Myčka?

2114
23.8.06 16:22

Myčka?

Ahoj, budu si kupovat myčku ale vůbec netuším jakou, chtěla bych nějakou která zvládne umýt i např. připálený hrnec apod. Do které strčím talíř se zaschlou omáčkou a umyje to… Poradíte :?: Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

83
23.8.06 16:27

My máme Bosch. Talíř s omáčkou umeje, ale vyloženě připálený hrnec ne. Tomu musím trochu pomoci. Ono taky dost záleží na tom jaký používáš přípravek. Mě se docela osvědčíl Somat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
23.8.06 16:27

sany, to umi dnes snad vsechny :)
a kdyz treba das hodne spinavej hrnec, tak se to tim mytim krasne zmekci a pak to jde /jeste neuschle/ umyt bez namahy v ruce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13923
23.8.06 16:30

ahoj, důležité je vědět, jaký máš finanční limit. jinak já mám velice dobrou zkušenost s myčkama AEG - jednu jsme měli v podnájmu a jednu jsem si teď pořídila do nového bytu. umyje mi i zaschlé talíře po krupicové kaši, akorát připálený hrnec je lepší nechat předem odmočit. co se týče parametrů, tak je i dobré sledovat hlučnost (hlavně pokud není v samostatné kuchyni, ale máte kuchyňský kout) a spotřebu vody. takový standard se pohybuje kolem 14-16 l vody na prací cyklus. co jsem i četla, tak AEG je řazena v myčkách ke špičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
23.8.06 16:30

Ahojík, my máme Ariston a ta umeje i ten připálenej hrnec, teda když je to mooc tak stačí nechat ho před tím, než ho šoupnu do myčky chvíli odmočit a pak neni problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
23.8.06 16:32

Bala bych se jen problemu u tech nejlevnejsich modelu a mycich prostredku - ale cokoli v te bezne cenove hladine je OK a urcite nebudes mit problem. Me se osvedcilo zaschlou omacku namocit, pak jen vyleju vodu a soupnu umyvat, pripaleny hrnec (teda moc casto ho nemam) naopak soupnu umyt jen tak - sice se obcas neumeje, ale po vyndani z mycky jde spalenina setrit jen houbickou.

Mycka je uzasna kamaradka, my te nasi rikame Andulka a NIKDY o ni nerekneme kriveho slova. Je to nase nejvernejsi kamoska. Milujeme ji svorne a zcela oddane :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
23.8.06 16:35

My máme taky Bosch, jak psala Sinead a jsem spokojená. Používám Somat, jsou dobrý i cenově. Nevyhovujou mě tablety Gosh nebo tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
23.8.06 16:38

Ahoj Sany.
My máme myčku AEG 45cm a přípravky používáme Somat.Jsme max.spokojeni.
Tchýni jsme kupovali taky AEG 60cm trošku jiný model ale s AEG uečitě nic nezkazíš.My jí máme už 2 roky.Vyhlídli jsme si jí v obchodě za 19tis. a na www.korunka.cz jsme ji kupovali za 14.tis.Doporučuji.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13923
23.8.06 16:54

sany, ještě můžeš zkusit www.bily-dum.cz (ale dost dlouho jim trvá dodání) nebo www.bilezbozi.cz. ale nejlepší je vybrat si typ myčky a pak přes google.com vyhledat, kde je nejlevnější, případně, kde ji mají na skladě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
23.8.06 19:28

ahoj, taky jsem pro AEG. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
23.8.06 19:34

Ahojky, mame doma AEG 45 a maximalni spokojenost. Ticha (kuchyni mame dohromady s obyvakem), spolehliva a hodne se toho do ni vleze, proste nase laska :P .
Tchyne ma Bosh a ta taky neni spatna, vychvaluje si ji. Na chalupe mela nejakou levnejsi (do 10 tis.) a uz se ji nekolikrat pokazila, nehlede na to, ze silene hluci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
23.8.06 20:03

Jeee, holky, tak taky zareaguju na AEG - moje mamka se nechala nasi Andulkou Whirlpoolovou inspirovat a poridila si AEGcko 45 cm - jak jsem byla presvedcena, ze uzka mycka je k nicemu, tak tahle me z toho vylecila - jednim slovem je moc sikovna, ticha a vejde se do ni prekvapive hodne nadobi. Mama meje i hrnce, papinak, pekace, fakt! Ta jeji mycka je snad nafukovaci, strasne dobre se do ni sklada. Jen si musela poridit jiny pribornicek, ten dodany byl desne nesikovny…
Tchani si take poridili AEGcko - ale 60 cm - a u te se mi zda, ze ma strasne spatne resene kose - hodne blbe se mi do ni sklada nadobi… Ve spodnim kosi mi vadi, ze se sklapi cela sirka hrebenu a to pouze toho vzadu - takze kdyz dam velke hrnce nemam misto na talire… Pribornik mi prijde nesikovny a velky, zabira moc mista. V hornim kosi mi vadi stredovy dvojhreben, je zrejme na talirky, po stranach je malo prostoru - nevejdou se tam dve rady hrnku… Navic ma horni kos po stranach takove plastove prihradky (my je meli taky, ale oddelavaci), ktere nejdou oddelat a nevejdou se pod ne vysoke sklenice a hrnky… Jinak je ta mycka ticha a meje dobre, ale tohle me primo depta… Naskaladam tam o hodne min nadobi nez doma do sve mycky a navic jak nahore blbe drzi hrnky tak pro vysouvani kose se mi kaci…
Ale abych byla spravedliva, videla jsem u znamych jine AEGcko, ktere melo uplne jine kose…
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
23.8.06 23:13

Zdravím, už 7 let máme myčku AEG (60 cm) a už si domácnoct bez ní nedovedu představit. Neměli jsme s ní za celou dobu provozu žádný problém. Nádobí umyje špatně jen když ho tam špatně naskládáme. Je tichá, bez problémů nastavuji umývání až na noc (máme noční proud).
Přeji šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
23.8.06 23:22

Ahoj holky,
mám taky dotaz na zkušené uživatelky myček :-) Je poznat na ročním vyúčtování vodného menší spotřeba vody? Kolik Vás měsíčně stojí prášky do myčky. Je to v celkovém součtu i úspora peněz?

Lesino, jak jsi spokojená s Whirlpoolkou? Když to porovnáš s AEG Tvojí maminky, která se Ti zdá být lepší?

Díky za radu

Trudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
23.8.06 23:23

ještě jsem zapomněla - určitě si vyberte myčku, která má polach. Ten je výhodný pokud nechcete nádobí v myčce hned umývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama