Nachlazení a opožděná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
27.3.22 12:19

Nachlazení a opožděná menstruace

Ahoj, chtěla bych se zeptat :srdce: ve čtvrtek od rána mě bolí hlava, mám silný kašel a včera jsem měla dokonce i zvýšenou teplotu🙄 menstruaci jsem měla dostat v pátek 25.3., vždy ji mám pravidelnou a teď najednou nic :? Také mě vždy před menstruaci bolí týden před prsa, což teď od středy.. Myslíte, ze by to mohlo být tím nachlazenim? Co se týče sexuálního života, s přítelem používáme kondom a vše probíhalo bez problémů, takže těhotná bych být neměla, ale radši se ptám na Váš názor :oops: Asi plaším dopředu, předem Vám všem děkuji za odpovědi :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.3.22 13:34

Nevím jestli to je nachlazením, ale taky jsem ji měla dostat v pátek a nic, těhotná bych také být neměla :zed: tak nevím co se děje :think:.. Ségra taky zpoždění.. Možná je to tím počasím, jarem.. Kdo ví :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
27.3.22 19:58

Menstruace se nemocí zpozdit může. Stalo se mi to během covidu… Zpoždění asi týden a nakokec jen lehké špinění. Těhotná jsem nebyla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.3.22 23:38

Menstruace bez krvácení

Ahoj dnes poprvé nekrvacim při menstruaci? Ale bolí mě pod bříšku a vystřeluje to až do zad?? :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat