Myslíte, že můžu doufat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
30
16.4.13 09:01

@Korrrinka a nevyhodil tě, že jdeš moc brzy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
930
16.4.13 09:03

@Logeta Ne.Od toho tak ten doktor je, né? Byl vidět jen váček a byla jsem 5 tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
16.4.13 09:38

@Logeta moc gratuluju :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18687
16.4.13 16:38

@Logeta super, to je výborná zpráva moc gratuluju :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
16.4.13 16:43

Děkuju :) pořád tomu ale na 100% nevěřím no. Snad to klapne. Tobě přeji ať to brzy vyjde. Budem se pak radovat spolu :lol: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18687
16.4.13 16:53

@Logeta děkuji kéž bys měla pravdu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10338
17.4.13 08:03

Moc gratuluju, to už není duch, to už je mini čárka :D utíkej k doktorovi, maximálně tě pozve třeba po týdnu, kdyby ještě nic neviděl…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
17.4.13 13:17

Dík :D Ještě jsem si pro jistotu došla na krev a pak pujdu za Mudrou, ji to vytmavim :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
17.4.13 14:04

@Logeta Myslím, že můžu potichoučku gratulovat, už to není duch :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
17.4.13 14:12

Tak Hcg je 81, prý je to ještě málo, tak mám čekat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18687
17.4.13 14:56

@Logeta na 12DPO je to docela dost ne? :) at pekne stoupa, moc drzim pesti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
17.4.13 16:24

Dnes 13, ale myslím, že je to dobrý. Ve středu se jdu ukázat. Je to super :)až na to břicho, už vim o čem mluví :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty