Reklama

Může Sunar za prdíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 13.02.11 15:58
může Sunar za prdíky

zajímalo by mě jestli může Sunar stát za příčinou prdíků, první syn ho pil a v pohodě a teď máme miminko a to celou noc i den propláče díky prdíkům, může za to třeba i nevhodné mlíčko? Máte někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

veverunka11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 16:25

Podle mě za to může mlíčko,ale taky nemusí.Zkus dát jiné mlíčko a uvidíš.Používáš nějaké kapičky proti prdíkům :dance: :dance: :pankac: :pankac:

žirafííí 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 16:32

teda já přešla z Nutrilonu na Sunar (dnes) a malá se mi těd taky pěkně svíjí :-? , asi na tom něco bude .Předtím takto nedováděla. Hned jak to bude možné kupuji zase Nutrilon.
tak zkus taky vyzkoušet jiné a uvidíš:wink:

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.11 16:35

Každému dítěti sedne něco jiného.Naší nesedla Beba, ale Sunar je v pohodě. U Sunaru si tady spíš maminky často stěžují na zácpu (ale tu také naštěstí nemáme).

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 13.02.11 17:18
veverunka11 píše:
Podle mě za to může mlíčko,ale taky nemusí.Zkus dát jiné mlíčko a uvidíš.Používáš nějaké kapičky proti prdíkům :dance: :dance: :pankac: :pankac:

jj mám infacol a nic moc nebo spíš jak kdy

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 13.02.11 18:56

Každýmu dítěti sedne něco jinýho. Taky záleží na tom, jakej Sunar, Nutradefence by to dělat neměl, my ho dáváme a jsme od tý doby bez prdíků, do tý doby se svýjela při kojení jako had ať jsem jedla, co jsem jedla :-? . Jinak doporučuje se mlíko zkoušet 14 dní, aby si trávení zvyklo, takže bych tomu dala ještě čas.

michaelah
Kecalka 198 příspěvků 13.02.11 21:55

ahoj, všechny naše děti byly na Sunaru a v pohodě  :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >