Pms? Kruceni v břiše

Anonymní
2.7.21 01:26

Pms? Kruceni v břiše

Ahoj
Měla bych takový dotaz
S přítelem jsme měli sex 26.6 poslední MS mi začal 9.6
Dalsi MS mi má začít nějak zhruba za týden
Dneska mám takové hodně silný tlak a kruceni v podbřišku a je to prostě takový divný tam. Nemůžu kvůli tomu spát. Nejhorší to je když ležím a ještě k tomu na boku. Ano stává se mi to občas přes den i jindy při jiných MS ale nevím jestli takhle intenzivne.
Jo s přítelem jsme měli kondom jenom se během sexu o trošičku sesunul dolů ale ne moc fakt úplně minimálně. Už se nám takhle Jednou trošičku při sexu shrnul úplně stejně a bylo vse v pořádku. Jo a přítel se dělá i s kondomem mimo radši.
Myslíte si že to je příznak pms?
Mám nervy z toho že to bylo na plodné dny. Minule to bylo úplně stejně taky na plodné dny a bylo to v pohodě s tím kondomem.
Mám taky bolavá prsa a trochu se mi zvětšila mi přijde ale to se mi před MS občas deje. A docela mám i větry.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
403
2.7.21 03:39

Klid - chráněni jste byli, takže to bude buď PMS nebo klidně něco jiného, cysta, narušené zažívání/trávení, hormonální nerovnováha, cokoliv…příliš se pozoruješ, pokud bys jo se chtěla uklidnit, tak si počkej ten týden do MS a udělej si test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 04:00

@Malaika1234 jo dekuju právě mě teď i boli na levém i pravém podbřišku když si zmacknu začínám si myslet jestli to není nějaká nemoc spíš.
Pac se mi i stalo že mě to nějak jednou bolelo u levého podbřišku a paní doktora tam něco viděla ale s menstruaci to odešlo.
A i do toho mám časté ty větry a plynatost.
Já si právě říkám no že se do mě ani s Kondomem neudělal.
Ale je to tlak jako blázen. VÁŽNĚ NEMŮŽU SPÁT A NEVÍM CO S TÍM 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 04:17

@Malaika1234 jenom mi ale jsou trochu divný ty prsa že se mi o docela dost zvětšila a nejsou taková že když si na sahnu měkká. Práve nevím jestli si mi ty prsa už takhle zvětšila týden třeba před MS nebo dva dny
Já se moc nepozoruji takže nevím jak jsem to měla u ostatních pms

• Citovat
  • Nahlásit
207
2.7.21 06:01

Pro klid si pak udělej test :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 06:21

@Petrussee ja jdu stejně 20 ke gynekolozce tak se jí zeptám co si o tom mysli
Už jsem se tak nějak uklidnila asi :D
Tak nějak jsem si řekla že to je hodně nepravděpodobné

• Citovat
  • Nahlásit
9772
2.7.21 08:01

Používejte ještě jinou formu ochrany když jsi z toho tak na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 10:15

@JancaS84 ja jsem chtěla antikoncepci ale rodiče mi ji nechtěj dovolit
Kvůli moji výšce že by mi to mohlo uškodit. Ale teď mamka připustila že bych jí mohla zkusit takže uvidíme

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat