Kašel a ucpaný nos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 20 příspěvků 04.10.18 06:07
Kašel a ucpaný nos

Ahojky prosim malá (3týdny) ma ucpaný nos každý den vyndavam holuby aby mohla dýchat a vytiram kapickama quixx (kapnout mi to nejde moc se vrti u toho)
Plus posledni cca tyden kolem kojeni pokasle 2-3 je to spojeny s tim ze je třeba nachlazena nebo to ma z kojeni..ze se ji to vraci a to ji drazdi?? :nevim:

Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 06:18

To bude z nemoci… bude zahleněna, z toho pak pokaslavaji, blbe se jim jí

blumen
Hvězda diskuse 42936 příspěvků 04.10.18 07:43

@Anita000 a jsou to holubi nebo jen zatekle materske mleko? U malych deti normalni.

Anita000
Povídálka 20 příspěvků 04.10.18 14:40

@blumen holubi prave…jako funi..a kdyz pije tak se mi zda ze dycha normalne..akorat je to slyset ze je to ucpanejsi..

Katjerina
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 20:18

Mě u kojení syn, zase chroptí, taky mu občas vyndávám z nosu holuby, zdá se mi, že přes ně nemůže pořádně dýchat a u kojení se mi občas zakucká, ale přisuzuju to tomu, že hrozně hltá a jak se rozsaje, tak mi mlíko přímo stříká a nestíhá polykat. Spíš jsem se chtěla zeptat, jestli to taky někdo máte, syn mi už od porodnice několikrát denně kýchá. Mudr říkala, že je to v pořádku, že to bylo ze suchého vzduchu tam, ale už jsme měsíc doma a kýchá furt a doma máme spíše vlhký vzduch, teoreticky by ho nemělo nic dráždit, mám podezření na alergii na prach, uklízím denně, nebo něco jiného, zkoušela jsem vyměnit i prací prostředek a kýcháme pořád.

Anita000
Povídálka 20 příspěvků 07.10.18 04:01

@Katjerina bud muze mit rymu a nebo mu neco vadi, drazdi ho to..u nas je to ten suchy vzduch..mam kapicky se slanou vodou a je to lepsi..ale zeptala bych se spise doktorky ;)

KomisařMullin
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 12:28

My máme doma mast just a je výborná pro malé děti při nachlazení.

Katjerina
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 15:55

Zítra jdeme na kontrolu k Mudr, tak se optám, pak stejně musím do lékárny, nějak nám všechno dochází :D

Katjerina
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 19:39

Tak Mudr mi potvrdila, že máme rýmičku, ucpaný nos, prý tak malému miminku se kapat ještě nesmí, tak musíme na tamponek a vytírat. Doporučila i nechat chvíli brečet, aby se rýma spustila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >