Může se to uklidnit? Nepravidelné kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TýnušeS.89
Povídálka 16 příspěvků 01.03.19 17:57
Může se to uklidnit?

Pěkný podvečer, jsem 40+0 3dny z5 jsem byla na kontrole s bolestmi a nepravidelnymi kontrakcema, podle doktorů mám zbytek čípku a bylo mi řečeno že se to může rozjet do 24hodin že je vše nachystano porodu… od té doby se to zpomalilo…už druhý den mám bolesti silnější ale za to tak jednou za hodinu… je možné že by se to takto uklidnilo kdyz mi davali par hodin? Přijde mi to zvláštní když mi řekli že to bude brzy..

Reakce:
TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 01.03.19 17:59

Je to úplně klidně možné a není to nenormální. Buď v klidu… a čekej. :)

Rumpepurda
Stálice 80 příspěvků 02.03.19 18:27

Bolesti po hodině až 30 minutách jsem měla během celého dne před porodem. Určitě se porod pomalu chystá. Trpělivost ;)

TýnušeS.89
Povídálka 16 příspěvků 03.03.19 07:08

Je to zvláštní..... k večeru to zesílilo tak jsme s chlape oblékli že pojedeme a přešlo to… je druhý den a já přemýšlím jestli je vše s malým v pořádku ..... pěkně si s námi hraje :zed: :D :D :D

Rumpepurda
Stálice 80 příspěvků 03.03.19 07:58

Pokud cítíš pohyby, tak je vše ok, tělo asi potřebuje více času. Pro jistotu můžeš zajet do nemocnice na monitor, můžou zkontrolovat průtoky a placentu.
Může se to takhle připravovat i týden, porod pak bývá rychlý

TýnušeS.89
Povídálka 16 příspěvků 03.03.19 08:27

Tak uvidime ;) ono to nějak dopadnout musí… zítra máme kontrolu v poradne, tak se bude doktor asi divit až tam přijdu ještě celá…před 5dny mi řekl že mě objedná ale že na 100% dřív porodim… člověk se tak těší že to víc vše pozoruje a pak je nervózní z každé maličkosti

Váš příspěvek
Reklama