Albert - práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:57
albert - práce

Dělám druhý měsíc v albertu na pečivu, hrůza děs… Tím nemyslím jenom peníze, ale práce, fakt otročina a zbytečná buzerace, včera mě manažerka seřvala fakt za prkotinu, měla jsem v regálu zboží dané jinak, ne úplně v tom regálu, ale měla být jedna vánočka, druhá, třetí, a já je dala přeházeně, samozřejmě nestíhám, musíte si napéc, vyskládat zboží, kontrolovat datum spotřeby, mezitím odpisy a otravní lidi, že. To by mě brali všichni čerti, člověk litá jak hovado a do toho přijde ženská, že si vybrala tento chleba a chce z něho půlku :mrgreen: :lol: přitom v regálu leží dalších x půlek. Včera jsem už dvakrát dala skoro výpověd, to nepočítám, že dvě ženské v prosinci odešly, za ně jsem náhrada já a jedna kolegyně, ta to ovšem po měsíci vzdala, ta třetí, co tam je, má neschopenku, takže na celé provozovně jsem v pečivu zůstala já :zed: :zed: a půjčují si vždy někoho odjinud
Včera jsem manažerce řekla, že není můj problém, že nemá lidi, dneska jsem oficiálně u doktora, a čekám, kdy mě vyrazí. Takže holky, raději pracák než albert, fakt to stojí za to :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:06
@Anonymní píše:
Dělám druhý měsíc v albertu na pečivu, hrůza děs… Tím nemyslím jenom peníze, ale práce, fakt otročina a zbytečná buzerace, včera mě manažerka seřvala fakt za prkotinu, měla jsem v regálu zboží dané jinak, ne úplně v tom regálu, ale měla být jedna vánočka, druhá, třetí, a já je dala přeházeně, samozřejmě nestíhám, musíte si napéc, vyskládat zboží, kontrolovat datum spotřeby, mezitím odpisy a otravní lidi, že. To by mě brali všichni čerti, člověk litá jak hovado a do toho přijde ženská, že si vybrala tento chleba a chce z něho půlku :mrgreen: :lol: přitom v regálu leží dalších x půlek. Včera jsem už dvakrát dala skoro výpověd, to nepočítám, že dvě ženské v prosinci odešly, za ně jsem náhrada já a jedna kolegyně, ta to ovšem po měsíci vzdala, ta třetí, co tam je, má neschopenku, takže na celé provozovně jsem v pečivu zůstala já :zed: :zed: a půjčují si vždy někoho odjinud
Včera jsem manažerce řekla, že není můj problém, že nemá lidi, dneska jsem oficiálně u doktora, a čekám, kdy mě vyrazí. Takže holky, raději pracák než albert, fakt to stojí za to :mrgreen:

hypermarket nebo malý Albert??

Taky jsem tam dělala, skoro dva roky - velký Albert, předělaný ze sparu.

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 16.01.17 13:09

Minulý týden jsem tam byla na pohovoru na brigádu, jsem ráda, ze jsem tam nakonec nešla a zůstala jsem v Tescu, uz jen kvůli penězům.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:10
@Anonymní píše:
hypermarket nebo malý Albert??Taky jsem tam dělala, skoro dva roky - velký Albert, předělaný ze sparu.

supermarket, u nás v městečku, myslím, že by pečivo v hyper nebylo tak hrozný :zed:

MartinaTru
Kecalka 131 příspěvků 16.01.17 13:12

Když jsem se stěhovala do Prahy kvůli manželovo lepší práci, vzala jsem první co se naskytlo - 50m do práce od baráku je super, ale ne do albertu :D Vydržela jsem to jednu šichtu a dala výpověď :D Opravdu mi nevyhovuje politika těchto supermarketů. Nejsem žádná lemra ani citlivka, ale tohle není pro každého. Nemám ráda když se do mě někdo naváží, zjistila jsem že svou práci dělám skvěle pokud nemám dohled. Proto prodávám ve vinotéce, kde funguju jako by ten krámek byl můj a to je to co mi vyhovuje. :) Hledej dál, pokud máš o práci v oboru zájem dá se najít mraky lepších pracovních pozic :D Ono se říká že na tebe nikdo čekat s otevřenou náručí nebude, ale můžu potvrdit že to není zcela pravda pokud prokážeš že tě fakt potřebují a můžeš jim nabídnout to nejlepší :) Držím palečky ať si příště už spokojená :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:13

Pořád lepší než Kaufland

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28977 příspěvků 16.01.17 13:15

To je vždy o lidech, nadřízených :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:15
@Anonymní píše:
Pořád lepší než Kaufland

No z Alberta jsem šla právě do kauflu a jsem spokojená mnohem víc. Po všech stránkách.

Inko 2

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:19
@Anonymní píše:
No z Alberta jsem šla právě do kauflu a jsem spokojená mnohem víc. Po všech stránkách.Inko 2

Asi taky záleží obchod od obchodu u nás to bylo tak že ředitel se prošel po pracoviši ráno všem nám rekl ze jsme líný piče a to doslova a šel zas dál. Každý den buzerace a furt samé dohady kdo co udělal a neudělal, na tohle jsem fakt neměla a ani mi to za to nestálo

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63322 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 13:21
@Burj Chalifa píše:
To je vždy o lidech, nadřízených :nevim:

No, nejen o nich, ale i o podřízených… protože pokud jsou na regálu cenovky a popisy zboží, tak má být celkem logicky příslušné zboží ve správném pořadí a ne na přeskáčku a pokud nabízí krájení chleba, tak ano, zákazník si může vybrat konkrétní chleba a ten chtít překrojit a ne si vybírat jiný, aby tím obsluhu náhodou neotravoval.

bony58
Kecalka 200 příspěvků 16.01.17 13:26

@j.a.n.i1 @j.a.n.i1 no,mě by nikdy nenapadlo, když vidím, že prodavačka nestíhá a vedle leží další chleby, chtít překrojit jiný :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:36
@bony58 píše:
@j.a.n.i1 @j.a.n.i1 no,mě by nikdy nenapadlo, když vidím, že prodavačka nestíhá a vedle leží další chleby, chtít překrojit jiný :roll:

Jenže ty lidi nejsou blbí. Ano chleby tam leží, nakrájené a zabalené. Mnohdy tři dny. Nebo nakrájené a zabalené z předchozího dne. A lidi chtějí čerstvý.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:41

Já dělala v Albertu hypermarketu kdysi na brigádě cca za 55 kč na hodinu, nikdy mi nikdo nenadával ani mě neponižoval z nadřízených.
Jen paní Jílková jako zákaznice.

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 16.01.17 13:43
@Anonymní píše:
Včera jsem manažerce řekla, že není můj problém, že nemá lidi, dneska jsem oficiálně u doktora, a čekám, kdy mě vyrazí. Takže holky, raději pracák než albert, fakt to stojí za to :mrgreen:

Můžu se zeptat, z jakého jsi města? To co popisuješ mě připomíná bývalý Interspar v pekárně :lol: :lol:

Paoloska
Echt Kelišová 8088 příspěvků 16.01.17 15:15
@blabla123 píše:
Já dělala v Albertu hypermarketu kdysi na brigádě cca za 55 kč na hodinu, nikdy mi nikdo nenadával ani mě neponižoval z nadřízených.
Jen paní Jílková jako zákaznice.

Povídej… :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >