Jakou matraci pro dítko do velké postele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Stálice 66 příspěvků 05.10.18 09:31
Jakou matraci pro dítko do velké postele?

Ahojte :) Sháním nějakou matraci do dětské postele. Je mi jasné, že nevydrží x let, když na posteli bude skákat apod. :D Jen mě zajímá, je vhodná pěnová matrace? Nebo jakou jste kupovali a kde? :) Nějakou mají v Ikea jsem si všimla

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2729 příspěvků 05.10.18 09:45

Kupovala jsem v ikee, pro dítě musí být měkčí než pro dospěláka. Naše dcera má rok a půl. Koupili jsme v ikee postel, rozkládací a pán říkal, že na půlce, kde bude spát, musí být měkčí. Tak to máme nakombinované, půlku měkčí a půlku tvrdší. Měkčí musí být z důvodu, že dítě je lehké a matrace, která je vhodná pro nás by pro něj byla tvrdá

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 05.10.18 10:30

Dceři jsme kupovali matraci od firmy Materraso,je perfektní, má jí už 4 rokem.V Ikei bych nekoupila.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 05.10.18 14:52

My jsme kupovali do dětského pokoje nedávno 90×200. Nejprve jsme koupili z pur pěny, a ta divně smrděla, nevyčichla ani po týdnu větrání, takže jsme ji vrátili a v jiném obchodě jsme koupili latexovou (která má v sobě navíc kokosovou vložku) a jsme spokojeni.

Váš příspěvek
Reklama