Mystery shopping pri RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 16:26
Mystery shopping pri RD

Ahoj,
Delal zde nekdo Mystery shopping? Mam par otazek.
1.Jakou agenturu doporucujete?
2.jake jsou vydelky v cistem?
3.Kdyz mam koupit zbozi, proplati ci jak?
4.Muzu jit nakupovar s ditetem? Jsem na RD
5.Muzu nabidku zrusit, kdyz se mi nelibi podminky? Napr. vyberu si MS..ale pak je scenar moc. obsahly, nebo je s.tim.hodne prace a neodpovida odmene?
6.Delal to nekdo pri RD..?Jde mi hlavne o dite…nemam. hlidani..abych. mohla bez nej…tak nejakou agenturu, kde je to mozne.
7.Chtela.bych nabidky v okoli, maily..

Dekuji

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 16.05.19 17:11

Za 1) proč anonym..? :nevim: :roll:
za 2) taková diskuze tu už je, nedávno jsem ji pročítala.. stačí trošku hledat.. Celkově to od tebe zní že chceš brigádu kde dostaneš peníze za nic.. viz tvé představy o „obsáhlejší strategii, je s tím hodně práce a výši odměny za ni“..

bublinek
Kelišová 5545 příspěvků 16.05.19 17:15

Agentury si najdi na netu sama.
s dítětem to možná bude problém. U jedné nabídky to bylo vysloveně zakázané s dítětem. Někdy se proplácí někdy jen část.
Nabídky si vybírám v blízkosti bydliště a takové které zvládnu. Jelikož nemám auto, MS s autem neberu.

Moona1984
Kecalka 133 příspěvků 16.05.19 19:44

Většina scénářů při MS deti nedovoluje. Vybírat si samozřejmě můžeš. Většinou se pracuje s diktafonem, poté se k provedené návštěvě vyplňuje dotaznik, zboží se samozřejmě proplaci. Výše výdělku je velmi různorodá, řeknu takový průměr 200 za nějakou standardní návštěvu. Matek na RD mají poměrně dost, nebývá o ne až tak zájem.

Váš příspěvek
Reklama