Myslíte, že můžu doufat?

30
14.4.13 08:38

Myslíte, že můžu doufat?

Ahojda, jsem dnes 10 DPO, nevím kdy mám dostat MS ( nepravidelné cykly (PCOS), nejdelší ovulační 27, dnes jsem 24 DC) a na testu mám nepatrného dušíka. Přikládám foto, myslíte, že můžu doufat a věřit na duchy? Po zaschnutí teda skoro zmizel, tak nevím :( Jinak BT mám stále vysokou a každý den o malinko stoupne, proto sem zkusila test. Co si o tom myslíte? Je to ten nový Mamatest 10. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
AmyLee
14.4.13 08:55

@Logeta :nevim: já tam teda nic nevidím, ale osobně jsem měla ducha 13DPO.. počkala bych

  • Citovat
  • Upravit
Krakatice88
14.4.13 09:02

Něco tam prosvítá :palec: Ale radši počkej ještě tak dva dny, to bude jistější ;)

  • Citovat
  • Upravit
976
14.4.13 09:07

Udělej za dva dny ještě další a uvidíš. Ale můj vypadal taky tak. Taky jsem ho tam skoro hledala a podivej na metřík. Držím pěsti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
14.4.13 09:13

Tohle je mamatest 25 prodavany jako mamatest 10,maji stitkem prelepene ty bile obaly testu. Pockej jeste par dni, drzim palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
14.4.13 09:29

Jako vážně je to 25? přelepený to mají, ale na obalu byl mamatest 10. Podvodníci. Na tom klasickým jsem nikdy ducha neměla teda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
14.4.13 09:33

Jo, je to tak, mam to i potvrzene vice holkama. Ale tak to mas jedno, i na tomhle ti bude carka silit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13770
14.4.13 09:34

Ja tam vidim! potichu gratuluji! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9950
14.4.13 09:43

Já taky vidím, je hodně nenápadný, ale je!! ;) Já bych klidně zkusila odpolko, ale já jsem na testování ujetá 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
14.4.13 09:47

:) snad to vyšlo, už bychom si mimčo moc přáli, já bych to zkusila, ale nemám čím, takže až tak v úterý…Kéž by to nebyla jen představa. Z příznaků ale asi nic nemám, kromě toho, že trošičku cítím břicho, tak nevím, normálně na sobě najdu cokoliv :-O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Maorka
14.4.13 09:53

Já tam teda nic nevidim :nevim: :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
8284
14.4.13 09:58

Ja vidim, myslim, ze muzes doufat :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27012
14.4.13 10:00

Taky nic nevidim :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nepřihl. Lenka
14.4.13 10:16

Já vidím ducha v místě, kde ta čárka opravdu bývá (což ty nevíš, kde bývá, jestli ještě děti nemáš, to chápu, že už ti jdou oči šejdrem).
Ale musíš prostě vydržet. Držím palec.

  • Citovat
  • Upravit
ncc1701
14.4.13 10:29

Ten „nepatrny dusik“ se mi objevuje i napravo od kontrolni carky, takhle pres pocitac/mobil to svadim na opticky klam, jak v realu, tezko rict, ale tohle pro me neni ani duch, to je pro me negativni test.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty