Reklama

Střevní potíže u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 16:03
Střevní potíže u miminka

Ahoj prožívame si ted s naší malou (4m) šílených par dnu.. Mala od stredy horečky nespali jsme tři dny.. Nejedlá nespala. Jen rvala. dr nam nasadila dietu. Nesmí mleko. Jen ryzí mrkev banán jablko. Mala nemá průjem kádí normálně. Ale ma šílený krece. Propina se Div se na hlavu nestaví. Nepomáhá nic. Ma hlad příkrmy ji nestačí a po mleku ma hrozny bolesti.. Horečky uz nema ale mala je úplně jiná. Nekdo se ji dotkne tak rve.. Předtím byla az extrémně hodna. Spala celou noc. Sama si hrála. Ted nevydrží ležet, chovat se nechce… Přestala past koniky.. Mate nekdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 07.10.18 16:19

Jeďte na pohotovost

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 16:20

@-Evka- az tak? Zitra máme kontrolu u dr

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 07.10.18 16:54

na co čekáte, jela bych na pohotovost, ať udělají minimálně sono. Výtěr doktorka dělala?

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 16:56

@iiiv vsichni i doktorka říkají ze s tím nic neudelaji. Ma prý virozu a musí to přejít.. Delali ji odběr krve a všechno negativní

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 07.10.18 17:17

Ty jo 4m tak dlouho bez mleka?! Dyt jeste nemuze poradne jist aby se zasytila :( Jela bych taky a nenevhala se odbýt.
Pochopila jsem tedy ze se jedna o UM a nekojis?

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 17:22

@nenivolnynick ano nekojila jsem malou vůbec bohužel nebylo cin.. Dnes uz jsem ji mleko dala protože to bylo k nevydrzeni ale ma velký křeče.. Vůbec na to netrpěla… Dve de nam nasadili dietu. Rozvarenou ryzí. Nemlecne kaše.. A řekla nam ze podle váhového úbytku se poradime. No jsem z toho cela nesva. Ted se mala vykakala a usíná.. Ale je to úplně jine miminko. S pritelem jsme taky prodělali nějakou střevní vyrozu…

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 07.10.18 17:56

Já bych zkusila koupit UM bez laktózy, intolerance laktózy může po střevní viróze trvat i několik týdnů.

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 19:37

@Helileli trpí hodně na zácpy a v lékárně mi nedoporucili měnit um.. Tak ja nevím… :,(

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 07.10.18 19:43

taky bych zkusila třeba neocate by vám mohla napsat doktorka, ale co čtu v tvé jiné diskusi, tak máte problém už od srpna

kklara99
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 19:47

@iiiv ne to bylo teplem. Za par dni byla dobra…

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 07.10.18 20:14
@kklara99 píše:
Ale ma šílený krece. Propina se Div se na hlavu nestaví.

Nekdo se ji dotkne tak rve..

Přestala past koniky..

Myslím, že toto není běžné chování u nemoci. Pět dní se mi zdá moc.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 08.10.18 10:23

@kklara99 Jak je malé?

kklara99
Nováček 10 příspěvků 08.10.18 10:41

@-Evka- podle doktorky vypadá dobre. Přísahala ji bricho a je to dobrý.. Ma mlecko a je spoko… Tak uvidíme jestli dnes bude mít zase ty krece. Podle dr to přejde pry

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >