Na ultrazvuku 8TT další kulička

2.7.21 12:23

Na ultrazvuku další kulička

Ahojj holky, jsem 8. Týden a 4 dny dnes jsem měla ultrazvuk a vytiskla jsem si fotku a všimla jsem si další kuličky na fotce a vůbec nevím co to může znamenat k doktorovi jdu až příští měsíc nemáte s tím někdo zkušenosti?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7312
2.7.21 12:28

Mám pocit že tohle má vyživovat plod. Neboj, plod tam je jen jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
2.7.21 12:40

Ano vyživuje plod než se vytvoří placenta a sama se vstřebá.
Taky jsem ji tam měla …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9390
2.7.21 12:45

@Sofinkalucinka Takto to má každý zárodek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.21 13:03

Děkuji za odpověď ulevilo se mi měla jsem strach hehe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
2.7.21 13:10

Myslím, že se tomu říká žloutkový váček než se vytvoří placenta:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
2.7.21 13:22

Zloutkovy vacek. Zpocatku je dokonce vetsi nez plod, postupně se zmensuje a zivi plod, nez to nekdy ke konci trimestru naplno zvladne prevzit placenta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
2.7.21 15:07

Jojo, jak uz psaly holky vys, je to zloutkovy vacek :kytka: moc gratuluju k mimcu :srdce:
@mackA159 @Markéta188 @Annabela11 @Blueangel111 @Villanelle od vzdycky me zajimaly naprosto nedulezity veci, tak treba naaaahodou budete vedet… :mrgreen: kde je zloutkovy vacek spojeny s miminkem? Podle fotek to vypada, ze na hlave, ale prijde mi to jako blbost. Info jsem o tom nenasla. Asi spatne hledam 8o nevite teda? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
2.7.21 19:51

@PastikaJatrova no čistě teoreticky si myslím, že žloutkový váček vede pupečníkovou šňůrou do bříška.
Ale je to jen má teorie, protože jsem to tak právě viděla na mém utz :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
2.7.21 20:34

@Markéta188 ja prave na mem utz videla balonek u hlavy a pripada mi to tak ze spousta fotek, co vidim na netu. Vzdycky jsem se doktora zapomnela zeptat :mrgreen: a prave jsem si rikala, ze kdyby vedl do briska, tak by tam nebylo misto na pupecni snuru. Mam fotku z utz, kde je jak zloutkovy vacek, tak pupecni snura s placentou a tenkrat mi doktor rikal, ze se akorat tvori placenta, ze je jeste nefunkcni a ze je ted dulezity, jestli vsechno klapne. Ale kam vedl vacek v tu chvili, to tam nevidim :mrgreen: nicmene diky za reakci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat