Jakou matraci pro dítko do velké postele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 05.10.18 09:31
Jakou matraci pro dítko do velké postele?

Ahojte :) Sháním nějakou matraci do dětské postele. Je mi jasné, že nevydrží x let, když na posteli bude skákat apod. :D Jen mě zajímá, je vhodná pěnová matrace? Nebo jakou jste kupovali a kde? :) Nějakou mají v Ikea jsem si všimla

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 09:45

Kupovala jsem v ikee, pro dítě musí být měkčí než pro dospěláka. Naše dcera má rok a půl. Koupili jsme v ikee postel, rozkládací a pán říkal, že na půlce, kde bude spát, musí být měkčí. Tak to máme nakombinované, půlku měkčí a půlku tvrdší. Měkčí musí být z důvodu, že dítě je lehké a matrace, která je vhodná pro nás by pro něj byla tvrdá

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 05.10.18 10:30

Dceři jsme kupovali matraci od firmy Materraso,je perfektní, má jí už 4 rokem.V Ikei bych nekoupila.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 05.10.18 14:52

My jsme kupovali do dětského pokoje nedávno 90×200. Nejprve jsme koupili z pur pěny, a ta divně smrděla, nevyčichla ani po týdnu větrání, takže jsme ji vrátili a v jiném obchodě jsme koupili latexovou (která má v sobě navíc kokosovou vložku) a jsme spokojeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >