Nabízím syna (najde se přítelkyně)?

Anonymní
15.4.20 19:51

Nabízím syna

Holky, pomoc. Mám teď syna 25 let, doma na home ofisu. Dřív jsem si to tak neuvědomovala, ale teď, když je už doma měsíc, to je beznaděj. Dopoledne spí, pak něco na baráku, v noci pracuje. Soukromý život nula. Na škole chlapi, v práci jen chlapi, možnost seznámení nula. Nechtěla by ho některá? VŠ, s bytem, pracující a dokončující studium v Brně. Heterosexuál.
Zn. potencionální tchyně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2007
15.4.20 19:54
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx

To mě tu hned z kraje kvalitně pobavilo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3207

To zní hrozně. Synek nemá potřebu si najít partnerku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9725

No jestli nabize bileho otroka tak se muzeme domluvit. Potrebuji na baraku dodelat plno veci za strechu nad hlavou a stravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
15.4.20 19:55
@Anonymní píše:
Holky, pomoc. Mám teď syna 25 let, doma na home ofisu. Dřív jsem si to tak neuvědomovala, ale teď, když je už doma měsíc, to je beznaděj. Dopoledne spí, pak něco na baráku, v noci pracuje. Soukromý život nula. Na škole chlapi, v práci jen chlapi, možnost seznámení nula. Nechtěla by ho některá? VŠ, s bytem, pracující a dokončující studium v Brně. Heterosexuál.
Zn. potencionální tchyně :mrgreen:
:potlesk: jsi vyborná :potlesk: skoda že jsem stara a dětná…přeju at nekoho najdete :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 19:56

Tak to bude mít synek radost, jak se o něj mamka pěkně stará, to posílám pusu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
15.4.20 19:57

Syn ví, že ho nabízíš jak na trhu? :D

• Citovat
  • Nahlásit
5533
15.4.20 19:57

Buď ráda, že je pilný, spořadaný muž, který to má v hlavě srovnaný, nepije, nekouří, nehraje hazardní hry, neděvkáří a věnuje se pracovním a studijním povinnostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
15.4.20 19:58

Když má byt, tak ho tam vypakuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21956
15.4.20 19:59

:mrgreen: to mám doma :mrgreen: sice nějaká potencionální snacha je, ale :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10661
15.4.20 19:59

A fotka by byla? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
15.4.20 20:02

Pošli mi do SZ jeho fotku. Mám dvacetiletou dceru, VŠ, aktuálně bez kluka, a taky smutní, že se ted není kde seznámit. Brno je optimální… :palec:
Třeba by si padli do oka, kdo ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.4.20 20:02
@Anonymní píše:
Zn. potencionální tchyně :mrgreen:

Prosím o udání výšky. Zn. případná zajemkyne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
15.4.20 20:06

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chudáák, ale aspon je tchýně sympatanda s humorem, to kdejaká ocení :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat