Nabídka hezké dovolené

308
28.4.04 09:52

Nabídka hezké dovolené

Ahoj,

objednali jsme si pěknou týdenní dovolenou na chalupě v Čechách. Oblast Adršpašských skal. Měli jsme jet s příbuznýma , ale ti řeší nějaký problém, takže jet nemůžou. Proto mě napadlo, jestli třeba nebude mít zájem někdo "od nás " z emimina. Chaloupka je podle toho co jsem viděla na wwww.stránkách moc pěkná, se zahradou, posezením, bazénem atd...... Takže tam budu já, můj chlap, 12letá dcerka a 15letý syn a samozřejmě 4 měsíční Matýsek. Nabídla jsem to i u nás v deníčku Brusinčat. Možná pojede Míša s 4měsíčním Martínkem a Darka s Mišutkou (také 4měsíční). Ale to na 100% ještě nevím. Chaloupka má 5 pokojů ( z toho ten pátý bez vl. soc. zařízení). My máme obsazený pouze pokoj č. 1 a 2, a potom holky asi ob:,–(í pokoj č.4 (2lůžkový). Takže je volný ještě pokoj č.3 (1×2lůžko + 3× 1lůžko) s balkonem a pokoj č.5 (2l) (ale ten je bez vl. soc. zař.). Jestli někdo chce , mrkněte na to na http://www.chata.cz/…/default.asp?… - je to chalupa U Matěje. Kontakt vám napíšu do vaší osobní zprávy a termín radši taky tak.

Ahojky Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

209
28.4.04 10:20

Ahoj Evulo,

ta chalupa je moc pekna, ale asi bys mela napsat, v jakem terminu mate chatu objednanou ;-).

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
28.4.04 10:50

Objednaná je na 2.týden v červnu.

Ahoj Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek