Myčka nádobí Siemens

bakinka
3.1.10 00:03

Myčka nádobí Siemens

Konečně se dočkám svojí první myčky. Vůbec nevím, kterou vybrat. Nemáte někdo Siemens SN25M880. Má takový ten koš na příbory nahoře jako u Miele. Je to výhoda? Prosím, poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.1.10 00:11

Ano, ten kos na pribory je velika vyhoda, alespon pro me. Krasne si tam pribory a noze vyskladas a nejsou v jednom chumlu jako v kosiku dole. Jinak tu tvoji mycku neznam, ale urcite bude dobra, koukala jsem na ni na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
3.1.10 00:13

Neznám, ale podle mě je Bosch vždy lepší než Siemens.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
3.1.10 13:25

Tak sem schválně běžela pro návod......máme siemens SN 66T091EU, má nahoře koš jako miele a oproti naší minulé AEG - kde byly příbory v chumlu - je to lepší. Sice trvá trošku dýl než je tam vyskládám, ale zase jsou perfektně umyté a suché. Taky u tohoto modelu máme výškově nastavitelný prostřední koš - což je taky super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
26.1.10 00:21

siemens myčka
siemens 2

Poradil by mi někdo jaký je mezi těmito dvěma rozdíl,a případně která je lepší? :roll: děkuji :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
6.8.14 10:12

Dobry den, uvazuji o koupi mycky Siemens SN25M280EU. Mate nekdo zkusenost s touhle mycou a jste spokojeni?
Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
14
14.3.15 14:53

Holky prosím.
Stojí mi v odpadu pod filtry voda. Jak mám vyčistit filtr za poslední platovou ochranou??? Takový ten schovaný úplně dole???
Díky Verča Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama