Mykóza – Canesten a ovulace

389
12.11.10 23:56

Mykóza a ovulace

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nevíte, zda použití Canesten krému má vliv na oplodnění.
Myslím tím, zda to má vliv jak na spermie(zlikviduje je to), tak na správnou ovulaci.
Jak se urputně snažíme, tak jsem dostala zánět. Normálně na to skoro netrpím.

Nerada bych ovulaci propásla a chctěla bych se snažit i přes zánět(když bude únosný), pokud tedy ovu přijde a nebude kvůli zánětu zpožděná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
13.11.10 06:48

Já jsem prodělala zánět nedávno, měla jsem sice jinou léčbu, ale dr mě doporučil, abych se vyvarovala během léčení pohlavního styku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2271
13.11.10 08:30

Ahoj,neměla by si mět po dobu léčby vubec sex,protože zánět,kvasinky mužeš přenést na partnera…znám to,mě se to podařilo a pak se musel léčit i manžel :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.10 11:33

Obecně platí, že během zánětu se máš vyvarovat pohlavnímu styku. Na to mě vždy můj gynekolog upozorňuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
petuulinka
14.11.10 20:34

prosím mám velkou prosbu už po několikáté se u mě vyskytl zánět vždy jsem dokončila léčbu po té byl tak měsíc klid a opět se vyskytl zánět v podobě mykózy nemáte s tím někdo také zkušenosti? velice mě tento problém trápí a je mi to nepříjemné. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
petuulinka
14.11.10 20:34

prosím mám velkou prosbu už po několikáté se u mě vyskytl zánět vždy jsem dokončila léčbu po té byl tak měsíc klid a opět se vyskytl zánět v podobě mykózy nemáte s tím někdo také zkušenosti? velice mě tento problém trápí a je mi to nepříjemné. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Rozmarná
15.11.10 14:17

Mykóza

Měla jsem stejné problémy a táhlo se to rok. Změnila jsem gynekologa a dostala jsem tyto rady:
Koupit si Rosalgin a dělat večer výplachy, měsíc si zavádět večer 1 tabletu Feminella Vagi C, pak si dávat 2 měsíce 1/2 tablety každý večer a po sexu udělat vždy výplach Rosalginem. Teď jen dodržuji výplach Rosalginem při sexu a 2× týdně dávám půl tablety Feminella Vagi C. Nejíst sladké. Je nutné udržovat kyselé prostředí, v tom kvasinky hynou.
Feminell i Rosalgin je bez lékařského předpisu.

• Nahlásit
  • Citovat
683
15.11.10 14:59
petuulinka píše:
prosím mám velkou prosbu už po několikáté se u mě vyskytl zánět vždy jsem dokončila léčbu po té byl tak měsíc klid a opět se vyskytl zánět v podobě mykózy nemáte s tím někdo také zkušenosti? velice mě tento problém trápí a je mi to nepříjemné. děkuji

Ahoj, já měla stejné problémy. Vždy jsem se přeléčila clotrimazolem (=canesten), pak chvile klid a znovu zánět. Trvalo to asi rok a půl. Pak jsem se někde dočetla, že na to může pomoci Wobenzym. Tak jsem si koupila to střední balení (asi 850,–). Po dalším zánětu jsem se přeléčila mastí+globulemi canestenu a začla užívat Wobenzym do vybrání krabičky. A už mám 3roky klid, takže doporučuju…

Jo a měl by se přeléčit i partner (mastí canestenu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Leelja
21.1.13 22:38

Já mám s tím to problémem siče jen občsané obtíže, ale vždy mi pomohly kapky s Lichořeřišnice větší (dají se koupit volně v lékárně). 2 - 3× denně 20 kapek a za pár dní (cca 3 - 4 dny) mám po problému. Zároveň používám i s mýdlem laktacidem.

• Nahlásit
  • Citovat
Leelja
21.1.13 22:39
@Leelja píše:
Já mám s tím to problémem sice jen občasné obtíže, ale vždy mi pomohly kapky s Lichořeřišnice větší (dají se koupit volně v lékárně). 2 - 3× denně 20 kapek a za pár dní (cca 3 - 4 dny) mám po problému. Zároveň používám i s mýdlem laktacidem.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama