Mytí kojeneckých lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineNatalieSofie
Kecalka 179 příspěvků 09.10.18 11:44
Myti kojeneckych lahvi

Ahojky, jak prosim myjete kojenecke lahve? Ja jsem to nejdriv jen vyplachla a vysterilizovala, ale lahve byl mastne a tak jsem se docetla, ze se meje jarem…oplachnout a vysterilizovat…je to tak spravne? Nelibi se mi moc ten jar :think: Moc dekuji :kytka:

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 09.10.18 11:47

Myslím že Nuk má speciální mycí prostředek pokud ti vadí normální.

warita
Echt Kelišová 8409 příspěvků 09.10.18 11:50

Ja to myla jarem, poradne vyplachla. Nicmene i tak z toho ten jar byl trochu citit.

Moje sestra ma nejaky dobry sterilizator a lahve jenom vyplachne horkou vodou. Pak to soupne do sterilizatoru, ktery to asi 3 hodiny dezinfikuje parou. S tim casem si nejsem jista, ale trva to dlouuuuuuuho. Kdyz flasky vyjdou ze sterilizatoru, jsou naprosto ciste a o mastnote nemuze byt rec.

Cili, asi dobry sterilizator.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 09.10.18 11:59

Používám speciální mycí prostředek od Nuk, dá se to koupit v každém obchodě, drogerii. A než jsem na nej přišla a myla jsem jen vodou, tak lahve mastné nebyly, myla jsem je důkladně kartáčem a pak sterilizovala…

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 09.10.18 12:02

Kupuji v dm desinfekcni prostredek na lahve, umyji a dam do strelizatoru. Nic neni citit. Lahve cistim jednou za den a nachystam si davky na cely den a noc. Jen po dopiti lahvicky, ji proplachni vodou, at tam nejsou zbyecne zbytky nez je umyji.

FenekUsaty
Závislačka 4306 příspěvků 09.10.18 12:02

Ono kazde UM masti jinak moc. Kazdopadne jar od NUKu, nebo z DM ultra sensitive jar (za ctvrtinovou cenu a efekt stejny), a pak vysterilizovat. Nebo lahve nemyt v jaru, ale sterilizovat pekne postaru vyvarovanim - kastrol s vrouci vodou, dolu dat uterku a lahve prevarit.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 09.10.18 12:08

@NatalieSofie Opláchnout vodou a dát sterilizovat nestačí, lahve a dudlíky pak začnou smrdět. Já jsem si v drogerii koupila Nuk dětský prostředek na mytí lahví a kartáč (kdy nahoře vytáhneš malý kartáček na mytí dudlíků, a dole je velký kartáč na mytí lahve) a prostě nejdřív jsem lahve omyla tím kartáček a prostředkem, vypláchla a pak dala sterilizovat.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 09.10.18 12:31

Klasika ocet, jar nee ten je zásaditý!

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 12:53

Nuk má prostředek ale já dávám do chicco dezinfekčního roztoku.

Limi123
Závislačka 3649 příspěvků 09.10.18 13:01

Ja je myju v mycce :oops: Me doted nenapadlo ze by se to melo delat nejak jinak?

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 09.10.18 14:03

Ja jenom myla jarem, nikdy jsem nesterilizovala.

Limi123
Závislačka 3649 příspěvků 09.10.18 14:21
@LLenule111 píše:
Klasika ocet, jar nee ten je zásaditý!

A cemu vadi, ze je zasadity? :oops:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 09.10.18 14:34

@Limi123 To nevím, já po tom nepátrala, říkal mi to kamarád co studuje chemii, že jar a věci pro miminko není dobré, že raději ocet a pak vyvařit.

misha0504
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 13:56

Myju lahvičky i savičky prostředkem Nuk a kartáčem, krásně je vyčistí. A sterilizuji jednou týdně. Jar bych nepoužívala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >