Myslíte "při tom" na jiného?

Anonymní
4.9.21 23:01

Myslíte "při tom" na jiného?

Ahoj, otázka je jasná.

Mám v práci kolegu, docela dost pěkného chlapa. Vím 100%, že by mě chtěl - za milenku. Což je pro mě nepřijatelný. Mám docela spokojene manželství, nestojí mi to za to všechno zničit.

Sex je moc dobrý, i když by mohl být casteji. Manžel je pozorný. Jsme spolu 15 let, takže asi taková klasika po těch letech - není to jak na začátku, ale vyhovujeme si.

Jenže já poslední dobou myslím na toho kolegu. Nechci s ním mít sex ve skutečnosti, ale prostě si ho u toho představuju.

Je to citová nevěra? Jak ho dostat z hlavy? Furt mi to připadá lepší, než pokoušet osud v reálu, ale i tak, výčitky byly a jsou, není to vůči manželovi fér. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.9.21 23:08
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná.

Mám v práci kolegu, docela dost pěkného chlapa. Vím 100%, že by mě chtěl - za milenku. Což je pro mě nepřijatelný. Mám docela spokojene manželství, nestojí mi to za to všechno zničit.

Sex je moc dobrý, i když by mohl být casteji. Manžel je pozorný. Jsme spolu 15 let, takže asi taková klasika po těch letech - není to jak na začátku, ale vyhovujeme si.

Jenže já poslední dobou myslím na toho kolegu. Nechci s ním mít sex ve skutečnosti, ale prostě si ho u toho představuju.

Je to citová nevěra? Jak ho dostat z hlavy? Furt mi to připadá lepší, než pokoušet osud v reálu, ale i tak, výčitky byly a jsou, není to vůči manželovi fér. :oops:

Já jsem si taky představovala (manžela bych nepodvedla) ale mě to nešlo-kdyz jsem zavřela oči a představovala si, tak jsem vždycky cítila ten jeho dech a vousy a hlas a vždycky mi ničil představy :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1219
4.9.21 23:09

Jsou dny, kdy při tom myslím na horu nevyžehleného prádla. Jsou dny, kdy myslím na sexy chlapa z nějakého filmu. A jsou dny, kdy všechny myšlenky patří jen mému partnerovi. A nikdy jsem si kvůli tomu nepřipadala blbě :mrgreen: Upřímně nechci vědět, na co všechno myslí on :mrgreen:
Asi bych to nehrotila a počkala, až to odezní - u mě to teda vždycky odeznělo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
4.9.21 23:28
@Taka píše:
Jsou dny, kdy při tom myslím na horu nevyžehleného prádla. Jsou dny, kdy myslím na sexy chlapa z nějakého filmu. A jsou dny, kdy všechny myšlenky patří jen mému partnerovi. A nikdy jsem si kvůli tomu nepřipadala blbě :mrgreen: Upřímně nechci vědět, na co všechno myslí on :mrgreen:
Asi bych to nehrotila a počkala, až to odezní - u mě to teda vždycky odeznělo :kytka:
:palec: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
4.9.21 23:50

Tak predstavovat si ho muzes, ja teda v posledni dobe behem sexu myslim na jednoho hoooodne davneho kluka, se kterym jsem taky nic nemela(a tez jsem se mu libila, a ja si s nim sakra nezacala a to jsem byla ale jeste svobodna a nezadana a panna :lol: ),taky jsem myslivala na nejake jine(i hezke kolegy),ale vzdycky jen na ty, co jsem s nimi nespala, nikdy ne na „ozkousene“byvale kluky…u chlapu se zas rika ze mysli na sve „ozkousene“ex?
Co doporucit, ledovou sprchu, nepodlehnout kolegovi, jestli chces i nadale pohodove manzelstvi, bo by to jednou prasklo. A predstavovat si ho klidne muzes, to ti nikdo nezakaze, ani stydet se za to nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16190
4.9.21 23:53

Ne, nemám to tak, spím jen s tím, s kým chci spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16190
4.9.21 23:54
@maty009 píše:
Tak predstavovat si ho muzes, ja teda v posledni dobe behem sexu myslim na jednoho hoooodne davneho kluka, se kterym jsem taky nic nemela(a tez jsem se mu libila, a ja si s nim sakra nezacala a to jsem byla ale jeste svobodna a nezadana a panna :lol: ),taky jsem myslivala na nejake jine(i hezke kolegy),ale vzdycky jen na ty, co jsem s nimi nespala, nikdy ne na „ozkousene“byvale kluky…u chlapu se zas rika ze mysli na sve „ozkousene“ex?
Co doporucit, ledovou sprchu, nepodlehnout kolegovi, jestli chces i nadale pohodove manzelstvi, bo by to jednou prasklo. A predstavovat si ho klidne muzes, to ti nikdo nezakaze, ani stydet se za to nemusis.

A to vás ten sex baví, když si musíte představovat někoho jiného? :think: Nějak nechápu. To musí být kvalitní sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
5.9.21 00:04

@Sonarka to ale zas ne celou dobu, jen nejake okamziky…a ano, milovani s mym muzem me bavi. Jinak tez nevim, na co mysli behem sexu muj chlap.Ale kdysi jsme hrali s kamosema nejakou hru na pravdu a jeden se ho ptal, na co mysli behem sexu, tak rekl, ze na byvalky… :mrgreen: tak proc bych nemohla myslet na nejake mnou nepouzite kluky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3494
5.9.21 05:01

Já tohle neumím, vlastně nemyslím ani na muže se kterým mám sex, neskutečně si ho užívám, tulim se, mazlím. Ale hlava vypne, není soustředěná na něj, natož na jiného chlapa. Vším si užívám tu chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 06:17

Nejsem na to pyšný, ale i když si s tou mojí sex neskutečně užívám tak přesto dost často u toho myslím na jednu svoji ex o 20 let mladší s nádherným tělem… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
34763
5.9.21 06:34

Nemyslím. Ale jsem s ním ještě o pár let víc. Jen abys neřekla jeho jméno, to by byl trapas :oops:
Jinak existuje vtip. Postarší manželský pár se zkouší milovat a nějak to nejde. Po chvíli manžel povídá: Taky si, Božko, nedokážeš nikoho vybavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 06:42

@Sonarka Prave ze jo, baví. Cca 15 let jsem u toho „videla“ výhradně svého muze, nevim, proč se mi do myšlenek zatoulal kolega. Asi proto, že vím, že na mě taky myslí a jsem dost zásadová na to, abych podlehla, ale zároveň se mi fyzicky líbí a rozumíme si… :think: Proste hlava si promítá, co chce, asi aby ten „pretlak“ nějak ne-skodlive upustila, co já vím.

• Citovat
  • Nahlásit
5515
5.9.21 06:42
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná.

Je to citová nevěra? Jak ho dostat z hlavy? Furt mi to připadá lepší, než pokoušet osud v reálu, ale i tak, výčitky byly a jsou, není to vůči manželovi fér. :oops:

To co mame v hlave je jen nase, nikdo nam tam nevleze, takze si myslu na co chces..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
5.9.21 07:10
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná.

Zavři u toho oči, úplně ztuhni, nebuď vůbec aktivní a mysli na Anglii. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
5.9.21 07:12
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná.

Mám to taky tak. Mně se zdá, že mi to zlepšuje sex.
Nevěru jsem si zažila a pro mne to bylo psycho a nestojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat