Reklama

Mytí kojeneckých lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 09.10.18 11:44
Myti kojeneckych lahvi

Ahojky, jak prosim myjete kojenecke lahve? Ja jsem to nejdriv jen vyplachla a vysterilizovala, ale lahve byl mastne a tak jsem se docetla, ze se meje jarem…oplachnout a vysterilizovat…je to tak spravne? Nelibi se mi moc ten jar :think: Moc dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 09.10.18 11:47

Myslím že Nuk má speciální mycí prostředek pokud ti vadí normální.

warita
Echt Kelišová 7704 příspěvků 09.10.18 11:50

Ja to myla jarem, poradne vyplachla. Nicmene i tak z toho ten jar byl trochu citit.

Moje sestra ma nejaky dobry sterilizator a lahve jenom vyplachne horkou vodou. Pak to soupne do sterilizatoru, ktery to asi 3 hodiny dezinfikuje parou. S tim casem si nejsem jista, ale trva to dlouuuuuuuho. Kdyz flasky vyjdou ze sterilizatoru, jsou naprosto ciste a o mastnote nemuze byt rec.

Cili, asi dobry sterilizator.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 09.10.18 11:59

Používám speciální mycí prostředek od Nuk, dá se to koupit v každém obchodě, drogerii. A než jsem na nej přišla a myla jsem jen vodou, tak lahve mastné nebyly, myla jsem je důkladně kartáčem a pak sterilizovala…

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 09.10.18 12:02

Kupuji v dm desinfekcni prostredek na lahve, umyji a dam do strelizatoru. Nic neni citit. Lahve cistim jednou za den a nachystam si davky na cely den a noc. Jen po dopiti lahvicky, ji proplachni vodou, at tam nejsou zbyecne zbytky nez je umyji.

FenekUsaty
Závislačka 4136 příspěvků 09.10.18 12:02

Ono kazde UM masti jinak moc. Kazdopadne jar od NUKu, nebo z DM ultra sensitive jar (za ctvrtinovou cenu a efekt stejny), a pak vysterilizovat. Nebo lahve nemyt v jaru, ale sterilizovat pekne postaru vyvarovanim - kastrol s vrouci vodou, dolu dat uterku a lahve prevarit.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 09.10.18 12:08

@NatalieSofie Opláchnout vodou a dát sterilizovat nestačí, lahve a dudlíky pak začnou smrdět. Já jsem si v drogerii koupila Nuk dětský prostředek na mytí lahví a kartáč (kdy nahoře vytáhneš malý kartáček na mytí dudlíků, a dole je velký kartáč na mytí lahve) a prostě nejdřív jsem lahve omyla tím kartáček a prostředkem, vypláchla a pak dala sterilizovat.

LLenule111
Závislačka 3340 příspěvků 4 inzeráty 09.10.18 12:31

Klasika ocet, jar nee ten je zásaditý!

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 09.10.18 12:53

Nuk má prostředek ale já dávám do chicco dezinfekčního roztoku.

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 09.10.18 13:01

Ja je myju v mycce :oops: Me doted nenapadlo ze by se to melo delat nejak jinak?

srpen89
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 09.10.18 14:03

Ja jenom myla jarem, nikdy jsem nesterilizovala.

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 09.10.18 14:21
@LLenule111 píše:
Klasika ocet, jar nee ten je zásaditý!

A cemu vadi, ze je zasadity? :oops:

LLenule111
Závislačka 3340 příspěvků 4 inzeráty 09.10.18 14:34

@Limi123 To nevím, já po tom nepátrala, říkal mi to kamarád co studuje chemii, že jar a věci pro miminko není dobré, že raději ocet a pak vyvařit.

misha0504
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 13:56

Myju lahvičky i savičky prostředkem Nuk a kartáčem, krásně je vyčistí. A sterilizuji jednou týdně. Jar bych nepoužívala…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >