Reklama

Může PA vykonávat profesi VS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 16.01.17 14:16
Může PA vykonávat profesi všeob.sestry

Ahoj četla jsem, že PA která má szš+vzš/vošz-PA, může vykonávat profesi VS (na všech odděleních). Dokonce jsem četla, že PA, která má gymp+vošz-PA může také vykonávat profesi VS (na všech odděleních),ale PA, která má gympl+vzš, nemůže pracovat jako VS na všech odděleních. Opravdu je to tak? Díky.

Příspěvek upraven 16.01.17 v 15:15

Reklama

Reakce:

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 16.01.17 15:08

To opravdu nikdo neví??? :roll: :roll: :roll: Ach jo!!! :( :,( :cert:

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 16.01.17 15:43

Tak ti odpovím zase já :-) když máš SZŠ + VŠ jako porodní asistentka, můžeš dělat i na jiných odděleních, ale jako zdrav. asistent. Pokud máš gympl + VŠ PA, máš smůlu (ale můžeš dělat na gyndě, šastinedělí, novorozencích, ambulancích). Vyšší odborná škola na porodní asistentku snad už ani neexistuje, ne? Jinak já jsem VŠ porodní, po SZŠ (ještě postaru, jako všeobecná sestra).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama