Reklama

Můžu být těhotná? Mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kakabus1
Nováček 2 příspěvky 16.12.16 12:01
Můžu být těhotná?? Mám strach

Ahoj holky :) mám hrozné obavy a strach, je mi teprve 20 let a opravdu si nemůžu dovolit těhotenství. na začátku října den po ms jsem měla pohl. styk ( přítel ho před vyvrcholením vždy vytáhl) vše bylo v pohodě, za měsíc jsem ms opět dostala, ale potom se mě přítel zeptal jestli se necítím špatně nebo tak něco, protože si prý není úplně jistý jestli ho „tenkrát“ stihl vyndat v čas.. říkal že prý věří že se do mě jeho sperma dostat nemohlo, ale má strach a mě tím vyděsil tolik, že se bojím abych v tom být náhodou nemohla. dnes jsou to dva měsíce a týden +-, ms jsem měla dostat už před týdnem, necítím žádné příznaky, nezvětšují se mi prsa, nebolí mě břicho ani nemám nevolnosti, jen jsem hodně ve stresu a opravdu se moc bojím… hodně mě totiž vyděsilo že ta druhá ms za tenhle měsíc ještě nepřišla, věřím že v tom nejsem, ale obavy opravdu mám.. je možné že se mohla takhle zpozdit kvůli tomu stresu? jinak ms mám nepravidelnou..
děkuji moc za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pralinka2727
Závislačka 3250 příspěvků 16.12.16 12:05

Co takhle si koupit test? Tady fakt nikdo nemá křišťálovou kouli.
Doufám, že moje dcera jednou nebude tak blbá jako ty, aby souložila bez ochrany.

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 16.12.16 12:05

Jdi do lékárna kup si test. A HLAVĚ, PROMIŇ, ALE NEBUĎ BLBÁ A POUŽÍVEJ AKTIKONCEPCI, PŘERUŠOVANÁ SOULOŽ NENÍ ANTIKONCEPCE.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 16.12.16 12:08

Znáš pojem těhotenský test? Kupuje se v lékárně. Zkus a uvidíš.
Mimochodem přerušovaná soulož je velmi velmi nespolehlivá ochrana.
Ikdyby se „udělal“ ven, sperma se uvolňuje už před ejakulací v malém množství- takže je tu sice malá pravděpodobnost otěhotnění, ale je tu.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 16.12.16 12:08

Jak to máme vědět? My jsme u toho nebyli, přijdeš mi tak na 16, nemáš vůbec rozum. Nechceš dítě a nechranis se? Docela si zahravas. :roll:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 12:09

No máš fakt zodpovědného přítele, když ti po měsíce řekne, že neví jestli ho stihl vyndat. Jinak test nebo si dojdi na krev

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 12:09

Stres dělá paseku, na to pozor. To zažila každá ženská. Pokud dítě opravdu nechcete, nebojte se, není konec světa. Dělejte si každý týden test preventivně, když neberete HA. Dělám to tak. V sobotu ráno počurám, preventivně a vím. Nestojí to hodně a jistota je jistota. I když máte pravidelnou mens. Při prvním těhu jsem měla mens a nic jsem nepoznala do 13.týdne těhotenství!!! :roll: Pokud náhodou budete těhu, tak to není mimčo ale v prvních týdnech jen embryo velké ani ne půl centimetru a miniinterupce provedené endoskopicky to jistí :lol: Hospitalizace na pár hodin ;) Opravdu buďte v klidu, nehrozí Vám přece smrtelná nemoc :hug:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 12:09

Tak ty si nemůžeš ve 20 dovolit dítě? TAK SI NAŠETŘI NEBO S S PŘITELEM SLOŽTE NA ANTIKONCEPCI, nebo aspoň na KONDOM! jeden by řekl že ve 20 už bys mohla mít ROZUM ne? k tématu na toto ti odpoví jen test nebo odběr krve…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 12:09

Děvče co nejdřív zjisti testem nebo u gynekologa jestli jsi fakt „v tom“. Upřímně nepoužít aspoň kondom je na palici, ale teď už je na tyhle rady trochu pozdě… Uřímně 2 měsíce zpoždění nemusí ale spíš může značit těhotenství. Nic neodkládej, dokud s tím můžeš ještě nějak rozumně naložit. P. S tvému příteli bych jednu vlepila za jeho „zodpovědné chování“. :pocitac:

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 16.12.16 12:09
@kakabus1 píše:
Ahoj holky :) mám hrozné obavy a strach, je mi teprve 20 let a opravdu si nemůžu dovolit těhotenství. na začátku října den po ms jsem měla pohl. styk ( přítel ho před vyvrcholením vždy vytáhl) vše bylo v pohodě, za měsíc jsem ms opět dostala, ale potom se mě přítel zeptal jestli se necítím špatně nebo tak něco, protože si prý není úplně jistý jestli ho „tenkrát“ stihl vyndat v čas.. říkal že prý věří že se do mě jeho sperma dostat nemohlo, ale má strach a mě tím vyděsil tolik, že se bojím abych v tom být náhodou nemohla. dnes jsou to dva měsíce a týden +-, ms jsem měla dostat už před týdnem, necítím žádné příznaky, nezvětšují se mi prsa, nebolí mě břicho ani nemám nevolnosti, jen jsem hodně ve stresu a opravdu se moc bojím… hodně mě totiž vyděsilo že ta druhá ms za tenhle měsíc ještě nepřišla, věřím že v tom nejsem, ale obavy opravdu mám.. je možné že se mohla takhle zpozdit kvůli tomu stresu? jinak ms mám nepravidelnou..
děkuji moc za odpovědi

Pokud souložíš (zvláště bez ochrany) tak těhotná být můžeš. Ale o tom se učí děti v osmé třídě ZŠ. :D

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 12:10

@123Soňa Přesně tak.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 16.12.16 12:11

Kup si test a nestresuj, jak radí holky, stresem se nemusí ms dostavit. A radila bych určitě nějakou antikoncepci :pankac:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 16.12.16 12:11

@kakabus1

No já si taky myslela že na 100% těhu nejsem. Je mi 19 a s přítelem jsme si dávali maximální pozor, no a co se nestalo, čekáme miminko. Já jsem tedy šťastná jako blecha i přítel je moc rád. Je to sranda, absolutně nevíme, jak se to stalo :lol: Né že bychom nevěděli, jak se dělají děti :lol:

Stát se může cokoliv, pokud sexuálně žiješ :) Myslím, že se ti kvůli stresu zpozdit určitě mohla i mě se to jednou stalo a pak nakonec přišla. Nejlepší bude si udělat těhotenský test a budeš mít jasno. Ale myslím, že bude vše ok.

LuckaPicka
Stálice 58 příspěvků 16.12.16 12:12

Ahoj. Samozřejmě se mohla spozdit kvůli tomu jak jsi se vystresovala. Největší pravděpodobnost na otěhotnění jsou ovulační dny, ale nic není nemožné. Už je to dlouho. Tak bych Ti doporučila koupit si těhotenský test. Já když čekala první dítě, neměla jsem do šestého týdne žádné příznaky, až potom jsem to poznala na prsou a začalo mi být spatne. U druhého jsem to poznala hned. Bolest v podbřišku, pálila me žáha. Nekterym maminam není nic celé tehu. Ještě Ti doporučim, když Přítel takhle ujede ať Ti to řekne včas existují pilulky po styku pokud si nejste jistý. Nebo samozřejmě je také antikoncepce, kondom… Tak držím palce.

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 12:14

Jejda další troll? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama