Nachlazení v 17tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 11:33
Nachlazení v 17tt

Ahoj maminy, poslední dobou chodím na malou dřív než předtím na začátku tehu. Jsem 17 TT což by prý mělo ustat, ale mám pocit že je to spíš nachlazení spodku, znáte takový to nepříjemný simrani, tak jsem si koupila Uroval sirup mega, nějaký doplněk stravy, který můžu v tehu, myslíte že to bude stačit? Na gyndu jedu za 14 dní tak se poradím s ní až ji budu předávat moč, ale prozatím by jsem to raději vyléčila nechci si uhnat něco horšího. Máte zkušenosti ještě s něčím co pomáhá? Děkuji

Reakce:
Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 14.06.19 13:22

@dog.s tak pokud tě to nějak nepálí tak by to mělo být ok… kup si brusinky sušené a dej si brusinky..urologické čaje…pokud si to chytla na začátku mělo by to pomoci

dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 13:28

@Kajka9 díky za odpověď. Trošku to pálí, ale musí to být ze začátku zaznamenala jsem to teprve včera a hned si koupila ten brusinkový sirup.
Horší je spíš to nutkání a svědění na malou, v práci fakt hrozná bída

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 14.06.19 13:29

@dog.s pokud to bude horší tak hned k dr nebo na pohotovost at se ti to nerozjede úplně.,..a nemůžeš dneska zajít k obvodakovy? dala by si jen moč…
at s eto chytne zavčasu

dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 13:38

@Kajka9 ta ordinuje v pátek krátce, jinak už by jsem tam byla. Určitě si to zařídím v práci na pondělí, ale chci přežít víkend je to neskutečně protivný, teoreticky od včera jsem zaznamenala změny a dnes už je to co minutu pocit na WC provázené svěděním a mírným pálením, úleva žádná, pak prostě zase no děsný a takhle v teple to chytit no hrůza.

dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 13:40

P. S na pohotovosti to vyřeší? To by jsem zajela zítra spíš ať je to co nejdříve cajk

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 14.06.19 13:40

@dog.s No tak pokud už tě to i pálí tak to máš celkem dost a v takovém případě fakt nevím jestli ti brusinky pomůžou.. hlavně strašně moc pít aby se to z tebe vyplavilo

dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 13:43

@Kajka9 zatím trochu pálí. Ale fakt to nemám dlouho, to se to muselo teda hodně rychle rozjet. Včera jsem jen občas zaběhla na WC a dnes už mi bylo jasný, že jsem někde nastydla tak jsem si šla koupit ty brusinky, pac tbl asi nemůžu, ne. Teda žádný mi nenabídla pro tehu. Jistější ale bude ta pohotovost, pokud ne ošetří klasicky

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 14.06.19 13:45

@dog.s proč by si nemohla ATB? já měla 3× od 5-12tt ale teda na něco jiného.. no pokud by si to měla hodně tak je to lepší než infekce…

dog.s
Povídálka 20 příspěvků 14.06.19 13:48

@Kajka9 teď ti trochu nerozumím, co je lepší než infekce?

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 14.06.19 13:52

@dog.s no lepší jsou antibiotika než ohrozit dítě infekcí ale to by si musela mít víc.. třeba se ti to podaří zastavit ale kdyby to bylo horší jdi na pohotovost o víkendu

Váš příspěvek
Reklama