Na dně sil v těhotenství

Anonymní
21.9.20 21:57

Na dně sil v těhotenství

Prosím o psychickou podporu a rady, jak jste to zvládly vy.. Já už nemůžu. Jsem naprosto na dně. Mám rizikové těhotenství, píchám si Clexane, ale to je nic oproti zvracení, nevolnostem a smrtelné únavě. Bolí mne celé tělo. Jenom ležím. Mám zimnice, připadám si jak když mám chřipku se zvracením, ze které se už 3 týdny nemůžu uzdravit. Ráno vstanu, zvracím do minuty, klepou se mi vyčerpáním nohy, ruce. Přes den do sebe narvu jídlo, ale z donucení. Smrdí mi i vlastní kůže, vlasy, dokonce vlastní prvorozená dcera. V prvním těhotenství jsem na tom takhle nebyla. Kdy to přejde? Jak to zvladnout? Nemám už ani sílu brečet. PS: železo mám v normě a štítná žláza naposled v normě, jdu spíš do hyperfunkce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1770
21.9.20 22:14

Poradit neumím, ale držím palce ať je ti co nejdříve lépe :kytka: drž se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.20 22:29

Uklidni se, jsi JEN těhotná :roll: Zbytečná hysterie. Možná kdyby si to tak neprožívala a tak se nesledovala, bylo by to lepší. Tyhle těhotné hysterky mě zvedají ze židle :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
21.9.20 22:34

@Zamilovanakarolinka a Ty jsi jenom slipka. Vsak pise, ze je tehotna podruhy tak asi ma s cim srovnavat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
21.9.20 22:34
@Zamilovanakarolinka píše:
Uklidni se, jsi JEN těhotná :roll: Zbytečná hysterie. Možná kdyby si to tak neprožívala a tak se nesledovala, bylo by to lepší. Tyhle těhotné hysterky mě zvedají ze židle :roll:

Tvl, co to je? Nemohl by tenhle hmyz někdo zamáčknout?? :poblion:

@Anonymní píše:
Prosím o psychickou podporu a rady, jak jste to zvládly vy.. Já už nemůžu. Jsem naprosto na dně. Mám rizikové těhotenství, píchám si Clexane, ale to je nic oproti zvracení, nevolnostem a smrtelné únavě. Bolí mne celé tělo. Jenom ležím. Mám zimnice, připadám si jak když mám chřipku se zvracením, ze které se už 3 týdny nemůžu uzdravit. Ráno vstanu, zvracím do minuty, klepou se mi vyčerpáním nohy, ruce. Přes den do sebe narvu jídlo, ale z donucení. Smrdí mi i vlastní kůže, vlasy, dokonce vlastní prvorozená dcera. V prvním těhotenství jsem na tom takhle nebyla. Kdy to přejde? Jak to zvladnout? Nemám už ani sílu brečet. PS: železo mám v normě a štítná žláza naposled v normě, jdu spíš do hyperfunkce.

V jakém jsi týdnu? Je dost šance, že to skončí s koncem prvního trimestru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 22:39
@Lucie_Sx píše:
V jakém jsi týdnu? Je dost šance, že to skončí s koncem prvního trimestru…

Jsem na konci 9tt. Modlím se, aby to bylo lepší v druhém trimestru. Děkuji za podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
2722
21.9.20 22:41

Za prvé se zkus uklidnit, myslím, že zde bude hodně pracovat psychika. Co na to gynda, že jsi tak vyčerpaná? Určitě hodně pij, ať doplníš tělu tekutiny. Nepíšeš jak moc seš těhotná, teda v jakém týdnu. S tou chřipkou, řešila si to s lékařem? Zapracuj na psychice, dcera tě taky potřebuje. Ať je brzy zase lépe a miminko prospívá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
21.9.20 22:48
@Anonymní píše:
Jsem na konci 9tt. Modlím se, aby to bylo lepší v druhém trimestru. Děkuji za podporu.

Ještě můžeš doufat, že se to každým týdnem zlepší. Kdybys měla být z neustálého zvracení dehydratovaná, chtělo by to zajet do nemocnice na kapačky. Škoda, že jsi už v tak brzkém stádiu na rizikovém. Drž se!!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
21.9.20 22:55

@Zamilovanakarolinka když se ráno podíváš do zrcadla, nevidíš tam náhodou kosočtverec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
21.9.20 22:59

Mysli na to, že bude lépe :srdce:. Každá to máme jinak, nikdy nevíš kdy to bude dobré, ale jisté je, že ta doba nastane. Hlavně si neber to, co napsala @Zamilovanakarolinka, ta si evidentně nese své démony a machruje na netu :jazyk:.

Hodně odpočívej a spi. Buď na sebe hodná, vytváříš nový život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
21.9.20 23:00

Měla jsem dost podobný stavy, často jsem si myslela, že skočím z okna…U třetího těhotenství jsem chytla deprese, jen jsem viděla pozitivní test, protože už jsem věděla, co mě čeká. Většinou se to začalo po 12tt jakž takž uklidňovat a bylo mi líp. Pokud opravdu hodně zvracíš, domluv si dvakrát týdně v nemocnici kapačku, aby ti dali do pořádku vnitřní prostředí. Ona ta únava a všechno okolo může být od toho. Aspoň trochu se ti uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 23:09

Holky moc děkuju. @Janli mne dokonce tím kosočtvercem v zrcadle rozesmála. Je mi líp, podařilo se mi i vybrecet. Brečím tak jednou do roka, tak jsem to ani nečekala a hlavně tu podporu…

• Citovat
  • Nahlásit
90
21.9.20 23:10

@Janli
To znám, taky jsem měla hodně špatné stavy. Kolikrát jsem i brečela zoufalstvím, pozvracela jsem si i postel, protože jsem to prostě nestihla :roll:. Navíc to trvalo 24/7, budilo mě to v i noci uprostřed spánku. Do toho se přidaly deprese, mlátilo to se mnou neskutečně. Nesnáším, když to někdo zlehčuje, ono to umí šíleně potrápit, říkám jako člověk, který si už prošel různými neduhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10000
21.9.20 23:21

Měla jsem to podobně. Smrtelná únava přešla zničehonic kolem 12tt, příšerně jsem zvracela snad do 15 (hodně pak do 22), zhubla jsem 10 kg - ale zase léto jsem strávila štíhla a sofistikovaně bledá. Poradit se asi nic nedá, prostě vydrž. I když se zdá, že to už nikdy nepřejde, začátek pohodovějšího druhého trimestru je na dohled :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.20 23:32
@Zamilovanakarolinka píše:
Uklidni se, jsi JEN těhotná :roll: Zbytečná hysterie. Možná kdyby si to tak neprožívala a tak se nesledovala, bylo by to lepší. Tyhle těhotné hysterky mě zvedají ze židle :roll:

Ty jsi ducha mdlého od přirození? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama