Na kolena prostě nepůjde

Napsat příspěvek
Velikost písma:
lekno
5.5.11 09:02
Aladina píše:
A bez bodýčka na dlaždičky je pěkně uhozený.
Tos měla - omlouvám se, nevím kdo, štěstí, že už na lezení dítko prostě mělo. Moje hypotonické dítko by umřelo na zápal plic.

Psala jsem to jen jako možnost - nám nezabíral ani válec, ani jiná motivace podlouvání nožiček a jiné…až tohle pomohlo a perfektně, jinak bychom možná skončily na rehabce. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
7584
5.5.11 09:21

No Lekno - já to myslela tak, že pokud dítko z nějakýho důvodu na lezení ještě nemá, tak prostě nemá. Tys měla štěstí, že už chybělo jen maloučko, ale jinak je to drasťárna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
5.5.11 21:43

ahojky já se taky přidám.malému bylo 6 měsíců,dětský doktor ho na prohlídce posadíl a malý udělal placku.doporučil nám rehabilitaci,resp.Vojtovu metodu.byla jsem z toho strašně vyděšená,ale zaplať Pan Bůh, že něco takového existuje.tam zjistili,že to má maly po porodu,porod byl přirom uplně normální,žádné komplikace,ale od narození jakmile jsem mu sáhla na zátylek tak začal plakat.nicméně zjistili také,že když leze tak nepoužívá pravou ručičku,kterou měl pořád v pěst,a pravou nožičku,kterou doslova tahal za sebou.A DNESKA:chodit začal v 10ti měsících a koordinaci má fakt výbornou.Myslím si,že nějaké cvičeníčko by mělo dělat každé miminko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
10.5.11 16:10

holky tejden pryč a žádná změna, jo vlastně jedna jo sám se z kolínek posadil,ale pořád mi neleze :-(

jinak moc Vám děkuju za to co ste mi napísali :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
10.5.11 17:39

Ahoj, tak gratuluju k sezení - to je přeci velkej pokrok :palec: U nás za týden taky žádná změna - ani se neplazí rošťanda. Teda možná se častěji houpe na kolenou, ale vpřed ani ťuk - veškerý pohyb vzad - zpátečnice jedna :zed: :zed: A za týden nás čeká ta neurologie…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
10.5.11 21:38
luciaasek píše:
Ahoj, tak gratuluju k sezení - to je přeci velkej pokrok :palec: U nás za týden taky žádná změna - ani se neplazí rošťanda. Teda možná se častěji houpe na kolenou, ale vpřed ani ťuk - veškerý pohyb vzad - zpátečnice jedna :zed: :zed: A za týden nás čeká ta neurologie…

Ahojky, jj já vim je to velkej pokrok, jenže duvod proč doktor chce aby šel na rahabku je to lezení a to teda ne a ne :-? ale což třeba mi jen řeknou že je to lenora a hotovo, jenže to se mi zase nezdá protože je to čert, kterej si an tu pdku nesedne :mrgreen: držím moc pěstičky at ta neurologie dopadne dobře nemusíš s prdelkou cvičit :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
10.5.11 21:38
luciaasek píše:
Ahoj, tak gratuluju k sezení - to je přeci velkej pokrok :palec: U nás za týden taky žádná změna - ani se neplazí rošťanda. Teda možná se častěji houpe na kolenou, ale vpřed ani ťuk - veškerý pohyb vzad - zpátečnice jedna :zed: :zed: A za týden nás čeká ta neurologie…

Ahojky, jj já vim je to velkej pokrok, jenže duvod proč doktor chce aby šel na rahabku je to lezení a to teda ne a ne :-? ale což třeba mi jen řeknou že je to lenora a hotovo, jenže to se mi zase nezdá protože je to čert, kterej si an tu pdku nesedne :mrgreen: držím moc pěstičky at ta neurologie dopadne dobře nemusíš s prdelkou cvičit :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
10.5.11 22:38

Ale on na to taky přijde neboj :wink: Já už tak nějak se cvičením počítám. Myslím, že z neura neodejdem jen tak… Ale zase kdyby jí to mělo pomoct. Nejhorší je, že vidím, že chce, ale nejde jí to :cert: Taky držím pěstičky a dej vědět jak jste dopadli, kdy jdete k Dr.??? My na neuro příští středu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
10.5.11 22:52

já vim, že příde ,ale sem hrozně ve stresu , páč už je velkej, má desnou sílu, a já ho neudržim, nebo budu mačkat jinej bod já nevim, prostě sem děsnej poplašnák :cry: :lol: ale pravda pokud to tem našim prdelkam pomůžer budeme muset zatnout zuby. já jdu k dr příští úterý. jj ozvu se a ozvi se i ty ju? :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
10.5.11 22:57

jj ozvu neboj :-) Já tě utěšuju, ale já z toho mám taky solidní depky. nemysli si… pořád si říkám, že je divný, že se prostě dopředu nepohne. Navíc jsem měla blbý těhotenství, porod zvonem, prostě všechno blbě :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
10.5.11 23:35
luciaasek píše:
jj ozvu neboj :-) Já tě utěšuju, ale já z toho mám taky solidní depky. nemysli si… pořád si říkám, že je divný, že se prostě dopředu nepohne. Navíc jsem měla blbý těhotenství, porod zvonem, prostě všechno blbě :cry:

jaj, nu ale snad to bude všechno v pořádku :hug: my měli porod krásnej nepocitovala sem žádnou zvláštní bolest a prcek byl do pul hodky od doby co píchli plodovku venku, ale o 6 tejdnu dřív. i pást koníky pořádně začal až kolem 5 měsíce. já vim , že se taky bojíš je to normální, oroto se tu podporujeme aby ten strach nebyl takovej :kytka: já třeba osobně sem desně ráda za emimi :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
10.5.11 23:45

no naše malá se právě málem narodila ve 26. týdnu, pak jsem musela 2 měsíce ležet a nakonec vyvolávanej porod, malá měla šňůru kolem krku, takže nakonec zvon :twisted: ale dělali jí ultrazvuk mozku a to bylo OK..
taky jsem ráda, že si tu můžu pokecat a hned na to nejsem sama :lol: Díky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
607
11.5.11 08:07
lekno píše:
Bez bodíčka na dlaždičky!!!!
U nás fungovalo, do dvou dní lezla jak o život!!!

Ježíšku-to mi maminka udělat,tak by bylo po mně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7142
11.5.11 10:45
luciaasek píše:
no naše malá se právě málem narodila ve 26. týdnu, pak jsem musela 2 měsíce ležet a nakonec vyvolávanej porod, malá měla šňůru kolem krku, takže nakonec zvon :twisted: ale dělali jí ultrazvuk mozku a to bylo OK..
taky jsem ráda, že si tu můžu pokecat a hned na to nejsem sama :lol: Díky :hug:

nu právě ono to hrozně pomuže ten pokec a různý názory lidí na danou věc. tak pokud byl utz v pořádku, neboj se, bude to v pohodě. hlavně at to oba naši broučkové zvkádnou pokud možno v klidu a bez pláče :cry: i já dekuju :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
11.5.11 11:14

No doufám, nic jiného mi nezbývá :lol: Jinak naše krasavice mi od rána předvádí přískok vpřed na kolenou a vždycky se rozplácne na pusu - takže pro změnu řev :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek