Reklama

Dítě skřípe zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3337 příspěvků 4 inzeráty 08.10.18 17:33
Dítě skřípe zuby

Ahoj holky, malej 9.měsíců od rána skřípe zubama, dělá to pořád. Čím to je?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 08.10.18 17:34

Objevil, ze to děla prima zvuk a baví se :lol: to přejde

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 08.10.18 17:36

Můj malý to dělá taky, hlavně při usínání, je to jeho „rituál,“ ale teda dost protivný… proč to dělá? Jestli to bylo dnes poprvé, tak to asi zlozvyk není, spíš se mu to prostě jen líbí. Nic jiného v tom nevidím.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 08.10.18 17:38

Naše malá to dělá taky (3roky) hlavně v noci ze spaní :mavam:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33676 příspěvků 08.10.18 17:55

Já to prý dělala do 6let :mrgreen:

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 18:30

Dcerka to taky dělala,nakonec přestala
Měla z toho prču .

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 08.10.18 19:03

Malej 18 měsíců to občas dělá pro srandu. Rostu z toho;)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 08.10.18 19:22

Jmenuje se to bruxismus, řešíme to u zubařky. Malý to dělá už asi 3 roky (teď je mu 5 let). Říkala, že pokud z toho nevyroste a zůstane mu to i poté, co mu první zuby vypadnou a narostou druhé, tak to zuby dost opotřebovává a buď jsou pomůcky, které přes noc nosí (takové chrániče) nebo to pak řeší zvyšováním skusu.

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 08.10.18 19:44

Skřípání zubů může být i příznak nedostatku vápníku, měla jsem jeden čas taky, hlavně ze spaní, pomohl calcichew. Ale u mimina to asi bude radost z nového zvuku, stejně jako když se naučí pištět nebo slabikovat.

LLenule111
Závislačka 3337 příspěvků 4 inzeráty 08.10.18 20:55

Takže to přestane? Já se bála, že mu něco je..nebo mu chybí..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >