Myslíte že mám šanci

Anonymní
4.10.19 10:54

Myslíte že mám šanci

Ahoj holky..???? s manželem se snažím o druhé dítko uz oba cítíme ze je čas tak bych se chtěla zeptat s manželem spolu spíme každý den (prosim narážky vynechte) a tedka sme si 3 dny nedavali pozor vcera byla ovulace pojistili sme to meli sme nechraneny sex ut.st a vcera čt v den ovulace.. Ale včéra sem mela pocit ze dost vyteklo myslite ze i tak mam šanci někde sem četla ze si i počkají…Spali sme spolu i den před ovu a to sem měla pocit ze ve mě víc zůstalo myslíte opravdu že si počkají a ze by to mohlo vyjit? Prosim at odpovi kdo to mel podobne nebo podobne zkusenosti…Nechci se tady z někým hadat at nato nemyslím dam tomu a cas na tyhle komenty nejsem zvědavá dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lo
6094
4.10.19 11:04

Tak vyjít to může i nemusí :nevim: Já otěhotněla druhý měsíc po 10ti letem braní HA, kdy jsem ji vysadila. Ovulaci jsem neřešila, nevím, kdy byla, styk tehdy obden. Mám doma z toho kluka, co je teď v 1.tride :) Jo, tehdy to byla pohodička, jak po másle to šlo. Přemýšlím nad druhým a tajně doufám, že to půjde jako tehdy. Ale jak to bude, ti nikdo dopředu nepovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:19

Může i nemusí, není to o tom že to vytece ven nebo zůstane vevnitř. Vždy něco zůstane a cestu si to najde, ale ani den před ovulaci či v den ovulace není stoprocentní jistota že to vyjde. Budu držet palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
4.10.19 11:22

My jsme to 2× zkoušeli 3-4 dny před a v den ovulace (asi podle výpočtu, nikdy jsem nemerila) vždycky jsem jen chvíli ležela, žádný stojky, nohy nahoře nic a zadarilo se hned. Jasný, že skoro všechno vytece, kde by to asi mělo zůstat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:29

Myslím, že máš šanci???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:34

Moje zkušenost je taková, že pokud žena ovuluje a má sex, tak stoprocentně může otěhotnět. Pravděpodobnost, že otěhotnís zrovna ty a teď je nějakých 20 procent. Takže to buď vyjde teď, nebo třeba po novým roce bůh ví… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26866
4.10.19 11:41

Pokud jste měli nechráněný sex tak je šance na otěhotnění nulová.
Vůbec si nedělej naděje. Tohle je fakt bez šance.

Tvl to je zase dotaz :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:46

Jak víš kdy byla ovulace? Pokud je nechraneny sex, můžeš být těhotná. Šance otěhotnět v jednom cyklu je cca 20% u zdravého páru. Takže čekej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tvl toje zas ospoved vubec to nekomentuj tvl a ze vůbec mas cas sledovat co kdo tady píše jsi asi nejaky stalekr ne asi malo sve prace co ze pises toje „zase“ dotaz laskave se starejte o sebe a venujte se detem jestli nejake vubec mate a nesledujte tady co kdo „zase“ pise nekomentujete nezajimate me papa :) @FreeLady12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19653
@Anonymní píše:
Ahoj holky..???? s manželem se snažím o druhé dítko uz oba cítíme ze je čas tak bych se chtěla zeptat s manželem spolu spíme každý den (prosim narážky vynechte) a tedka sme si 3 dny nedavali pozor vcera byla ovulace pojistili sme to meli sme nechraneny sex ut.st a vcera čt v den ovulace.. Ale včéra sem mela pocit ze dost vyteklo myslite ze i tak mam šanci někde sem četla ze si i počkají…Spali sme spolu i den před ovu a to sem měla pocit ze ve mě víc zůstalo myslíte opravdu že si počkají a ze by to mohlo vyjit? Prosim at odpovi kdo to mel podobne nebo podobne zkusenosti…Nechci se tady z někým hadat at nato nemyslím dam tomu a cas na tyhle komenty nejsem zvědavá dekuji

Vyteče něco vždy. To by neotěhotněla žádná. Pro těhotenství jsem nedělala žadné psí kusy s nohama nahoře a otěhotněla. Jednou to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814

Stojky, ležení s nohama nahoře, aby toho uteklo co nejmíň, jen takové vzpruhy, ve smyslu „teď jsem to podpořila, pojistila…“ :) ale z mé zkušenosti je to jedno, nemá cenu se stresovat s tím, kolik toho „vyteklo“ a kolik zůstalo. Já jsem byla těhotná poprvé po cca 8 měsících snažení, podruhé po 3 měsících snažení, potřetí náhodně mimo plodné dny, takže celkem rychle ve srovnání s mnoha páry, co se jim nedaří. Vždy když jsem blbla s tím, že po sexu jsem si opřela nohy o zeď a podobný prostocviky, aby to neteklo, nebylo z toho nic. U dvou těhu vím přesně, co to bylo za styk. a vždy rychlovka „na krajíček“ :mrgreen: Takže tím se fakt netrap. Ono příroda je mocná čarodějka. na druhou stranu je třeba si přiznat, že i u mladého zdravého páru není to odhadované procento možnosti v každém jednom cyklu nijak závratné. Je to ale pořád příhoda a náhoda. Někdo otěhotní v úplně nepravděpodobný den za všech nepříznivých podmínek, někdo udělá maximum, zkoumá polohy, bere vitamíny, měří teploty, dělá stojky a nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:49

Dekuji za normalni slusnou odpoved vim to nebo sem si delala testy snad to vyjde uvidime ja prave ze dost vyteklo v den ovu prave ale pisou tu holky ze asi to nema zadnej vliv neco si najde cestu @lachtanice86

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 11:52

Dekuji za odpoved prave na tuhle sem cekala ano vim ze by to mohlo vyjit protoze ta ovulace vazne byla a ze sanci mame 20% jen jako sem si rikala ze prave dost vyteklo v den ovu tak sem rada ze jste mi napsala vy ze natomhle opravdu nezalezi ja prave taky mela asi 10 min zvedle nohy ale hned sem nekam musela bezet a jak sem se postavila hoooodne vyteklo prave a den pred ovu prave ne@Mutlice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26866
4.10.19 11:55
@Monicka1111 píše:
Tvl toje zas ospoved vubec to nekomentuj tvl a ze vůbec mas cas sledovat co kdo tady píše jsi asi nejaky stalekr ne asi malo sve prace co ze pises toje „zase“ dotaz laskave se starejte o sebe a venujte se detem jestli nejake vubec mate a nesledujte tady co kdo „zase“ pise nekomentujete nezajimate me papa :) @FreeLady12

A vy jste kdo Monicko1111? Anonymní autorka? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19653
4.10.19 12:01
@Monicka1111 píše:

Už nejsi anonymní :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama