Reklama

Prodej věcí ze sekáče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 19:04
Prodej věcí ze sekáče

V návaznosti na dnešní téma ohledně přivýdělků zakládám toto téma.
Už déle přemýšlím nad „přivýdělkem“, kdy bych na bazarech s oblečením přeprodávala věci ze secondhandu. V našem městě se nachází sekáč, mají tam občas akci např. 30-50 Kč za kus. Někdy to jsou pěkné kousky a sama z nich vyberu a napadlo mě, že bych jich třeba koupila více, i ty, které by mi nebyly, a pak je zkusila prodat. Třeba šaty nebo svetr koupit za 50 Kč a zkusit střelit za 150 Kč.
Bylo to by to v malém množství, řekněme třeba že bych nabízela 5 nových kousků měsíčně a tím pádem by asi nikdo nemohl říct, že to není moje staré oblečení a chtít po mně placení daní.
Zkoušela jste to některá a dělaly byste to bez výčitek? Já nevím, jestli je to úplně fér. Ale když koupím něco v sekáči za dobré peníze sobě a pak to prodávám, taky tam zkusím dát prvně vyšší cenu, než za kterou jsem to sehnala, tak proč ne tohle?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 13.01.17 19:08

Když pominu to, jak je trh přehlcenej různýma hadrama od všude možně, stojí to jako přivýdělek za to? V řádech stokorun? Mně by to teda nestačilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 19:15
@Nowuka2 píše:
Když pominu to, jak je trh přehlcenej různýma hadrama od všude možně, stojí to jako přivýdělek za to? V řádech stokorun? Mně by to teda nestačilo.

Do toho sekáče stejně občas zajdu, tak jediné, co bych udělala navíc, je, že bych tam vzala i pár věcí co bych jinak nekoupila. Nafotit to a dát na bazar je chvilka. Pak snad jen to posílání poštou je otravné, ale stejně chodím skoro každý den na procházku okolo ní.

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 13.01.17 19:15

To by musely být fakt super kousky, protože trh je spíše přehlcen hadrama obzvlášť dospěláckýma-radši si sama vyzkouším. Případně lépe se prodává např. přes Facebook, jsou různé skupiny místní, bazárkové, kde se dá domluvit i zkoušení třeba.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 13.01.17 19:17
@Anonymní píše:
Do toho sekáče stejně občas zajdu, tak jediné, co bych udělala navíc, je, že bych tam vzala i pár věcí co bych jinak nekoupila. Nafotit to a dát na bazar je chvilka. Pak snad jen to posílání poštou je otravné, ale stejně chodím skoro každý den na procházku okolo ní.

Tady nejde o to, jak k tomu přijdeš ty, nebo že s tím budeš mít lítání na poštu a nevím co dál, ale o to, že mně by přivýdělek v řádech pár stovek měsíčně za to nestál.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 19:19
@Nowuka2 píše:
Tady nejde o to, jak k tomu přijdeš ty, nebo že s tím budeš mít lítání na poštu a nevím co dál, ale o to, že mně by přivýdělek v řádech pár stovek měsíčně za to nestál.

Já to zase beru tak, že by to bylo pár stovek, za které bych si třeba sama mohla koupit něco nového na sebe bez výčitek, že zbytečně utrácím.

Lilikaspi
Závislačka 2572 příspěvků 13.01.17 19:20

No nevim, dneska je vsude obleceni hafec, navic budete mit pocatecni vklad penez, vse nafotit, udelat popisky, sedet u pc a neustale aktualizovat, protoze za hodinu uz budou inzeraty nekde vzadu a nemate jistotu ze vse prodate.pak vse balit a na postu, pri dnesnich cenach postovneho se skoro nevyplati koupit svetr za 100,–postovne 80,–a mate to pouzite zbozi bez zkouseni,…ono takovy prodej vypada hrozne jednoduse, ale zadna bomba to neni, co nejpr zkusit na fb nafotit a nasdilet mezi kamaradky ktere si muzou osobne vyzvednout :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 13.01.17 19:20
@Anonymní píše:
Já to zase beru tak, že by to bylo pár stovek, za které bych si třeba sama mohla koupit něco nového na sebe bez výčitek, že zbytečně utrácím.

Podle mě v rozpočtu ani nepoznáš, tím, že ti ty peníze budou chodit po ani ne dvou stovkách. Ale třeba jo, nevím jak na tom jsi, osobně nepoznám ani když mi zmizí litr :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 13.01.17 19:21
@Anonymní píše:
V návaznosti na dnešní téma ohledně přivýdělků zakládám toto téma.
Už déle přemýšlím nad „přivýdělkem“, kdy bych na bazarech s oblečením přeprodávala věci ze secondhandu. V našem městě se nachází sekáč, mají tam občas akci např. 30-50 Kč za kus. Někdy to jsou pěkné kousky a sama z nich vyberu a napadlo mě, že bych jich třeba koupila více, i ty, které by mi nebyly, a pak je zkusila prodat. Třeba šaty nebo svetr koupit za 50 Kč a zkusit střelit za 150 Kč.
Bylo to by to v malém množství, řekněme třeba že bych nabízela 5 nových kousků měsíčně a tím pádem by asi nikdo nemohl říct, že to není moje staré oblečení a chtít po mně placení daní.
Zkoušela jste to některá a dělaly byste to bez výčitek? Já nevím, jestli je to úplně fér. Ale když koupím něco v sekáči za dobré peníze sobě a pak to prodávám, taky tam zkusím dát prvně vyšší cenu, než za kterou jsem to sehnala, tak proč ne tohle?

Do toho bych nešla. Hadrů je fakt milion. Zvláště na netu… A za pár korun.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 369 inzerátů 13.01.17 19:23

Taky mam za to, ze trh je presyceny oblecenim, nema cenu kupovat neco s tim, ze to prodas. :think:

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 13.01.17 19:26

Taky bych do toho nesla, akorat nakoupis hadry co nikomu nebudou a pak co s tim kdyz nebude zajem? :nevim: hadru je strasne, ja dala na bazar hromadu nadhernejch oblecku na holcicky vseho veku a neprodala nic :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 13.01.17 19:29

Výčitky, jakože za to neplatíš, to bych asi fakt neměla, když bys z toho měla zisk 200-500 měsíčně max..a nikdo ti to nedokáže, jak píšeš. jen stejně jako ostatní nevím, jakou bys měla úspěšnost, použitých hadrů je fakt moc.

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 13.01.17 19:33
@Kriss Tina píše:
Taky bych do toho nesla, akorat nakoupis hadry co nikomu nebudou a pak co s tim kdyz nebude zajem? :nevim: hadru je strasne, ja dala na bazar hromadu nadhernejch oblecku na holcicky vseho veku a neprodala nic :)

Já jsem ani nikdy nezkoušela nic prodat. Rozdávám zadarmo a kolikrát to kamarádky ani nechtějí, že mají samy hromady. :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 19:33

Hadry hadry a zase hadry projdi si bazary :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 19:36

@Bábrdl přesně tak je všechno za pár korun já ted kupovala body za 20kč podotýkám ve skvělém stavu :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama