Můžu otěhotnět bez měsíčků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 08:34
Můžu otěhotnět bez měsíčku?

Ahoj, mam dotaz. Je možnost otěhotnět bez menstruace? Vysadila jsem skoro pred rokem antikoncepci a nedostavila se mi furt ještě menstruace, s pritelem spolu spime, nechranime se. Na vajecnikach mi bylo receno ze mam folikuli, mohu otehotnet ikdyz nemestruuji?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30503 příspěvků 19.10.18 08:37

a proč neřešíš že nemáš měsíčky? proč nechodíš na vyvolávačky, atd..? :nevim:
jinak ano, ovulace by probíhat mohla..stává se že ženské otěhotní v době kojení, kdy ještě nemají ms, takže asi to jde..

Tichošlápek
Extra třída :D 13551 příspěvků 19.10.18 08:42

Jde to z první ovulace před ms, která uz pak nedorazí. Ale po roce bez ms uz to určitě reš s lékařem

lachtanice86
Echt Kelišová 7606 příspěvků 19.10.18 09:10

Dřív než ms je ovulace. Ale rok bez ms bych už řešila s dr

kocourek88
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 19.10.18 10:12

určitě bez měsíčků nemůžeš otěhotnět. Pokud nemáš měsíčky, nemáš ani ovulaci a bez ovulace neotěhotníš. Takže rychle k Dr a řešit to. Neumím si představit, že bych to rok neřešila :nevim:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 2 inzeráty 19.10.18 20:03

Ale můžeš, moje dcera je toho živým důkazem. A to jsem se nijak nesnažila a gynekolog na mě koukal s otevřenou pusou, že to ještě neviděl. Měla jsem podváhu 175 cm a 47 kg, už jsem ani nemenstruovala, jen čas od času zašpinila. Ten nahoře je asi vtipálek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 04:27

Můžeš.
Mám kamarádku, která teď čeká druhé. Léčila se dlouho pro neplodnost, první dítě z IVF. Měla problémy se menstruací i ovulaci.
Druhé bylo nečekané, termín porodu má cca rok od poslední menstruace.
Dr. ji pak vysvětloval, že to že nemenstruuje neznamená, že nemůže mít děti. Že menstruace pouze znamená, že „teď“ není těhotná.
Anonym, protože píšu o někom jiném…

Denny25
Nováček 4 příspěvky 12.11.18 10:28

ahoj ja neměla ms os srpna řešila jsem to s dr a na konci října jsem si dělala tt a byl pozitivní

Linda s
Kecalka 326 příspěvků 15.11.18 18:10

Nemela jsem ms asi pul roku, prave jsem v 11 tt… Jen teda vsude nechapou a koukaji jak z jara :-)

milli21K
Stálice 53 příspěvků 28.12.18 17:44

Ahoj holky jsem tu da se rict nova.Jen to trochu ozivim zeptam sw vas.Letos 16.10 mi byla pichla depoprovera a mam nejaky blby pocit ze mi nesedla a do toho sem asi zacatkem listopadu uzivala asi 4tydny trezalku ve forme caju a tablet.A zhruba pred 14dny jsem mela dost neprijme bolesti v podbrisku a nebylo mi nejlepe podle sestry a dr slo o ovulaci ktera muzu byt ikdyz mam depoproveru.A ted asi zhruba tyden mam zas taky divny tlak a obcasne pichani v podbrisku a divny tlak a mirna bolest v prsou a pripadam si nafoukla to trva dodnes.Delala sem si tt test v patek a v sobotu minuly tyden a vysel slabe pozitivni neboli duch ale byl vider ostrit sem.nemusela a od te doby nic myslite ze by se mohlo jednat o tehu dekuji za radu:wink: :wink: :wink:

milli21K
Stálice 53 příspěvků 28.12.18 17:50

A jeste bych chtela dodat podle dr jsem naprosto v poradku a nevidi problem ze bych nemohla otehotnet povysazeni depoprovery ;) ;)

P4ja
Echt Kelišová 8581 příspěvků 28.12.18 17:55
@milli21K píše:
Ahoj holky jsem tu da se rict nova.Jen to trochu ozivim zeptam sw vas.Letos 16.10 mi byla pichla depoprovera a mam nejaky blby pocit ze mi nesedla a do toho sem asi zacatkem listopadu uzivala asi 4tydny trezalku ve forme caju a tablet.A zhruba pred 14dny jsem mela dost neprijme bolesti v podbrisku a nebylo mi nejlepe podle sestry a dr slo o ovulaci ktera muzu byt ikdyz mam depoproveru.A ted asi zhruba tyden mam zas taky divny tlak a obcasne pichani v podbrisku a divny tlak a mirna bolest v prsou a pripadam si nafoukla to trva dodnes.Delala sem si tt test v patek a v sobotu minuly tyden a vysel slabe pozitivni neboli duch ale byl vider ostrit sem.nemusela a od te doby nic myslite ze by se mohlo jednat o tehu dekuji za radu:wink: :wink: :wink:

Tak máš tu Depoproveru nebo ne? Nějakou dobu účinkuje ne?

milli21K
Stálice 53 příspěvků 28.12.18 18:01

Ano mam ji pichlou od 16.10 18 a dalsi bych mela mit zacatkem ledna ale uz na ni nepujdu jen mi jde o to ze jse to nikdy pri ji nemela takove problemy co jsou ted ;) a spis me zarazi ze tt vysel s duchem ktwry byl videt a ted nic tak sama nevim

blumen
Hvězda diskuse 48262 příspěvků 28.12.18 18:20

@milli21K tak si precti pribalak. Co pises, muzou byt vse nezadouci ucinky. A tehotensky test dela nekdy falesne duchy nebo je proste spatny.

@milli21K píše:
A jeste bych chtela dodat podle dr jsem naprosto v poradku a nevidi problem ze bych nemohla otehotnet povysazeni depoprovery ;) ;)

Tomu moc neverim, pisou v pribalaku, ze po vysazeni prumerna doba otehotneni po 10 mesicich, v rozmezi 4-31 mesicu, ze blokuje otehotneni dlouhodobeji, nezavisle na delce brani a podobne. Ze bys pri ni otehotnela si nemyslim.

milli21K
Stálice 53 příspěvků 28.12.18 18:26
@blumen píše:
@milli21K tak si precti pribalak. Co pises, muzou byt vse nezadouci ucinky. A tehotensky test dela nekdy falesne duchy nebo je proste spatny.Tomu moc neverim, pisou v pribalaku, ze po vysazeni prumerna doba otehotneni po 10 mesicich, v rozmezi 4-31 mesicu, ze blokuje otehotneni dlouhodobeji, nezavisle na delce brani a podobne. Ze bys pri ni otehotnela si nemyslim.

To sice pisou je pravda ale vim ze se.muze.otehnotnet i pri znam.nejednu cose tak podarilo ;) no uvidim.kdyz neprejde zajdu k lekari dekuji za rady ;) sice podle.sestry a dr se to.muze stat i nemusi

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama