Proč najednou pláče při koupání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caramba
Stálice 84 příspěvků 08.10.18 18:09
Proč najednou pláče při koupání?

Dobrý den, můj 6měsíční miloval koupání ve vaničce, vždycky strašně řádil a poslední týden začne tak po 2 min hystericky brečet, v očích úplný děs :( Přitom celá procedura je stejná jako vždy…Nevíte, čím by to mohlo být?

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 08.10.18 18:24

Děti mají taková období, zase to přejde. Teď bych koupání omezila na opláchnutí.

Příspěvek upraven 08.10.18 v 18:25

Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 08.10.18 18:25

Dcera jako miminko milovala koupání.Asi před druhým rokem se to obrátilo,nesnesla ani sprchu,natož lehnout si do vany.
Netlačila jsem na ní,vše se vrátilo po čase do normálu.Co jsem četla diskuze,tak je to normální.Ale proč :nevim:
Jinak aby si dcerka ponořila vlásky do vody,tak jsem ji pustila staré video,to byl vodník :mrgreen:
Takže za sebe říkám,vydržte;-) :kytka:

caramba
Stálice 84 příspěvků 08.10.18 18:28

@iiiv @Katkafaj děkuji moc. Pamamatuju si, že brácha taky nesnášel koupání a už vůbec ne mytí vlasů, ale to měl tak 2-3 roky. To byly scény :lol:

Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 08.10.18 18:31

@caramba joooo děti a ty jejich scény :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6043 příspěvků 08.10.18 18:47

Taky máme takového kriklouna, cca od 8 měsíců řev ve vaně, nesnáší mytí vlasů, to je vždy řev a to už mu je 3 a půl a pořád to trvá, do velkého bazénu nechce do malého ho v létě občas dostanu když má hodně hraček :mrgreen: vaničku zvládá posledních pár měsíců ale opět musí mít spoustu pěny a hraček jinak je zle :roll:

Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 08.10.18 18:47
@caramba píše:
@iiiv @Katkafaj děkuji moc. Pamamatuju si, že brácha taky nesnášel koupání a už vůbec ne mytí vlasů, ale to měl tak 2-3 roky. To byly scény :lol:

Syn se zacal bat vody nejak v 10 mesicich. Pri koupani stal, ani si nesedl. Pak si uz aspon sedl, tak v 1.5 roce. Letos v lete uz mu nevadilo ani se na chvilku potopit.

Boji se tve miminko koupani obecne, nebo jen te polohy na zadech? Muj sedmimesicni uz polohu na zadech nesnese, ale kdyz jdu do vany s nim a mam ho polozeneho na brisku pres moji nohu, je nadseny a vydrzi klidne pul hodiny. Doporucuji vyzkouset.

Jo a take uz vyzaduje hracky a top je Yookidoo kouzelny kohoutek.

caramba
Stálice 84 příspěvků 08.10.18 18:57

@Limi123 mám ho na zádech na lehátku ve vaničce. Začal hysterčit ze dne na den. Zkusím ještě tu polohu na bříšku. Byla jsem s ním v normální vaně minulý týden, taky byl na lehátku, a taky brečel, přitom už jsme se tak párkrát spolu koupali a vždycky v pohodě.

pavlina1995
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 19:29

@caramba to chce trpělivost přejde to. Nas malej to mel asi 2 mesice taky ze dne na den a ted zas pro zmenu jeci kdyz musi z vany ven. A ted mu bylo 11 měsíců

Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 08.10.18 19:32
@caramba píše:
@Limi123 mám ho na zádech na lehátku ve vaničce. Začal hysterčit ze dne na den. Zkusím ještě tu polohu na bříšku. Byla jsem s ním v normální vaně minulý týden, taky byl na lehátku, a taky brečel, přitom už jsme se tak párkrát spolu koupali a vždycky v pohodě.

Normálka, zase to za pár týdnů přejde, nenuť ho, polož ho na lehátko do polosedu, nebo třeba na bříško, pokud bude chtít, do prázdné vany, a osprchuj ho místo toho, nic se neděje, děti se koupat nemusí, hlavně umývat zadeček, ručičky, nozicjy, podpazicko, krček…zvládneš to i jen v umyvadle. Nestalo se něco ( moc tepla voda, opruzeny palici zadeček, něčeho se lekl? ) Ale jako u nás to bylo dlouho taky jak na houpačce, definitivně se do koupání zamilovali teprve tak v roce…

Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 08.10.18 19:54
@caramba píše:

Detem v urcitem veku zacina poloha na zadech hodne vadit. Ja uz syna jinak ani nekoupu, nez se mnou. Pripadne se predtim trochu vysprchuju, ale kdyz jsem v te vane s nim (a se starsim vetsinou take zaroven), tak si to uzivame vsichni.

A dej mu tam hodne hracek, tohle je akorat vek, kdy uz ho zacnou bavit. Jak jsem psala, u maleho aktualne vede ten kouzelny kohoutek, ale dobre jsou i ruzne kalisky, vodolepky a tak (vsechno to zatim jen kouse, ale ta tekouci voda z kohoutku ho fascinuje, s tim si fakt vyhraje).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >