Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Logeta Ne.Od toho tak ten doktor je, né? Byl vidět jen váček a byla jsem 5 tt.
Děkuju
pořád tomu ale na 100% nevěřím no. Snad to klapne. Tobě přeji ať to brzy vyjde. Budem se pak radovat spolu
![]()
Moc gratuluju, to už není duch, to už je mini čárka
utíkej k doktorovi, maximálně tě pozve třeba po týdnu, kdyby ještě nic neviděl…
Dík
Ještě jsem si pro jistotu došla na krev a pak pujdu za Mudrou, ji to vytmavim ![]()
@Logeta Myslím, že můžu potichoučku gratulovat, už to není duch
![]()
@Logeta na 12DPO je to docela dost ne?
at pekne stoupa, moc drzim pesti ![]()
Dnes 13, ale myslím, že je to dobrý. Ve středu se jdu ukázat. Je to super
až na to břicho, už vim o čem mluví ![]()