co se s manželem snažíme o miminko. Nedaří se stále. Pokaždé když už se začnu těšit dostanu MS. Ale na co se chci zeptat… Tento měsíc mi zase nasadili clostilbegyt po pauze s pregnylem. Ovu přišla nádherně, plánovaný styk byl také už v den píchání pregnylem jsme se snažili a pak ještě 5 dní po sobě pro jistotu.. ;) pak mně už 6 DPO bolelo v podbřišku takové zvláštní tlaky… Potom mně šíleně začaly bolet prsa a přidaly se k tomu poslední dva dny i nevolnosti. Duphaston jsem brala ​taky 10 dní od 13.4 do 22.4. Dneska je den kdy mám dostat má a vzhledem k příznakům jsem si udělala test z ranní moči. A samozřejmě opět sněhobílo.. tak můj první dotaz zní jak jste to měly vy?? Kdy vám testík ukázal // a zda je ještě nějaká naděje že se mi na testu konečně po dlouhém čekání ukáží // a budeme mít konečně štěstí.. :srdce: :srdce:

A druhý ​dotaz je zda jste svému drahému kupovaly nějaké vitamíny na kvalitnější spermijky?? Manžel měl vše v normě. Až na hybnost. Ale doktor říkal že hybnost 18 má přirozené otěhotnění stačí. I tak se chci zeptat jestli to některé z vás pomohlo když jste nasadili vitamíny.. :)

Děkuji za reakce. :,( :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48718
25.4.17 13:00

Brala jsme clostilbegyt a cca 26dc byl náznak, pokud nebyl tak nic. manžel vitamíny nebral, problém byl jen u mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 13:06

@M.plesnikova Naděje umírá posední.
Myslím, že byste měli zkusit různé jiné metody, jak jít otěhotnění naproti. Třeba čtrnáct dní dlouhý lázeňský š. kací pobyt. To by vás mohlo i bavit.
Z těch vitamínů dooručuji pro muže kotvičník zemní a kustovnici čínskou. Na množství a kvalitu spermatu má oboje velmi kladný vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
25.4.17 13:06

Hele, ovulace je u tebe jasná, po tom pregnylu je to prostě jasná, jak není do cca 14-ti dnů od ovulace ani náznak, tak to prostě nevidím. Bohužel. Ty příznaky dělá ten progesteron

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3073
25.4.17 13:07

@M.plesnikova ahoj vubec si neumim představit co prožíváš. musí to být strašný se takhle 2 roky „snažit“ brrrr… já byla naštvaná když jsem neotěhotněla hned první měsíc v červnu ale až v červenci…a představa že pulroku, rok nebo snad jeste víc NIC…hruza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19495
25.4.17 13:15

Nějak nechápu, že všechny, kterým se nedaří se rádoby snaží každý den.To vás nenapadne, že je potřeba dát čas spermiím aby se rozmnožily? Takže zkuste si týden, dva našetřit a pak je mnohem větší šance, že se zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 13:18

@arada ano hloupá nejsem a vím že se musí dát pauza. Ale když řekl samo doktor jak ten plánovaný styk mít tak asi se budu řídit podle něj. A asi nemáte takové problémy když vám není trapné tady psát jízlivé poznámky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 13:20

@axelina není to lehké.. každý měsíc se dívat na ten sněhobílý test.. zas brečet a zas to zkoušet nanovo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3225
25.4.17 13:22

@M.plesnikova Á zkoušela jsi třeba cvičení podle Mojžíšové? Není to žádná chemie navíc a podle mojí kamarádky fyzioterapeutky jsou dobré výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
25.4.17 13:31

Nám se zadařilo až při 3 clostilbegytu. Test byl pozitivní první den vynechané menstruace. Ale dřív jsem nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5380
25.4.17 13:31

@M.plesnikova Po takové době neúspěchu po ukázkové ovulaci, bych si zašla pro doporučení a šla do CARU. Chtělo by to partnerův spermiogram a další vyšetření a pod. Neudělej chybu jako já a nečekej dlouho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5380
25.4.17 13:35

Jinak jednou jsem zažila pozitivní test a slabší čárka(testováno přes den) byla cca 3týdny po sexu. Takže tak po cca dvou týdnech z ranní moči už to mohlo být znát..Někdo má duchy už 10,11,12DC..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
25.4.17 13:42

Prectete si neco o kotvicniku a Mace peruanske, vrele doporucuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 13:45

@M.plesnikova Zdravím zkuste tohle:
http://www.rehabilitace.info/…je-vitalitu/

Děti už máme, ale jelikož mou vášní je zdravější stravování, tak nám to ráno mixnu do smoothie drinku a mohu říci, že funguje dle popisu…tak nějak se skoro pořád cítíme nadržení :mrgreen: :lol: (normálně fungujeme i bez macy), no a vám by to mělo pomoct spermijkám a vám také jako ženě…zkuste prostudovat :) :hug:

A také by mohl pomoct pravidelné užívání pití čaje z kontryhele:

http://www.bylinkyprovsechny.cz/…ziti-uzivani

Držím vám moc palce, určitě se zadaří jak se říká, jo a také z toho snažení jakoby upusťte a půjde to…nic v sobě neblokujte a ani nedělejte na silu… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
25.4.17 13:46

A Já ti nechci dávat nějaké plane naděje, ale mela jsem čárku na testu az tak po 3 týdnech od ovulace a vic. Manžel bral selen, zinek a vitamin E. Snažili jsme se 2 roky, s hormonama se nám otěhotnět nepodařilo, přišlo to samo po tom co jsme si dali měsíc pauzu před nástupem na umělý :lol: a co jsem si vy cistila jatra a ledviny. U druhého dítka jsem si je rovnou vyčistila a bylo to hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama