Můžu otěhotnět bez měsíčků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 08:34
Můžu otěhotnět bez měsíčku?

Ahoj, mam dotaz. Je možnost otěhotnět bez menstruace? Vysadila jsem skoro pred rokem antikoncepci a nedostavila se mi furt ještě menstruace, s pritelem spolu spime, nechranime se. Na vajecnikach mi bylo receno ze mam folikuli, mohu otehotnet ikdyz nemestruuji?

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 19.10.18 08:37

a proč neřešíš že nemáš měsíčky? proč nechodíš na vyvolávačky, atd..? :nevim:
jinak ano, ovulace by probíhat mohla..stává se že ženské otěhotní v době kojení, kdy ještě nemají ms, takže asi to jde..

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 19.10.18 08:42

Jde to z první ovulace před ms, která uz pak nedorazí. Ale po roce bez ms uz to určitě reš s lékařem

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 19.10.18 09:10

Dřív než ms je ovulace. Ale rok bez ms bych už řešila s dr

kocourek88
Kecalka 376 příspěvků 19.10.18 10:12

určitě bez měsíčků nemůžeš otěhotnět. Pokud nemáš měsíčky, nemáš ani ovulaci a bez ovulace neotěhotníš. Takže rychle k Dr a řešit to. Neumím si představit, že bych to rok neřešila :nevim:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 19.10.18 20:03

Ale můžeš, moje dcera je toho živým důkazem. A to jsem se nijak nesnažila a gynekolog na mě koukal s otevřenou pusou, že to ještě neviděl. Měla jsem podváhu 175 cm a 47 kg, už jsem ani nemenstruovala, jen čas od času zašpinila. Ten nahoře je asi vtipálek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 04:27

Můžeš.
Mám kamarádku, která teď čeká druhé. Léčila se dlouho pro neplodnost, první dítě z IVF. Měla problémy se menstruací i ovulaci.
Druhé bylo nečekané, termín porodu má cca rok od poslední menstruace.
Dr. ji pak vysvětloval, že to že nemenstruuje neznamená, že nemůže mít děti. Že menstruace pouze znamená, že „teď“ není těhotná.
Anonym, protože píšu o někom jiném…

Denny25
Nováček 4 příspěvky 12.11.18 10:28

ahoj ja neměla ms os srpna řešila jsem to s dr a na konci října jsem si dělala tt a byl pozitivní

Linda s
Kecalka 220 příspěvků 15.11.18 18:10

Nemela jsem ms asi pul roku, prave jsem v 11 tt… Jen teda vsude nechapou a koukaji jak z jara :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >