Reklama

Kašel a ucpaný nos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anita000
Nováček 10 příspěvků 04.10.18 06:07
Kašel a ucpaný nos

Ahojky prosim malá (3týdny) ma ucpaný nos každý den vyndavam holuby aby mohla dýchat a vytiram kapickama quixx (kapnout mi to nejde moc se vrti u toho)
Plus posledni cca tyden kolem kojeni pokasle 2-3 je to spojeny s tim ze je třeba nachlazena nebo to ma z kojeni..ze se ji to vraci a to ji drazdi?? :nevim:

Reklama

Reakce:

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 04.10.18 06:18

To bude z nemoci… bude zahleněna, z toho pak pokaslavaji, blbe se jim jí

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 04.10.18 07:43

@Anita000 a jsou to holubi nebo jen zatekle materske mleko? U malych deti normalni.

Anita000
Nováček 10 příspěvků 04.10.18 14:40

@blumen holubi prave…jako funi..a kdyz pije tak se mi zda ze dycha normalne..akorat je to slyset ze je to ucpanejsi..

Katjerina
Stálice 95 příspěvků 4 inzeráty 06.10.18 20:18

Mě u kojení syn, zase chroptí, taky mu občas vyndávám z nosu holuby, zdá se mi, že přes ně nemůže pořádně dýchat a u kojení se mi občas zakucká, ale přisuzuju to tomu, že hrozně hltá a jak se rozsaje, tak mi mlíko přímo stříká a nestíhá polykat. Spíš jsem se chtěla zeptat, jestli to taky někdo máte, syn mi už od porodnice několikrát denně kýchá. Mudr říkala, že je to v pořádku, že to bylo ze suchého vzduchu tam, ale už jsme měsíc doma a kýchá furt a doma máme spíše vlhký vzduch, teoreticky by ho nemělo nic dráždit, mám podezření na alergii na prach, uklízím denně, nebo něco jiného, zkoušela jsem vyměnit i prací prostředek a kýcháme pořád.

Anita000
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 04:01

@Katjerina bud muze mit rymu a nebo mu neco vadi, drazdi ho to..u nas je to ten suchy vzduch..mam kapicky se slanou vodou a je to lepsi..ale zeptala bych se spise doktorky ;)

KomisařMullin
Povídálka 11 příspěvků 08.10.18 12:28

My máme doma mast just a je výborná pro malé děti při nachlazení.

Katjerina
Stálice 95 příspěvků 4 inzeráty 08.10.18 15:55

Zítra jdeme na kontrolu k Mudr, tak se optám, pak stejně musím do lékárny, nějak nám všechno dochází :D

Katjerina
Stálice 95 příspěvků 4 inzeráty 09.10.18 19:39

Tak Mudr mi potvrdila, že máme rýmičku, ucpaný nos, prý tak malému miminku se kapat ještě nesmí, tak musíme na tamponek a vytírat. Doporučila i nechat chvíli brečet, aby se rýma spustila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >