Řídká stolice u novorozence

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabisn
Kecalka 179 příspěvků 04.10.18 09:16
Řídká stolice u novorozence

Ahoj mam 13dni starého syna, všimla jsem si u něj změny stolice. V porodnici byla jako míchana vajíčka. Od utery je řídká, viz foto, mudr říká, že je to normální. Nic méně kontrolu máme v úterý. Jinak papá, je bez teploty.. Jen by mě zajímalo, jestli se také někomu takto změnila hustota stolice?

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17531 příspěvků 18 inzerátů 04.10.18 09:22

Konzistence i barva se v case meni. I u plnne kojenych deti. Od tekutych michanych vajicek pres plnotucnou horcici az po konzistenci pasty .
Dite jen nesmi kakat vylozene vodove, zelene nebo s primesi krve ci hlenu (pri ryme tedy jsou hleny ve stolici normalni).

Sabisn
Kecalka 179 příspěvků 04.10.18 09:25

@Svistice diky, o tomto se tedy da rict, ze je normalni?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17531 příspěvků 18 inzerátů 04.10.18 09:28

@Sabisn Hele, z jedny fotky toho clovek moc nevykouka. Pokud se z ditete nestal ze dne na den prutokac, neni tam krev, tak bych byla v pohode.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 04.10.18 09:34

@Sabisn stolice se meni ;) my v lete leteli s malou do nemocnice, ze mela stolicku do zelena a s nitkami krve…dr to prohlidla a rekla, ze je to normalni v tom hicu, ze vic pije predni mliko a jak je cukernatejsi, je to do zelena…ty nitky krve jsou proto, ze kaka nekolikrat denne a strivko se namaha, proto tam jsou…nitky krve mela asi dva dny, pak to ustalo a i barva se kapku ustalila…a jak presly hice, zas v pohode ;) sem tam ma malinko vodovejsi, sem tam vic do hneda…pediatr mi rekl, ze stolice muze byt kapku jina a i ovlivnena tim, co jim ;) pokud to neni vylozene voda, tak bych se nebala ;) dr se zeptat muzes, ale tohle bych videla jako ok…ale nejsem dr :nevim:

ShadowDancer
Kecalka 104 příspěvků 05.10.18 13:11

Řešila jsem úplně stejný problém. Kolikrát to dokonce byla i jen voda. Ale kadila přes den normálně, jedla, přibírala, kolikrát takovýho rosolu co vykadila. Byla jsem s ní u doktora, stěry, vše v pořádku. Mléčné výrobky nejím. Prý to ty děti mají všelijaké. Přibírá naprosto ukázkově, je to zdravý, čilý miminko. Kdyby byla jak průtokáč a celý den kadila jen vodu, plína byla zelená nebo krvavá, šla bych. Ale taky jsem hodně plašila. Tohle je v pohodě, máme to taky tak. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >